'Xavi lokt Rode Duivel hoogstpersoonlijk naar Camp Nou'

door
'Xavi lokt Rode Duivel hoogstpersoonlijk naar Camp Nou'

FC Barcelona heeft nog serieus wat werk voor de boeg om de grootmacht van enkele jaren geleden te worden. In de Champions League moest het genoegen nemen met een derde plaats in de poulefase, waardoor het na de jaarwisseling voor het eerst in jaren nog eens zal moeten aantreden in de Europa League.


Toch een competitie beneden het peil dat Barcelona zou moeten nastreven, en met het oog op volgend seizoen is het maar de vraag of Barça zich zal überhaupt zal kunnen kwalificeren voor het Kampioenenbal. Ook in La Liga loopt het immers niet van een leien dakje, al hebben de Blaugrana wel maar een achterstand van twee punten op de vierde in het klassement, de laatste plaats die rechtgeeft op een CL-ticket.

Echter zijn er dus nog steeds grote zorgen in Camp Nou, en dat komt ook mede door de penibele financiële situatie. Deze winter zou dan wel Ferran Torres van Man City aan boord worden gehaald voor zo’n dikke 50 miljoen euro, maar het valt te bedenken dat Barça zich zulke uitspattingen niet al te veel zal kunnen veroorloven. Voor komende zomer zal het dan ook opnieuw uitkijken naar spelers die transfervrij zijn.

Januzaj
In dat opzicht kwamen de Catalanen al uit bij Adnan Januzaj. De winger zit met een aflopend contract bij Real Sociedad, en onderhandelingen over een verlenging lijken niet op te schieten. Daar zou Barça van willen profiteren. Echter zijn ze niet de enigste gegadigde voor Januzaj. Zo zou het Engelse West Ham de Rode Duivel graag een terugkeer bieden naar de Premier League. Daar zou Barça-coach Xavi volgens The Sun evenwel hoogstpersoonlijk een stokje willen voor steken, en Januzaj overtuigen om voor zijn club te kiezen.

LEES OOK: UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Zou hij een meerwaarde zijn voor Barça?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

44
44
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

45
45
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

61
61
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

99
99
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

136
136
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

48
48
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

168
168
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

63
63
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

76
76
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

412
412
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

371
371
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

813
813
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

278
278
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

442
442
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

257
257
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1011
1011
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

337
337
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

392
392
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

108
108
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

663
663
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

273
273
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

127
127
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

583
583

Meer sportnieuws