'Mokerslag dreigt voor Barça op mercato'

door
'Mokerslag dreigt voor Barça op mercato'

FC Barcelona heeft een tegenvallend seizoen achter de rug tot dusver en zag ook nog eens zomeraanwinst Sergio Agüero definitief uitvallen. De Argentijnse aanvaller moest namelijk een punt zetten achter zijn carrière wegens hartritmestoornissen. In januari willen de Catalanen dan ook een nieuwe spits aantrekken.


De financiële situatie van Barça blijft echter penibel en dus zal de club zich vooral op goedkopere pistes moeten focussen. Daarom werd Edinson Cavani in de voorbije dagen nadrukkelijk naar voren geschoven. De Uruguayaan zit bij Manchester United op een zijspoor. Gezien zijn aflopende contract mag hij ook voor een prijsje vertrekken op Old Trafford. Coach Xavi Hernandez zou alvast open staan voor zijn komst.

Alles leek dan ook in gereedheid gebracht te worden om de transfer af te ronden. Maar nu duiken plots kapers uit eigen land op. Zo meldt Mundo Deportivo dat FC Sevilla zich officieel gemeld heeft bij het kamp-Cavani. De Andalusiërs zien in januari aanvallers Youssef En-Nesyri en Munir naar de Africa Cup trekken. Daarom zou de huidige nummer twee in La Liga tijdens de wintermercato een extra spits willen aantrekken.

CAVANI AARZELT
Sevilla zou er ook voor kunnen opteren om Luuk de Jong vroegtijdig terug te halen van zijn huurbeurt aan Barcelona. Iets waar de Catalanen graag aan zouden meewerken. Maar die piste ligt allerminst in de bovenste schuift van de beleidsbepalers in het Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Barça dreigt zijn gedroomde aanwinst dus uit de handen te zien glippen. Al zou Cavani voorlopig nog geen beslissing hebben genomen en weegt hij zijn opties nog af.

LEES OOK: 'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Barça kan zich beter al gaan toeleggen op volgend seizoen ...

Meest recent

Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

26
26
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

2
2
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

51
51
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

90
90
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

504
504
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

116
116
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

255
255
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

360
360
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

107
107
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

243
243
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

306
306
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

60
60
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

524
524
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

431
431
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

173
173
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

481
481
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

458
458
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

86
86
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

381
381
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

609
609
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

231
231
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

274
274
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

311
311
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

389
389

Meer sportnieuws