Venanzi over bloedrode cijfers en geruchten over D'Onofrio

door
Venanzi over bloedrode cijfers en geruchten over D'Onofrio

Standard maakte een verlies van 20 miljoen euro en de club zit duidelijk in geldnood. Voorzitter Bruno Venanzi maakt zich echter niet al te veel zorgen. Er is geld op komst.


Standard praat met een aantal potentiële investeerders en eind januari komt daar duidelijkheid over. In L’Echo laat Venanzi weten dat Standard op zoek gaat naar een investering van minstens 10 à 15 miljoen euro. Er zijn een aantal zeer serieuze kandidaten en zij willen uiteraard zeggenschap. Venanzi laat weten dat sommigen stevig willen investeren, maar dat hij 51% van de aandelen zal behouden. Zijn voorkeur gaat uit naar dergelijke deal, of ook één van 50/50. Venanzi wil graag bij Standard blijven en nog kunnen wegen op het beleid van de club, maar een volledige overname is niet uitgesloten. Al lijkt die kans klein te zijn. Hij laat ook weten dat Standard nooit failliet zal gaan zolang hij er is.

GEEN CONTACT MET D’ONOFRIO

Over de bijna 20 miljoen euro rode cijfers is hij ook duidelijk. Volgens hem werd er 12 miljoen euro verlies geleden door de gevolgen van de coronapandemie. Hij laat ook weten dat er een sponsordeal is met een Chinees bedrijf. Dat levert de club dus ook het nodige geld op, maar er zit geen Chinese overname aan te komen. Vanuit die hoek is er geen interesse. Venanzi laat ook weten dat François Fornieri en Luciano D’Onofrio momenteel niet in gesprek zijn met hem.

Ondertussen hoopt heel Standard dat het vanavond AA Gent kan uitschakelen in de Beker van België. Het lijkt de enige weg te zijn naar een Europees ticket.

LEES OOK: Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

🚀

Gaat Standard in 2022 uit het dal kruipen?

Meest recent

'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

12
12
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

55
55
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

87
87
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

32
32
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

12
12
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

35
35
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

133
133
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

67
67
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

47
47
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

77
77
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

308
308
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

34
34
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

152
152
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

40
40
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

42
42
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

126
126
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

255
255
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

7
7
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

317
317
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

206
206
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

125
125
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

54
54
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

238
238
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

74
74
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

152
152

Meer sportnieuws