Venanzi over bloedrode cijfers en geruchten over D'Onofrio

door
Venanzi over bloedrode cijfers en geruchten over D'Onofrio

Standard maakte een verlies van 20 miljoen euro en de club zit duidelijk in geldnood. Voorzitter Bruno Venanzi maakt zich echter niet al te veel zorgen. Er is geld op komst.


Standard praat met een aantal potentiële investeerders en eind januari komt daar duidelijkheid over. In L’Echo laat Venanzi weten dat Standard op zoek gaat naar een investering van minstens 10 à 15 miljoen euro. Er zijn een aantal zeer serieuze kandidaten en zij willen uiteraard zeggenschap. Venanzi laat weten dat sommigen stevig willen investeren, maar dat hij 51% van de aandelen zal behouden. Zijn voorkeur gaat uit naar dergelijke deal, of ook één van 50/50. Venanzi wil graag bij Standard blijven en nog kunnen wegen op het beleid van de club, maar een volledige overname is niet uitgesloten. Al lijkt die kans klein te zijn. Hij laat ook weten dat Standard nooit failliet zal gaan zolang hij er is.

GEEN CONTACT MET D’ONOFRIO

Over de bijna 20 miljoen euro rode cijfers is hij ook duidelijk. Volgens hem werd er 12 miljoen euro verlies geleden door de gevolgen van de coronapandemie. Hij laat ook weten dat er een sponsordeal is met een Chinees bedrijf. Dat levert de club dus ook het nodige geld op, maar er zit geen Chinese overname aan te komen. Vanuit die hoek is er geen interesse. Venanzi laat ook weten dat François Fornieri en Luciano D’Onofrio momenteel niet in gesprek zijn met hem.

Ondertussen hoopt heel Standard dat het vanavond AA Gent kan uitschakelen in de Beker van België. Het lijkt de enige weg te zijn naar een Europees ticket.

LEES OOK: Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Gaat Standard in 2022 uit het dal kruipen?

Meest recent

'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

4
4
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

12
12
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

69
69
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

135
135
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

46
46
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

51
51
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

369
369
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

37
37
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

29
29
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

123
123
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

126
126
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

8
8
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

117
117
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

81
81
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

137
137
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

107
107
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

253
253
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

328
328
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

320
320
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

215
215
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

329
329
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

625
625
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

717
717
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

99
99
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

286
286

Meer sportnieuws