'Akkoord gevonden: eerste wintertransfer bij Club'

door
'Akkoord gevonden: eerste wintertransfer bij Club'

Binnen anderhalve week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren in ons land. Bij landskampioen Club Brugge wordt na een drukke zomermercato niet al te veel beweging verwacht. Al zal Blauw-Zwart naar alle waarschijnlijkheid wel een aantal spelers laten vertrekken.


Door het wegvallen van het Europese voetbal, lijkt de huidige kern immers te groot. Bovendien zijn er nu al spelers die amper aan de bak komen. Matej Mitrovic bijvoorbeeld, die naar verluidt op interesse vanuit zijn thuisland Kroatië kan rekenen. En ook Wesley Moraes is alweer op weg naar de uitgang. Club haalde zijn voormalige recordtransfer in augustus op huurbasis terug in huis. Na een moeilijke periode bij Aston Villa die gepaard ging met een pak blessureleed, leek het voor alle partijen een goede zaak om weer minuten te gaan maken in een vertrouwde omgeving.

Wesley versierde in september ook al meteen een basisplaats tegen Charleroi, maar vervolgens werd hij amper nog gebruikt. Door dat gebrek aan speelkansen zou de spits dan ook weer willen vertrekken. Iets waar Blauw-Zwart gezien de situatie niet weigerachtig tegenover staat. En de 25-jarige lijkt nu ook goed op weg naar zijn thuisland. Volgens ESPN heeft moederclub Aston Villa immers een akkoord bereikt met São Paulo FC.

CONCURRENTIE PALMEIRAS
De deal zou nog niet helemaal rond zijn, de Braziliaanse club moet namelijk ook nog een overeenkomst vinden met Wesley zelf. Bovendien moet zijn huurcontract bij Club nog officieel ontbonden worden én kan hij sowieso pas vanaf 1 januari elders aan de slag. Daarnaast heerst er voor São Paulo ook concurrentie vanuit eigen land. Zo wordt Palmeiras eveneens genoemd als mogelijke bestemming. Daar zouden oorspronkelijk twijfels hebben geheerst over de gesteldheid van zijn knie, maar ook deze club is zeker nog niet uit de running.

LEES OOK: ‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Clement heeft Wesley te weinig kansen gegeven ...

Meest recent

KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

7
7
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

7
7
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

68
68
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

18
18
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

140
140
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

109
109
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

21
21
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

257
257
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

101
101
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

48
48
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

81
81
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

54
54
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

250
250
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

342
342
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

71
71
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

492
492
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

140
140
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

630
630
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

245
245
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

181
181
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

664
664
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

89
89
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

153
153
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

395
395
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

47
47

Meer sportnieuws