Schrijvers heeft boodschap voor supporters Club Brugge

door
Schrijvers heeft boodschap voor supporters Club Brugge

Voor Oud Heverlee-Leuven zat er dan toch geen kerstmirakel in tijdens de kwartfinales van de Croky Cup. De Vlaams-Brabanders moesten donderdagavond immers hun meerdere erkennen in Club Brugge. Net zoals in de competitiematch van een dikke week eerder haalde de landskampioen het met 4-1.


OHL speelde op Jan Breydel nochtans geen slechte partij en toonde zich bij momenten zelfs de evenknie van Blauw-Zwart. Maar onder meer Sory Kaba, die voorts een degelijke wedstrijd speelde, liet enkele goede kansen onbenut. En ook het Brugse dipje van bij de start van de tweede helft werd onvoldoende uitgebuit. Verder dan een eerredder van Xavier Mercier kwamen de Leuvenaars uiteindelijk niet.

Toch was Siebe Schrijvers achteraf tevreden over de prestatie van zijn ploeg. Al wees de aanvaller ook op een schrijnend gebrek aan efficiëntie. "We hebben tweemaal tegen Club Brugge echt wel goed gevoetbald", klonk het op de clubwebstek. "We hebben met veel lef gespeeld. We verliezen twee keer met zware cijfers, maar het kon telkens ook heel anders verlopen zijn. We moeten beter met onze kansen omgaan. Het was vooral opnieuw een les in efficiëntie."

DANK AAN BRUGSE FANS
Voor Schrijvers zelf was het uiteraard een speciale wedstrijd. Hij nam het immers op tegen zijn ex-club. En de Limburger was dankbaar voor de manier waarop hij werd onthaald op Jan Breydel. "Dat doet zeker deugd. Ik heb er mooie jaren gehad. Het is leuk dat ze nog sympathie voor me hebben. Langs mijn kant zal die er ook sowieso blijven", richt hij zich tot de Brugse supporters.

LEES OOK: ‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Club heeft Schrijvers te snel laten gaan ...

Meest recent

'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

59
59
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

54
54
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

59
59
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

52
52
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

78
78
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

19
19
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

697
697
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

77
77
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

47
47
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

256
256
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

607
607
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

107
107
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

73
73
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

364
364
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

540
540
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

247
247
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

443
443
Stijnen zet puntjes op de i omtrent Nainggolan-soap

Er was de afgelopen dagen heel veel te doen over Radja Nainggolan. Patro Eisden wil hem dolgraag ...

87
87
Spectaculaire Courtois-uitspraken: "Het is officieel ..."

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

133
133
Vandenbempt laat in kaarten kijken: favorietenlijstje Gouden Schoen

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

161
161
Ruben Van Gucht breekt alle taboes: "Het is te klein"

Er is zelden een week dat Ruben Van Gucht niet in het nieuws verschijnt. De VRT-man kwam de ...

51
51
'Kompany lonkt naar JPL: smaakmaker hoog op lijstje'

Voor Bayern München zit de winterstop erop, zondag hervat de Duitse kampioen met een thuismatch ...

237
237
Gouden Schoen: Anderlecht staat voor einde horror-reeks

Zondagavond wordt voor de 72ste keer de Gouden Schoen uitgereikt. Recordkampioen RSC Anderlecht zal ...

349
349
Nainggolan-bom doet CPL daveren: "Wie Radja beetje kent ..."

Een week voor de tweede seizoenshelft van start gaat, is de Challenger Pro League in de ban van een ...

327
327
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenregen bij Club, transferbom Carrasco'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

499
499

Meer sportnieuws