Venanzi over bloedrode cijfers en geruchten over D'Onofrio

door
Venanzi over bloedrode cijfers en geruchten over D'Onofrio

Standard maakte een verlies van 20 miljoen euro en de club zit duidelijk in geldnood. Voorzitter Bruno Venanzi maakt zich echter niet al te veel zorgen. Er is geld op komst.


Standard praat met een aantal potentiële investeerders en eind januari komt daar duidelijkheid over. In L’Echo laat Venanzi weten dat Standard op zoek gaat naar een investering van minstens 10 à 15 miljoen euro. Er zijn een aantal zeer serieuze kandidaten en zij willen uiteraard zeggenschap. Venanzi laat weten dat sommigen stevig willen investeren, maar dat hij 51% van de aandelen zal behouden. Zijn voorkeur gaat uit naar dergelijke deal, of ook één van 50/50. Venanzi wil graag bij Standard blijven en nog kunnen wegen op het beleid van de club, maar een volledige overname is niet uitgesloten. Al lijkt die kans klein te zijn. Hij laat ook weten dat Standard nooit failliet zal gaan zolang hij er is.

GEEN CONTACT MET D’ONOFRIO

Over de bijna 20 miljoen euro rode cijfers is hij ook duidelijk. Volgens hem werd er 12 miljoen euro verlies geleden door de gevolgen van de coronapandemie. Hij laat ook weten dat er een sponsordeal is met een Chinees bedrijf. Dat levert de club dus ook het nodige geld op, maar er zit geen Chinese overname aan te komen. Vanuit die hoek is er geen interesse. Venanzi laat ook weten dat François Fornieri en Luciano D’Onofrio momenteel niet in gesprek zijn met hem.

Ondertussen hoopt heel Standard dat het vanavond AA Gent kan uitschakelen in de Beker van België. Het lijkt de enige weg te zijn naar een Europees ticket.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Gaat Standard in 2022 uit het dal kruipen?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

27
27
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

31
31
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

100
100
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

198
198
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

94
94
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

136
136
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

190
190
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

380
380
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

251
251
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

77
77
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

655
655
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

219
219
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

245
245
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

224
224
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

103
103
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

64
64
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

176
176
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

539
539
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

231
231
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

101
101
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

448
448
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

570
570
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

63
63
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

223
223
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

756
756

Meer sportnieuws