Venanzi over bloedrode cijfers en geruchten over D'Onofrio

309 stemmen
Venanzi over bloedrode cijfers en geruchten over D'Onofrio

Standard maakte een verlies van 20 miljoen euro en de club zit duidelijk in geldnood. Voorzitter Bruno Venanzi maakt zich echter niet al te veel zorgen. Er is geld op komst.


Standard praat met een aantal potentiële investeerders en eind januari komt daar duidelijkheid over. In L’Echo laat Venanzi weten dat Standard op zoek gaat naar een investering van minstens 10 à 15 miljoen euro. Er zijn een aantal zeer serieuze kandidaten en zij willen uiteraard zeggenschap. Venanzi laat weten dat sommigen stevig willen investeren, maar dat hij 51% van de aandelen zal behouden. Zijn voorkeur gaat uit naar dergelijke deal, of ook één van 50/50. Venanzi wil graag bij Standard blijven en nog kunnen wegen op het beleid van de club, maar een volledige overname is niet uitgesloten. Al lijkt die kans klein te zijn. Hij laat ook weten dat Standard nooit failliet zal gaan zolang hij er is.

GEEN CONTACT MET D’ONOFRIO

Over de bijna 20 miljoen euro rode cijfers is hij ook duidelijk. Volgens hem werd er 12 miljoen euro verlies geleden door de gevolgen van de coronapandemie. Hij laat ook weten dat er een sponsordeal is met een Chinees bedrijf. Dat levert de club dus ook het nodige geld op, maar er zit geen Chinese overname aan te komen. Vanuit die hoek is er geen interesse. Venanzi laat ook weten dat François Fornieri en Luciano D’Onofrio momenteel niet in gesprek zijn met hem.

Ondertussen hoopt heel Standard dat het vanavond AA Gent kan uitschakelen in de Beker van België. Het lijkt de enige weg te zijn naar een Europees ticket.

LEES OOK: Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

🚀

Gaat Standard in 2022 uit het dal kruipen?

Meest recent

Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

44
44
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

62
62
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

152
152
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

49
49
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

133
133
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

54
54
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

318
318
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

134
134
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

138
138
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

60
60
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

214
214
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

271
271
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

89
89
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

324
324
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

895
895
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

484
484
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

376
376
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

579
579
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

173
173
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

180
180
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

228
228
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

494
494
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

571
571
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

220
220
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

412
412

Meer sportnieuws