Schrijvers heeft boodschap voor supporters Club Brugge

door
Schrijvers heeft boodschap voor supporters Club Brugge

Voor Oud Heverlee-Leuven zat er dan toch geen kerstmirakel in tijdens de kwartfinales van de Croky Cup. De Vlaams-Brabanders moesten donderdagavond immers hun meerdere erkennen in Club Brugge. Net zoals in de competitiematch van een dikke week eerder haalde de landskampioen het met 4-1.


OHL speelde op Jan Breydel nochtans geen slechte partij en toonde zich bij momenten zelfs de evenknie van Blauw-Zwart. Maar onder meer Sory Kaba, die voorts een degelijke wedstrijd speelde, liet enkele goede kansen onbenut. En ook het Brugse dipje van bij de start van de tweede helft werd onvoldoende uitgebuit. Verder dan een eerredder van Xavier Mercier kwamen de Leuvenaars uiteindelijk niet.

Toch was Siebe Schrijvers achteraf tevreden over de prestatie van zijn ploeg. Al wees de aanvaller ook op een schrijnend gebrek aan efficiëntie. "We hebben tweemaal tegen Club Brugge echt wel goed gevoetbald", klonk het op de clubwebstek. "We hebben met veel lef gespeeld. We verliezen twee keer met zware cijfers, maar het kon telkens ook heel anders verlopen zijn. We moeten beter met onze kansen omgaan. Het was vooral opnieuw een les in efficiëntie."

DANK AAN BRUGSE FANS
Voor Schrijvers zelf was het uiteraard een speciale wedstrijd. Hij nam het immers op tegen zijn ex-club. En de Limburger was dankbaar voor de manier waarop hij werd onthaald op Jan Breydel. "Dat doet zeker deugd. Ik heb er mooie jaren gehad. Het is leuk dat ze nog sympathie voor me hebben. Langs mijn kant zal die er ook sowieso blijven", richt hij zich tot de Brugse supporters.

LEES OOK: ‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Club heeft Schrijvers te snel laten gaan ...

Meest recent

Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

16
16
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

34
34
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

158
158
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

205
205
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

43
43
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

225
225
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

114
114
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

113
113
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

82
82
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

196
196
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

80
80
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

145
145
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1252
1252
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

68
68
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

82
82
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

548
548
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

247
247
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

125
125
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

160
160
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

143
143
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

34
34
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1091
1091
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

135
135
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

64
64
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

408
408

Meer sportnieuws