Venanzi over bloedrode cijfers en geruchten over D'Onofrio

door
Venanzi over bloedrode cijfers en geruchten over D'Onofrio

Standard maakte een verlies van 20 miljoen euro en de club zit duidelijk in geldnood. Voorzitter Bruno Venanzi maakt zich echter niet al te veel zorgen. Er is geld op komst.


Standard praat met een aantal potentiële investeerders en eind januari komt daar duidelijkheid over. In L’Echo laat Venanzi weten dat Standard op zoek gaat naar een investering van minstens 10 à 15 miljoen euro. Er zijn een aantal zeer serieuze kandidaten en zij willen uiteraard zeggenschap. Venanzi laat weten dat sommigen stevig willen investeren, maar dat hij 51% van de aandelen zal behouden. Zijn voorkeur gaat uit naar dergelijke deal, of ook één van 50/50. Venanzi wil graag bij Standard blijven en nog kunnen wegen op het beleid van de club, maar een volledige overname is niet uitgesloten. Al lijkt die kans klein te zijn. Hij laat ook weten dat Standard nooit failliet zal gaan zolang hij er is.

GEEN CONTACT MET D’ONOFRIO

Over de bijna 20 miljoen euro rode cijfers is hij ook duidelijk. Volgens hem werd er 12 miljoen euro verlies geleden door de gevolgen van de coronapandemie. Hij laat ook weten dat er een sponsordeal is met een Chinees bedrijf. Dat levert de club dus ook het nodige geld op, maar er zit geen Chinese overname aan te komen. Vanuit die hoek is er geen interesse. Venanzi laat ook weten dat François Fornieri en Luciano D’Onofrio momenteel niet in gesprek zijn met hem.

Ondertussen hoopt heel Standard dat het vanavond AA Gent kan uitschakelen in de Beker van België. Het lijkt de enige weg te zijn naar een Europees ticket.

LEES OOK: Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

Gaat Standard in 2022 uit het dal kruipen?

Meest recent

Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

5
5
Fink waarschuwt voor drie RSCA-spelers: "Zijn in vorm"

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

51
51
Hasi lyrisch over Genkie: "Voor hem kom je naar het stadion"

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

71
71
Sneijder geeft topfavorieten én smaakmaker WK 2026 prijs

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

60
60
Straffe onthulling De Bruyne: "Spraken in de zomer met KDB"

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

69
69
Luxe voor Hasi: "Zij vielen de laatsten weken goed in"

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

70
70
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

67
67
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

183
183
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

251
251
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

35
35
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

153
153
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

149
149
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

165
165
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

163
163
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

78
78
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

210
210
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

776
776
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

110
110
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

85
85
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

94
94
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

305
305
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

191
191
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

194
194
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

61
61

Meer sportnieuws