'Xavi lokt Rode Duivel hoogstpersoonlijk naar Camp Nou'

door
'Xavi lokt Rode Duivel hoogstpersoonlijk naar Camp Nou'

FC Barcelona heeft nog serieus wat werk voor de boeg om de grootmacht van enkele jaren geleden te worden. In de Champions League moest het genoegen nemen met een derde plaats in de poulefase, waardoor het na de jaarwisseling voor het eerst in jaren nog eens zal moeten aantreden in de Europa League.


Toch een competitie beneden het peil dat Barcelona zou moeten nastreven, en met het oog op volgend seizoen is het maar de vraag of Barça zich zal überhaupt zal kunnen kwalificeren voor het Kampioenenbal. Ook in La Liga loopt het immers niet van een leien dakje, al hebben de Blaugrana wel maar een achterstand van twee punten op de vierde in het klassement, de laatste plaats die rechtgeeft op een CL-ticket.

Echter zijn er dus nog steeds grote zorgen in Camp Nou, en dat komt ook mede door de penibele financiële situatie. Deze winter zou dan wel Ferran Torres van Man City aan boord worden gehaald voor zo’n dikke 50 miljoen euro, maar het valt te bedenken dat Barça zich zulke uitspattingen niet al te veel zal kunnen veroorloven. Voor komende zomer zal het dan ook opnieuw uitkijken naar spelers die transfervrij zijn.

Januzaj
In dat opzicht kwamen de Catalanen al uit bij Adnan Januzaj. De winger zit met een aflopend contract bij Real Sociedad, en onderhandelingen over een verlenging lijken niet op te schieten. Daar zou Barça van willen profiteren. Echter zijn ze niet de enigste gegadigde voor Januzaj. Zo zou het Engelse West Ham de Rode Duivel graag een terugkeer bieden naar de Premier League. Daar zou Barça-coach Xavi volgens The Sun evenwel hoogstpersoonlijk een stokje willen voor steken, en Januzaj overtuigen om voor zijn club te kiezen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

Zou hij een meerwaarde zijn voor Barça?

Meest recent

Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

14
14
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

6
6
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

134
134
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

24
24
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

18
18
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

109
109
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

61
61
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

161
161
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

120
120
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

223
223
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

272
272
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

209
209
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

100
100
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

141
141
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

96
96
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

131
131
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

113
113
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

161
161
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

50
50
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

187
187
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

265
265
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

565
565
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

500
500
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

381
381
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

366
366

Meer sportnieuws