'Mokerslag dreigt voor Barça op mercato'

door
'Mokerslag dreigt voor Barça op mercato'

FC Barcelona heeft een tegenvallend seizoen achter de rug tot dusver en zag ook nog eens zomeraanwinst Sergio Agüero definitief uitvallen. De Argentijnse aanvaller moest namelijk een punt zetten achter zijn carrière wegens hartritmestoornissen. In januari willen de Catalanen dan ook een nieuwe spits aantrekken.


De financiële situatie van Barça blijft echter penibel en dus zal de club zich vooral op goedkopere pistes moeten focussen. Daarom werd Edinson Cavani in de voorbije dagen nadrukkelijk naar voren geschoven. De Uruguayaan zit bij Manchester United op een zijspoor. Gezien zijn aflopende contract mag hij ook voor een prijsje vertrekken op Old Trafford. Coach Xavi Hernandez zou alvast open staan voor zijn komst.

Alles leek dan ook in gereedheid gebracht te worden om de transfer af te ronden. Maar nu duiken plots kapers uit eigen land op. Zo meldt Mundo Deportivo dat FC Sevilla zich officieel gemeld heeft bij het kamp-Cavani. De Andalusiërs zien in januari aanvallers Youssef En-Nesyri en Munir naar de Africa Cup trekken. Daarom zou de huidige nummer twee in La Liga tijdens de wintermercato een extra spits willen aantrekken.

CAVANI AARZELT
Sevilla zou er ook voor kunnen opteren om Luuk de Jong vroegtijdig terug te halen van zijn huurbeurt aan Barcelona. Iets waar de Catalanen graag aan zouden meewerken. Maar die piste ligt allerminst in de bovenste schuift van de beleidsbepalers in het Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Barça dreigt zijn gedroomde aanwinst dus uit de handen te zien glippen. Al zou Cavani voorlopig nog geen beslissing hebben genomen en weegt hij zijn opties nog af.

LEES OOK: 'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Barça kan zich beter al gaan toeleggen op volgend seizoen ...

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

0
0
Frisse wind bij Antwerp: Oosting doet oproep aan fans

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

33
33
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

222
222
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

45
45
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

258
258
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

81
81
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

148
148
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

124
124
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

16
16
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

107
107
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

305
305
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

123
123
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

545
545
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

179
179
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

191
191
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

222
222
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

131
131
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

331
331
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

203
203
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

263
263
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

370
370
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

257
257
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

443
443
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

187
187
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

195
195

Meer sportnieuws