Corona slaat Boxing Day ko: derde PL-duel uitgesteld

door
Corona slaat Boxing Day ko: derde PL-duel uitgesteld

Het coranavirus blijft roet gooien in het eten van de voetbalwereld. In ons land mogen er vanaf zondag geen toeschouwers meer worden toegelaten in onze stadions. Een beslissing die op heel wat kritiek kon rekenen uit het kamp van de fans. In de Premier League kreeg Boxing Day dan weer rake klappen.


Zo raakte eerder al bekend dat er twee duels uitgesteld worden. Het gaat om Liverpool-Leeds United en Wolverhampton Wanderers-Watford. Leeds en Watford hebben af te rekenen met heel wat coronabesmettingen en dienden een aanvraag in tot uitstel. De Premier League ging daarop in. Ook een speeldag eerder moesten er al duels uitgesteld worden. Toen konden onder meer Leicester City-Everton en West Ham United-Norwich City niet plaatsvinden.

DERDE DUEL UITGESTELD

Nu krijgt Boxing Day nog een bijkomende dreun te verwerken van het coronavirus. Zo melden Burnley en Everton op hun twitterkanalen dat hun onderlinge wedstrijd van deze zondag niet door zal gaan. Heel wat spelers van Everton legden een positieve test af en zijn dus niet beschikbaar. De club vroeg de Premier League om het duel op een andere toekomstige datum te laten plaatsvinden. De PL stemde daar mee in. Welke datum dat precies is, is nog niet duidelijk.

Boxing Day is een van de favoriete voetbalafspraken voor voetbalsupporters over het Kanaal. Op tweede kerstdag staan dan traditioneel heel wat wedstrijden gepland. Nu hebben de fans dus drie duels minder om naar uit te kijken. De andere wedstrijden op Boxing Day, waaronder Manchester City-Leicester City, gaan (voorlopig) nog door. Ook bij ons wordt er volop gevoetbald op tweede kerstdag. Het is uitkijken naar onder meer de Brugse derby tussen Cercle en Club, en Union SG-AA Gent.

LEES OOK: Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

Zullen er nog wedstrijden volgen?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

13
13
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

27
27
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

39
39
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

86
86
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

123
123
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

38
38
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

151
151
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

51
51
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

68
68
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

370
370
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

338
338
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

778
778
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

255
255
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

39
39
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

425
425
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

242
242
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

954
954
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

320
320
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

379
379
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

215
215
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

104
104
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

650
650
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

269
269
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

125
125
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

570
570

Meer sportnieuws