Corona slaat Boxing Day ko: derde PL-duel uitgesteld

door
Corona slaat Boxing Day ko: derde PL-duel uitgesteld

Het coranavirus blijft roet gooien in het eten van de voetbalwereld. In ons land mogen er vanaf zondag geen toeschouwers meer worden toegelaten in onze stadions. Een beslissing die op heel wat kritiek kon rekenen uit het kamp van de fans. In de Premier League kreeg Boxing Day dan weer rake klappen.


Zo raakte eerder al bekend dat er twee duels uitgesteld worden. Het gaat om Liverpool-Leeds United en Wolverhampton Wanderers-Watford. Leeds en Watford hebben af te rekenen met heel wat coronabesmettingen en dienden een aanvraag in tot uitstel. De Premier League ging daarop in. Ook een speeldag eerder moesten er al duels uitgesteld worden. Toen konden onder meer Leicester City-Everton en West Ham United-Norwich City niet plaatsvinden.

DERDE DUEL UITGESTELD

Nu krijgt Boxing Day nog een bijkomende dreun te verwerken van het coronavirus. Zo melden Burnley en Everton op hun twitterkanalen dat hun onderlinge wedstrijd van deze zondag niet door zal gaan. Heel wat spelers van Everton legden een positieve test af en zijn dus niet beschikbaar. De club vroeg de Premier League om het duel op een andere toekomstige datum te laten plaatsvinden. De PL stemde daar mee in. Welke datum dat precies is, is nog niet duidelijk.

Boxing Day is een van de favoriete voetbalafspraken voor voetbalsupporters over het Kanaal. Op tweede kerstdag staan dan traditioneel heel wat wedstrijden gepland. Nu hebben de fans dus drie duels minder om naar uit te kijken. De andere wedstrijden op Boxing Day, waaronder Manchester City-Leicester City, gaan (voorlopig) nog door. Ook bij ons wordt er volop gevoetbald op tweede kerstdag. Het is uitkijken naar onder meer de Brugse derby tussen Cercle en Club, en Union SG-AA Gent.

LEES OOK: Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Zullen er nog wedstrijden volgen?

Meest recent

Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

205
205
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

181
181
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

360
360
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

482
482
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

761
761
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

55
55
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

899
899
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

161
161
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

571
571
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

373
373
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

391
391
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

613
613
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

395
395
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

368
368
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

551
551
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

415
415
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

932
932
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

438
438
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

438
438
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

462
462
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1244
1244
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

30
30
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

260
260
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

463
463
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

232
232

Meer sportnieuws