Corona slaat Boxing Day ko: derde PL-duel uitgesteld

door
Corona slaat Boxing Day ko: derde PL-duel uitgesteld

Het coranavirus blijft roet gooien in het eten van de voetbalwereld. In ons land mogen er vanaf zondag geen toeschouwers meer worden toegelaten in onze stadions. Een beslissing die op heel wat kritiek kon rekenen uit het kamp van de fans. In de Premier League kreeg Boxing Day dan weer rake klappen.


Zo raakte eerder al bekend dat er twee duels uitgesteld worden. Het gaat om Liverpool-Leeds United en Wolverhampton Wanderers-Watford. Leeds en Watford hebben af te rekenen met heel wat coronabesmettingen en dienden een aanvraag in tot uitstel. De Premier League ging daarop in. Ook een speeldag eerder moesten er al duels uitgesteld worden. Toen konden onder meer Leicester City-Everton en West Ham United-Norwich City niet plaatsvinden.

DERDE DUEL UITGESTELD

Nu krijgt Boxing Day nog een bijkomende dreun te verwerken van het coronavirus. Zo melden Burnley en Everton op hun twitterkanalen dat hun onderlinge wedstrijd van deze zondag niet door zal gaan. Heel wat spelers van Everton legden een positieve test af en zijn dus niet beschikbaar. De club vroeg de Premier League om het duel op een andere toekomstige datum te laten plaatsvinden. De PL stemde daar mee in. Welke datum dat precies is, is nog niet duidelijk.

Boxing Day is een van de favoriete voetbalafspraken voor voetbalsupporters over het Kanaal. Op tweede kerstdag staan dan traditioneel heel wat wedstrijden gepland. Nu hebben de fans dus drie duels minder om naar uit te kijken. De andere wedstrijden op Boxing Day, waaronder Manchester City-Leicester City, gaan (voorlopig) nog door. Ook bij ons wordt er volop gevoetbald op tweede kerstdag. Het is uitkijken naar onder meer de Brugse derby tussen Cercle en Club, en Union SG-AA Gent.

LEES OOK: Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Zullen er nog wedstrijden volgen?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

49
49
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

174
174
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

27
27
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

18
18
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

42
42
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

74
74
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

21
21
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

56
56
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

42
42
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

43
43
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

86
86
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

40
40
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

172
172
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

121
121
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

115
115
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

693
693
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

206
206
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

113
113
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

72
72
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws