'Xavi lokt Rode Duivel hoogstpersoonlijk naar Camp Nou'

622 stemmen
'Xavi lokt Rode Duivel hoogstpersoonlijk naar Camp Nou'

FC Barcelona heeft nog serieus wat werk voor de boeg om de grootmacht van enkele jaren geleden te worden. In de Champions League moest het genoegen nemen met een derde plaats in de poulefase, waardoor het na de jaarwisseling voor het eerst in jaren nog eens zal moeten aantreden in de Europa League.


Toch een competitie beneden het peil dat Barcelona zou moeten nastreven, en met het oog op volgend seizoen is het maar de vraag of Barça zich zal überhaupt zal kunnen kwalificeren voor het Kampioenenbal. Ook in La Liga loopt het immers niet van een leien dakje, al hebben de Blaugrana wel maar een achterstand van twee punten op de vierde in het klassement, de laatste plaats die rechtgeeft op een CL-ticket.

Echter zijn er dus nog steeds grote zorgen in Camp Nou, en dat komt ook mede door de penibele financiële situatie. Deze winter zou dan wel Ferran Torres van Man City aan boord worden gehaald voor zo’n dikke 50 miljoen euro, maar het valt te bedenken dat Barça zich zulke uitspattingen niet al te veel zal kunnen veroorloven. Voor komende zomer zal het dan ook opnieuw uitkijken naar spelers die transfervrij zijn.

Januzaj
In dat opzicht kwamen de Catalanen al uit bij Adnan Januzaj. De winger zit met een aflopend contract bij Real Sociedad, en onderhandelingen over een verlenging lijken niet op te schieten. Daar zou Barça van willen profiteren. Echter zijn ze niet de enigste gegadigde voor Januzaj. Zo zou het Engelse West Ham de Rode Duivel graag een terugkeer bieden naar de Premier League. Daar zou Barça-coach Xavi volgens The Sun evenwel hoogstpersoonlijk een stokje willen voor steken, en Januzaj overtuigen om voor zijn club te kiezen.

LEES OOK: 'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Zou hij een meerwaarde zijn voor Barça?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

25
25
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

165
165
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

104
104
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

91
91
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

298
298
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

169
169
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

175
175
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

356
356
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

628
628
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

309
309
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3460
3460
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

64
64
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

79
79
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

59
59
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

209
209
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

229
229
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

203
203
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

124
124
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

130
130

Meer sportnieuws