Schrijvers heeft boodschap voor supporters Club Brugge

door
Schrijvers heeft boodschap voor supporters Club Brugge

Voor Oud Heverlee-Leuven zat er dan toch geen kerstmirakel in tijdens de kwartfinales van de Croky Cup. De Vlaams-Brabanders moesten donderdagavond immers hun meerdere erkennen in Club Brugge. Net zoals in de competitiematch van een dikke week eerder haalde de landskampioen het met 4-1.


OHL speelde op Jan Breydel nochtans geen slechte partij en toonde zich bij momenten zelfs de evenknie van Blauw-Zwart. Maar onder meer Sory Kaba, die voorts een degelijke wedstrijd speelde, liet enkele goede kansen onbenut. En ook het Brugse dipje van bij de start van de tweede helft werd onvoldoende uitgebuit. Verder dan een eerredder van Xavier Mercier kwamen de Leuvenaars uiteindelijk niet.

Toch was Siebe Schrijvers achteraf tevreden over de prestatie van zijn ploeg. Al wees de aanvaller ook op een schrijnend gebrek aan efficiëntie. "We hebben tweemaal tegen Club Brugge echt wel goed gevoetbald", klonk het op de clubwebstek. "We hebben met veel lef gespeeld. We verliezen twee keer met zware cijfers, maar het kon telkens ook heel anders verlopen zijn. We moeten beter met onze kansen omgaan. Het was vooral opnieuw een les in efficiëntie."

DANK AAN BRUGSE FANS
Voor Schrijvers zelf was het uiteraard een speciale wedstrijd. Hij nam het immers op tegen zijn ex-club. En de Limburger was dankbaar voor de manier waarop hij werd onthaald op Jan Breydel. "Dat doet zeker deugd. Ik heb er mooie jaren gehad. Het is leuk dat ze nog sympathie voor me hebben. Langs mijn kant zal die er ook sowieso blijven", richt hij zich tot de Brugse supporters.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, knaltransfer Keita'

Club heeft Schrijvers te snel laten gaan ...

Meest recent

'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

5
5
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

40
40
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

25
25
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

22
22
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

34
34
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

25
25
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

387
387
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

187
187
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

132
132
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

321
321
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

33
33
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

307
307
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

197
197
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

165
165
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

299
299
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

191
191
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

465
465
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

141
141
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

45
45
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

249
249
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

454
454
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

49
49
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

134
134
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

545
545
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

293
293

Meer sportnieuws