'Akkoord gevonden: eerste wintertransfer bij Club'

door
'Akkoord gevonden: eerste wintertransfer bij Club'

Binnen anderhalve week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren in ons land. Bij landskampioen Club Brugge wordt na een drukke zomermercato niet al te veel beweging verwacht. Al zal Blauw-Zwart naar alle waarschijnlijkheid wel een aantal spelers laten vertrekken.


Door het wegvallen van het Europese voetbal, lijkt de huidige kern immers te groot. Bovendien zijn er nu al spelers die amper aan de bak komen. Matej Mitrovic bijvoorbeeld, die naar verluidt op interesse vanuit zijn thuisland Kroatië kan rekenen. En ook Wesley Moraes is alweer op weg naar de uitgang. Club haalde zijn voormalige recordtransfer in augustus op huurbasis terug in huis. Na een moeilijke periode bij Aston Villa die gepaard ging met een pak blessureleed, leek het voor alle partijen een goede zaak om weer minuten te gaan maken in een vertrouwde omgeving.

Wesley versierde in september ook al meteen een basisplaats tegen Charleroi, maar vervolgens werd hij amper nog gebruikt. Door dat gebrek aan speelkansen zou de spits dan ook weer willen vertrekken. Iets waar Blauw-Zwart gezien de situatie niet weigerachtig tegenover staat. En de 25-jarige lijkt nu ook goed op weg naar zijn thuisland. Volgens ESPN heeft moederclub Aston Villa immers een akkoord bereikt met São Paulo FC.

CONCURRENTIE PALMEIRAS
De deal zou nog niet helemaal rond zijn, de Braziliaanse club moet namelijk ook nog een overeenkomst vinden met Wesley zelf. Bovendien moet zijn huurcontract bij Club nog officieel ontbonden worden én kan hij sowieso pas vanaf 1 januari elders aan de slag. Daarnaast heerst er voor São Paulo ook concurrentie vanuit eigen land. Zo wordt Palmeiras eveneens genoemd als mogelijke bestemming. Daar zouden oorspronkelijk twijfels hebben geheerst over de gesteldheid van zijn knie, maar ook deze club is zeker nog niet uit de running.

LEES OOK: Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Clement heeft Wesley te weinig kansen gegeven ...

Meest recent

Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

5
5
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

9
9
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

34
34
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

23
23
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

40
40
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

82
82
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

116
116
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

172
172
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

190
190
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

44
44
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

40
40
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

223
223
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

141
141
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

146
146
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

108
108
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

245
245
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

196
196
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

202
202
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

575
575
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

171
171
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

106
106
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

330
330
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

410
410
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

304
304

Meer sportnieuws