Odjidja speelt open kaart over Gent-toekomst

door
Odjidja speelt open kaart over Gent-toekomst

AA Gent kende een vrij wisselvallig start van de competitie maar heeft zich de laatste weken helemaal herpakt. Bovendien overwinteren de Buffalo's als enige Belgische ploeg in Europa én kan woensdagavond een ticket voor de halve finales van de Croky Cup worden geboekt. Coach Hein Vanhaezebrouck heeft dan ook een sterke kern ter beschikking.


Op nagenoeg elke positie heeft de trainer ook meerdere geschikte opties voor handen, maar een aantal spelers zijn toch extra belangrijk voor het elftal. Vadis Odjidja bijvoorbeeld. De aanvoerder is een cruciale schakel op het middenveld. Dit seizoen is al meermaals gebleken dat het niveau wel eens durft te zakken wanneer hij niet tussen de lijnen staat.

Op zijn 32ste is Odjidja dus nog steeds een erg belangrijke pion. En dat wil hij ook nog een tijdje blijven. In een uitgebreid interview met Sport/Voetbalmagazine laat de middenvelder verstaan dat hij niet van plan is om snel te vertrekken uit de Ghelamco Arena. "Als ik stop, zal het in 1A zijn", klinkt het. "Liefst van al maak ik de cirkel rond bij AA Gent, hopelijk ook nog na 2023."

GÉÉN TRAINER
Odjidja heeft inderdaad nog een overeenkomst tot medio 2023. Maar als hij zijn huidige niveau kan vasthouden en blessures gooien niet te veel roet in het eten, lijkt een contractverlening zeker niet uitgesloten. Wat hij na zijn spelersloopbaan zal doen, is voorlopig nog koffiedik kijken. Al sluit hij wel één ding uit. Zo ziet Odjidja het totaal niet zitten om als trainer aan de slag te gaan.

LEES OOK: 'Club en Gent akkoord: transferprijs Skoras bekend'

Odjidja is de belangrijkste speler bij dit AA Gent ...

Meest recent

'Opluchting voor Genk: toch nog uitweg voor Zeqiri'

KRC Genk kan al bij al tevreden zijn over zijn mercato tot dusver. Het verloor wel enkele ...

19
19
Dankzij oude bekende: eerste Afrikaanse WK-deelnemer bekend

Binnen negen maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico al van start en dus raken ...

21
21
Overnamesoap Beerschot: aandeelhouders reageren

Beerschot heeft er alweer woelige jaren opzitten, maar mogelijk lonkt er een frisse start voor de ...

65
65
Frankrijk bibbert naar zege, Karetsas schittert opnieuw

Vrijdag stonden er opnieuw de nodige kwalificatiewedstrijden op het programma voor het WK van ...

40
40
Stevige waarschuwing voor Coucke: "Niet vergeten!"

Vrijdag kwam de officiële bevestiging van wat al enkele dagen bekend was: Wouter Vandenhaute is ...

173
173
Van Bommel hakt knoop door over Nederlands aanbod

Het is intussen al meer dan een jaar geleden dat Mark van Bommel afzwaaide bij Antwerp, waar hij ...

39
39
Bij Cercle verguisde Vromant vindt straffe uitdaging

Bij Cercle Brugge gooiden ze het deze zomer over een volledig nieuwe boeg. Na een rampzalig seizoen ...

64
64
Nieuwe domper bij Duivels: speler haakt af voor Kazachstan

Veel tijd om na te genieten van de ruime zege in Liechtenstein hebben de Rode Duivels niet, want ze ...

230
230
'Paniek bij Anderlecht: Stroeykens voor prikje weg'

Anderlecht incasseert de laatste tijd de ene na de andere mokerslag. De Europese uitschakeling tegen ...

705
705
Van der Vaart en dochter Johan Derksen delen groot nieuws

Rafael Van der Vaart stond met flair in Bernabéu, viel op in Hamburg, werd verguisd én ...

27
27
Vermeeren in vrije val: pijnlijke oorzaak duikt op

Arthur Vermeeren maakte deze zomer nog maar eens een transfer. De 20-jarige middenvelder verruilde ...

206
206
OHL heeft volgende transferdeal met Union beet

Bij Union is het nog een onverwacht druk einde van de mercato geworden. De landskampioen zag toch ...

44
44
‘Deadlinebom: Anderlecht wil nog gigantische transfer forceren‘

Bij Anderlecht ging alle aandacht vrijdag uit naar de officiële bevestiging van het vertrek van ...

817
817
Héél opmerkelijke transfer voor Alderweireld?

Toby Alderweireld hing afgelopen seizoen de schoenen aan de haak. Hij geniet nu wat van het leven, ...

641
641
Tranen bij Van der Gijp: hartverscheurende onthulling zoon

Tijdens een bijzondere uitzending van Vandaag Inside, waar deze week extra aandacht wordt besteed ...

37
37
Zinho Gano verrast en heeft nieuwe club beet

Zinho Gano heeft na enkele weken zonder club te zitten een nieuwe werkgever gevonden. De ervaren ...

166
166
Lommel SK pakt uit, Patro verrast met transfer

Lommel SK en Patro Eisden gaan dit seizoen volop voor promotie. De twee Limburgse tweedeklassers ...

157
157
Enorme vrees bij Duivels: "Groot probleem voor Garcia"

België won overtuigend van Liechtenstein. Op het einde van de wedstijd stond er 0-6 op het ...

178
178
Maakte Club Brugge grove fout? “19 clubs geïnteresseerd”

Club Brugge maakte de afgelopen seizoenen heel wat winst op spelers die doorstroomden uit de eigen ...

727
727
Coucke laat van zich horen na pijnlijk ontslag Vandenhaute

RSC Anderlecht voert weer heel wat veranderingen door. Tijdens de Raad van Bestuurd werd al deels ...

837
837
‘Na vertrek City: De Bruyne laat Guardiola nu bloeden’

Kevin De Bruyne nam na tien jaar afscheid bij Manchester City en de Rode Duivel tekende een contract ...

282
282
Jan Boskamp vol ongeloof na héél onverwacht nieuws

Je herkent hem uit duizenden: de bulderlach, de Hollandse tongval, het hart op de tong. Maar deze ...

389
389
‘Paleisrevolutie Anderlecht: dit trio grijpt de macht’

RSC Anderlecht hield vandaag een belangrijke vergadering met de Raad van Bestuur. Daarin werd het ...

883
883
'Vermeeren al afgeschreven? Marseille lacht er niet mee'

Arthur Vermeeren ging deze zomer naar Olympique Marseille. De middenvelder werd opzijgeschoven bij ...

731
731
Bastien doet schokkende onthulling: “Ik was bijna dood”

Samuel Bastien heeft een verleden bij Standard Luik en RSC Anderlecht, maar na zijn passage bij ...

59
59

Meer sportnieuws