'Mokerslag dreigt voor Barça op mercato'

door
'Mokerslag dreigt voor Barça op mercato'

FC Barcelona heeft een tegenvallend seizoen achter de rug tot dusver en zag ook nog eens zomeraanwinst Sergio Agüero definitief uitvallen. De Argentijnse aanvaller moest namelijk een punt zetten achter zijn carrière wegens hartritmestoornissen. In januari willen de Catalanen dan ook een nieuwe spits aantrekken.


De financiële situatie van Barça blijft echter penibel en dus zal de club zich vooral op goedkopere pistes moeten focussen. Daarom werd Edinson Cavani in de voorbije dagen nadrukkelijk naar voren geschoven. De Uruguayaan zit bij Manchester United op een zijspoor. Gezien zijn aflopende contract mag hij ook voor een prijsje vertrekken op Old Trafford. Coach Xavi Hernandez zou alvast open staan voor zijn komst.

Alles leek dan ook in gereedheid gebracht te worden om de transfer af te ronden. Maar nu duiken plots kapers uit eigen land op. Zo meldt Mundo Deportivo dat FC Sevilla zich officieel gemeld heeft bij het kamp-Cavani. De Andalusiërs zien in januari aanvallers Youssef En-Nesyri en Munir naar de Africa Cup trekken. Daarom zou de huidige nummer twee in La Liga tijdens de wintermercato een extra spits willen aantrekken.

CAVANI AARZELT
Sevilla zou er ook voor kunnen opteren om Luuk de Jong vroegtijdig terug te halen van zijn huurbeurt aan Barcelona. Iets waar de Catalanen graag aan zouden meewerken. Maar die piste ligt allerminst in de bovenste schuift van de beleidsbepalers in het Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Barça dreigt zijn gedroomde aanwinst dus uit de handen te zien glippen. Al zou Cavani voorlopig nog geen beslissing hebben genomen en weegt hij zijn opties nog af.

LEES OOK: 'Barça slaat toe: spectaculaire comeback helemaal rond'

Barça kan zich beter al gaan toeleggen op volgend seizoen ...

Meest recent

'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

68
68
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

30
30
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

221
221
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

98
98
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

98
98
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

23
23
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

125
125
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

274
274
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

71
71
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

282
282
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

49
49
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

653
653
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

415
415
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

70
70
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

519
519
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

234
234
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

422
422
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

639
639
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

571
571
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

221
221
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

93
93
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

330
330
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

126
126
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

570
570
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

193
193

Meer sportnieuws