'Xavi lokt Rode Duivel hoogstpersoonlijk naar Camp Nou'

622 stemmen
'Xavi lokt Rode Duivel hoogstpersoonlijk naar Camp Nou'

FC Barcelona heeft nog serieus wat werk voor de boeg om de grootmacht van enkele jaren geleden te worden. In de Champions League moest het genoegen nemen met een derde plaats in de poulefase, waardoor het na de jaarwisseling voor het eerst in jaren nog eens zal moeten aantreden in de Europa League.


Toch een competitie beneden het peil dat Barcelona zou moeten nastreven, en met het oog op volgend seizoen is het maar de vraag of Barça zich zal überhaupt zal kunnen kwalificeren voor het Kampioenenbal. Ook in La Liga loopt het immers niet van een leien dakje, al hebben de Blaugrana wel maar een achterstand van twee punten op de vierde in het klassement, de laatste plaats die rechtgeeft op een CL-ticket.

Echter zijn er dus nog steeds grote zorgen in Camp Nou, en dat komt ook mede door de penibele financiële situatie. Deze winter zou dan wel Ferran Torres van Man City aan boord worden gehaald voor zo’n dikke 50 miljoen euro, maar het valt te bedenken dat Barça zich zulke uitspattingen niet al te veel zal kunnen veroorloven. Voor komende zomer zal het dan ook opnieuw uitkijken naar spelers die transfervrij zijn.

Januzaj
In dat opzicht kwamen de Catalanen al uit bij Adnan Januzaj. De winger zit met een aflopend contract bij Real Sociedad, en onderhandelingen over een verlenging lijken niet op te schieten. Daar zou Barça van willen profiteren. Echter zijn ze niet de enigste gegadigde voor Januzaj. Zo zou het Engelse West Ham de Rode Duivel graag een terugkeer bieden naar de Premier League. Daar zou Barça-coach Xavi volgens The Sun evenwel hoogstpersoonlijk een stokje willen voor steken, en Januzaj overtuigen om voor zijn club te kiezen.

LEES OOK: 'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Zou hij een meerwaarde zijn voor Barça?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

20
20
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

77
77
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

249
249
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

68
68
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

393
393
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

283
283
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

592
592
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

123
123
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

341
341
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

152
152
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

63
63
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

104
104
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

103
103
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

275
275
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

303
303
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

419
419
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

449
449
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

461
461
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

165
165
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

207
207
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

85
85
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

452
452
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

506
506
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

39
39
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

111
111

Meer sportnieuws