Corona slaat Boxing Day ko: derde PL-duel uitgesteld

35 stemmen
Corona slaat Boxing Day ko: derde PL-duel uitgesteld

Het coranavirus blijft roet gooien in het eten van de voetbalwereld. In ons land mogen er vanaf zondag geen toeschouwers meer worden toegelaten in onze stadions. Een beslissing die op heel wat kritiek kon rekenen uit het kamp van de fans. In de Premier League kreeg Boxing Day dan weer rake klappen.


Zo raakte eerder al bekend dat er twee duels uitgesteld worden. Het gaat om Liverpool-Leeds United en Wolverhampton Wanderers-Watford. Leeds en Watford hebben af te rekenen met heel wat coronabesmettingen en dienden een aanvraag in tot uitstel. De Premier League ging daarop in. Ook een speeldag eerder moesten er al duels uitgesteld worden. Toen konden onder meer Leicester City-Everton en West Ham United-Norwich City niet plaatsvinden.

DERDE DUEL UITGESTELD

Nu krijgt Boxing Day nog een bijkomende dreun te verwerken van het coronavirus. Zo melden Burnley en Everton op hun twitterkanalen dat hun onderlinge wedstrijd van deze zondag niet door zal gaan. Heel wat spelers van Everton legden een positieve test af en zijn dus niet beschikbaar. De club vroeg de Premier League om het duel op een andere toekomstige datum te laten plaatsvinden. De PL stemde daar mee in. Welke datum dat precies is, is nog niet duidelijk.

Boxing Day is een van de favoriete voetbalafspraken voor voetbalsupporters over het Kanaal. Op tweede kerstdag staan dan traditioneel heel wat wedstrijden gepland. Nu hebben de fans dus drie duels minder om naar uit te kijken. De andere wedstrijden op Boxing Day, waaronder Manchester City-Leicester City, gaan (voorlopig) nog door. Ook bij ons wordt er volop gevoetbald op tweede kerstdag. Het is uitkijken naar onder meer de Brugse derby tussen Cercle en Club, en Union SG-AA Gent.

LEES OOK: 'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

Zullen er nog wedstrijden volgen?

Meest recent

"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

20
20
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

62
62
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

132
132
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

169
169
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

40
40
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

32
32
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

150
150
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

82
82
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

95
95
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

79
79
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

45
45
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

169
169
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

65
65
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

273
273
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

251
251
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

333
333
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

197
197
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

1000
1000
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1310
1310
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

439
439
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

199
199
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

264
264

Meer sportnieuws