Corona slaat Boxing Day ko: derde PL-duel uitgesteld

door
Corona slaat Boxing Day ko: derde PL-duel uitgesteld

Het coranavirus blijft roet gooien in het eten van de voetbalwereld. In ons land mogen er vanaf zondag geen toeschouwers meer worden toegelaten in onze stadions. Een beslissing die op heel wat kritiek kon rekenen uit het kamp van de fans. In de Premier League kreeg Boxing Day dan weer rake klappen.


Zo raakte eerder al bekend dat er twee duels uitgesteld worden. Het gaat om Liverpool-Leeds United en Wolverhampton Wanderers-Watford. Leeds en Watford hebben af te rekenen met heel wat coronabesmettingen en dienden een aanvraag in tot uitstel. De Premier League ging daarop in. Ook een speeldag eerder moesten er al duels uitgesteld worden. Toen konden onder meer Leicester City-Everton en West Ham United-Norwich City niet plaatsvinden.

DERDE DUEL UITGESTELD

Nu krijgt Boxing Day nog een bijkomende dreun te verwerken van het coronavirus. Zo melden Burnley en Everton op hun twitterkanalen dat hun onderlinge wedstrijd van deze zondag niet door zal gaan. Heel wat spelers van Everton legden een positieve test af en zijn dus niet beschikbaar. De club vroeg de Premier League om het duel op een andere toekomstige datum te laten plaatsvinden. De PL stemde daar mee in. Welke datum dat precies is, is nog niet duidelijk.

Boxing Day is een van de favoriete voetbalafspraken voor voetbalsupporters over het Kanaal. Op tweede kerstdag staan dan traditioneel heel wat wedstrijden gepland. Nu hebben de fans dus drie duels minder om naar uit te kijken. De andere wedstrijden op Boxing Day, waaronder Manchester City-Leicester City, gaan (voorlopig) nog door. Ook bij ons wordt er volop gevoetbald op tweede kerstdag. Het is uitkijken naar onder meer de Brugse derby tussen Cercle en Club, en Union SG-AA Gent.

LEES OOK: Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Zullen er nog wedstrijden volgen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

6
6
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

45
45
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

68
68
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

22
22
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

36
36
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

139
139
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

246
246
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

60
60
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

81
81
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

244
244
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

259
259
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

48
48
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

127
127
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

214
214
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

65
65
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

193
193
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

117
117
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

99
99
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

95
95
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

101
101
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

241
241
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

265
265
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

166
166
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

90
90

Meer sportnieuws