'Mokerslag dreigt voor Barça op mercato'

135
'Mokerslag dreigt voor Barça op mercato'

FC Barcelona heeft een tegenvallend seizoen achter de rug tot dusver en zag ook nog eens zomeraanwinst Sergio Agüero definitief uitvallen. De Argentijnse aanvaller moest namelijk een punt zetten achter zijn carrière wegens hartritmestoornissen. In januari willen de Catalanen dan ook een nieuwe spits aantrekken.


De financiële situatie van Barça blijft echter penibel en dus zal de club zich vooral op goedkopere pistes moeten focussen. Daarom werd Edinson Cavani in de voorbije dagen nadrukkelijk naar voren geschoven. De Uruguayaan zit bij Manchester United op een zijspoor. Gezien zijn aflopende contract mag hij ook voor een prijsje vertrekken op Old Trafford. Coach Xavi Hernandez zou alvast open staan voor zijn komst.

Alles leek dan ook in gereedheid gebracht te worden om de transfer af te ronden. Maar nu duiken plots kapers uit eigen land op. Zo meldt Mundo Deportivo dat FC Sevilla zich officieel gemeld heeft bij het kamp-Cavani. De Andalusiërs zien in januari aanvallers Youssef En-Nesyri en Munir naar de Africa Cup trekken. Daarom zou de huidige nummer twee in La Liga tijdens de wintermercato een extra spits willen aantrekken.

CAVANI AARZELT
Sevilla zou er ook voor kunnen opteren om Luuk de Jong vroegtijdig terug te halen van zijn huurbeurt aan Barcelona. Iets waar de Catalanen graag aan zouden meewerken. Maar die piste ligt allerminst in de bovenste schuift van de beleidsbepalers in het Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Barça dreigt zijn gedroomde aanwinst dus uit de handen te zien glippen. Al zou Cavani voorlopig nog geen beslissing hebben genomen en weegt hij zijn opties nog af.

LEES OOK: Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Barça kan zich beter al gaan toeleggen op volgend seizoen ...

Meest recent

'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

23
23
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

23
23
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

9
9
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

47
47
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

27
27
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

64
64
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

33
33
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

34
34
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

10
10
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

103
103
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

93
93
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

179
179
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

15
15
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

188
188
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

443
443
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

362
362
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

347
347
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

49
49
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

347
347
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

94
94
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

43
43
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

175
175
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

148
148
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

92
92

Meer sportnieuws