'Akkoord gevonden: eerste wintertransfer bij Club'

1022 stemmen
'Akkoord gevonden: eerste wintertransfer bij Club'

Binnen anderhalve week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren in ons land. Bij landskampioen Club Brugge wordt na een drukke zomermercato niet al te veel beweging verwacht. Al zal Blauw-Zwart naar alle waarschijnlijkheid wel een aantal spelers laten vertrekken.


Door het wegvallen van het Europese voetbal, lijkt de huidige kern immers te groot. Bovendien zijn er nu al spelers die amper aan de bak komen. Matej Mitrovic bijvoorbeeld, die naar verluidt op interesse vanuit zijn thuisland Kroatië kan rekenen. En ook Wesley Moraes is alweer op weg naar de uitgang. Club haalde zijn voormalige recordtransfer in augustus op huurbasis terug in huis. Na een moeilijke periode bij Aston Villa die gepaard ging met een pak blessureleed, leek het voor alle partijen een goede zaak om weer minuten te gaan maken in een vertrouwde omgeving.

Wesley versierde in september ook al meteen een basisplaats tegen Charleroi, maar vervolgens werd hij amper nog gebruikt. Door dat gebrek aan speelkansen zou de spits dan ook weer willen vertrekken. Iets waar Blauw-Zwart gezien de situatie niet weigerachtig tegenover staat. En de 25-jarige lijkt nu ook goed op weg naar zijn thuisland. Volgens ESPN heeft moederclub Aston Villa immers een akkoord bereikt met São Paulo FC.

CONCURRENTIE PALMEIRAS
De deal zou nog niet helemaal rond zijn, de Braziliaanse club moet namelijk ook nog een overeenkomst vinden met Wesley zelf. Bovendien moet zijn huurcontract bij Club nog officieel ontbonden worden én kan hij sowieso pas vanaf 1 januari elders aan de slag. Daarnaast heerst er voor São Paulo ook concurrentie vanuit eigen land. Zo wordt Palmeiras eveneens genoemd als mogelijke bestemming. Daar zouden oorspronkelijk twijfels hebben geheerst over de gesteldheid van zijn knie, maar ook deze club is zeker nog niet uit de running.

LEES OOK: "We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Clement heeft Wesley te weinig kansen gegeven ...

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

106
106
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

38
38
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

33
33
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

26
26
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

338
338
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

54
54
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

198
198
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

39
39
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

228
228
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

161
161
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

107
107
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

673
673
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

170
170
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

168
168
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1052
1052
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

677
677
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

445
445
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

843
843
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

838
838
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

137
137
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

491
491
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

806
806
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

398
398

Meer sportnieuws