Odjidja speelt open kaart over Gent-toekomst

door
Odjidja speelt open kaart over Gent-toekomst

AA Gent kende een vrij wisselvallig start van de competitie maar heeft zich de laatste weken helemaal herpakt. Bovendien overwinteren de Buffalo's als enige Belgische ploeg in Europa én kan woensdagavond een ticket voor de halve finales van de Croky Cup worden geboekt. Coach Hein Vanhaezebrouck heeft dan ook een sterke kern ter beschikking.


Op nagenoeg elke positie heeft de trainer ook meerdere geschikte opties voor handen, maar een aantal spelers zijn toch extra belangrijk voor het elftal. Vadis Odjidja bijvoorbeeld. De aanvoerder is een cruciale schakel op het middenveld. Dit seizoen is al meermaals gebleken dat het niveau wel eens durft te zakken wanneer hij niet tussen de lijnen staat.

Op zijn 32ste is Odjidja dus nog steeds een erg belangrijke pion. En dat wil hij ook nog een tijdje blijven. In een uitgebreid interview met Sport/Voetbalmagazine laat de middenvelder verstaan dat hij niet van plan is om snel te vertrekken uit de Ghelamco Arena. "Als ik stop, zal het in 1A zijn", klinkt het. "Liefst van al maak ik de cirkel rond bij AA Gent, hopelijk ook nog na 2023."

GÉÉN TRAINER
Odjidja heeft inderdaad nog een overeenkomst tot medio 2023. Maar als hij zijn huidige niveau kan vasthouden en blessures gooien niet te veel roet in het eten, lijkt een contractverlening zeker niet uitgesloten. Wat hij na zijn spelersloopbaan zal doen, is voorlopig nog koffiedik kijken. Al sluit hij wel één ding uit. Zo ziet Odjidja het totaal niet zitten om als trainer aan de slag te gaan.

LEES OOK: AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

Odjidja is de belangrijkste speler bij dit AA Gent ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

10
10
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

64
64
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

18
18
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

77
77
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

72
72
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

20
20
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

96
96
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

62
62
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

263
263
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

63
63
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

75
75
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

146
146
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

298
298
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

123
123
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

181
181
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

677
677
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

63
63
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

420
420
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

136
136
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

262
262
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

160
160
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

96
96
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

634
634
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

68
68
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

341
341

Meer sportnieuws