Schrijvers heeft boodschap voor supporters Club Brugge

door
Schrijvers heeft boodschap voor supporters Club Brugge

Voor Oud Heverlee-Leuven zat er dan toch geen kerstmirakel in tijdens de kwartfinales van de Croky Cup. De Vlaams-Brabanders moesten donderdagavond immers hun meerdere erkennen in Club Brugge. Net zoals in de competitiematch van een dikke week eerder haalde de landskampioen het met 4-1.


OHL speelde op Jan Breydel nochtans geen slechte partij en toonde zich bij momenten zelfs de evenknie van Blauw-Zwart. Maar onder meer Sory Kaba, die voorts een degelijke wedstrijd speelde, liet enkele goede kansen onbenut. En ook het Brugse dipje van bij de start van de tweede helft werd onvoldoende uitgebuit. Verder dan een eerredder van Xavier Mercier kwamen de Leuvenaars uiteindelijk niet.

Toch was Siebe Schrijvers achteraf tevreden over de prestatie van zijn ploeg. Al wees de aanvaller ook op een schrijnend gebrek aan efficiëntie. "We hebben tweemaal tegen Club Brugge echt wel goed gevoetbald", klonk het op de clubwebstek. "We hebben met veel lef gespeeld. We verliezen twee keer met zware cijfers, maar het kon telkens ook heel anders verlopen zijn. We moeten beter met onze kansen omgaan. Het was vooral opnieuw een les in efficiëntie."

DANK AAN BRUGSE FANS
Voor Schrijvers zelf was het uiteraard een speciale wedstrijd. Hij nam het immers op tegen zijn ex-club. En de Limburger was dankbaar voor de manier waarop hij werd onthaald op Jan Breydel. "Dat doet zeker deugd. Ik heb er mooie jaren gehad. Het is leuk dat ze nog sympathie voor me hebben. Langs mijn kant zal die er ook sowieso blijven", richt hij zich tot de Brugse supporters.

LEES OOK: Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Club heeft Schrijvers te snel laten gaan ...

Meest recent

'Kompany onverbiddelijk: peperdure aankoop moet opkrassen'

Nu het seizoen even onderbroken is door het interland-voetbal, is het voor de clubs een ideaal ...

6
6
'Nervositeit bij Anderlecht: vertrek De Cat krijgt vorm'

Nathan De Cat meldde zich dinsdag voor een eerste keer bij de nationale ploeg. Een zoveelste ...

95
95
Op naar titanenduel: analisten geven dé titelfavoriet

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

138
138
2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

66
66
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

49
49
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

54
54
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

33
33
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

129
129
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

79
79
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

63
63
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

255
255
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

387
387
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

88
88
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

137
137
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

158
158
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

100
100
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

132
132
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

221
221
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

147
147
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

724
724
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

570
570
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

176
176
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

181
181
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

224
224
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

34
34

Meer sportnieuws