'Xavi lokt Rode Duivel hoogstpersoonlijk naar Camp Nou'

door
'Xavi lokt Rode Duivel hoogstpersoonlijk naar Camp Nou'

FC Barcelona heeft nog serieus wat werk voor de boeg om de grootmacht van enkele jaren geleden te worden. In de Champions League moest het genoegen nemen met een derde plaats in de poulefase, waardoor het na de jaarwisseling voor het eerst in jaren nog eens zal moeten aantreden in de Europa League.


Toch een competitie beneden het peil dat Barcelona zou moeten nastreven, en met het oog op volgend seizoen is het maar de vraag of Barça zich zal überhaupt zal kunnen kwalificeren voor het Kampioenenbal. Ook in La Liga loopt het immers niet van een leien dakje, al hebben de Blaugrana wel maar een achterstand van twee punten op de vierde in het klassement, de laatste plaats die rechtgeeft op een CL-ticket.

Echter zijn er dus nog steeds grote zorgen in Camp Nou, en dat komt ook mede door de penibele financiële situatie. Deze winter zou dan wel Ferran Torres van Man City aan boord worden gehaald voor zo’n dikke 50 miljoen euro, maar het valt te bedenken dat Barça zich zulke uitspattingen niet al te veel zal kunnen veroorloven. Voor komende zomer zal het dan ook opnieuw uitkijken naar spelers die transfervrij zijn.

Januzaj
In dat opzicht kwamen de Catalanen al uit bij Adnan Januzaj. De winger zit met een aflopend contract bij Real Sociedad, en onderhandelingen over een verlenging lijken niet op te schieten. Daar zou Barça van willen profiteren. Echter zijn ze niet de enigste gegadigde voor Januzaj. Zo zou het Engelse West Ham de Rode Duivel graag een terugkeer bieden naar de Premier League. Daar zou Barça-coach Xavi volgens The Sun evenwel hoogstpersoonlijk een stokje willen voor steken, en Januzaj overtuigen om voor zijn club te kiezen.

LEES OOK: Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Zou hij een meerwaarde zijn voor Barça?

Meest recent

‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

0
0
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

5
5
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

28
28
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

64
64
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

22
22
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

105
105
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

192
192
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

177
177
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

108
108
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

67
67
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

576
576
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

88
88
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

88
88
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

168
168
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

226
226
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

132
132
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

122
122
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

439
439
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

125
125
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

288
288
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

473
473
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

373
373
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

226
226
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

382
382
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

170
170

Meer sportnieuws