'Akkoord gevonden: eerste wintertransfer bij Club'

door
'Akkoord gevonden: eerste wintertransfer bij Club'

Binnen anderhalve week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren in ons land. Bij landskampioen Club Brugge wordt na een drukke zomermercato niet al te veel beweging verwacht. Al zal Blauw-Zwart naar alle waarschijnlijkheid wel een aantal spelers laten vertrekken.


Door het wegvallen van het Europese voetbal, lijkt de huidige kern immers te groot. Bovendien zijn er nu al spelers die amper aan de bak komen. Matej Mitrovic bijvoorbeeld, die naar verluidt op interesse vanuit zijn thuisland Kroatië kan rekenen. En ook Wesley Moraes is alweer op weg naar de uitgang. Club haalde zijn voormalige recordtransfer in augustus op huurbasis terug in huis. Na een moeilijke periode bij Aston Villa die gepaard ging met een pak blessureleed, leek het voor alle partijen een goede zaak om weer minuten te gaan maken in een vertrouwde omgeving.

Wesley versierde in september ook al meteen een basisplaats tegen Charleroi, maar vervolgens werd hij amper nog gebruikt. Door dat gebrek aan speelkansen zou de spits dan ook weer willen vertrekken. Iets waar Blauw-Zwart gezien de situatie niet weigerachtig tegenover staat. En de 25-jarige lijkt nu ook goed op weg naar zijn thuisland. Volgens ESPN heeft moederclub Aston Villa immers een akkoord bereikt met São Paulo FC.

CONCURRENTIE PALMEIRAS
De deal zou nog niet helemaal rond zijn, de Braziliaanse club moet namelijk ook nog een overeenkomst vinden met Wesley zelf. Bovendien moet zijn huurcontract bij Club nog officieel ontbonden worden én kan hij sowieso pas vanaf 1 januari elders aan de slag. Daarnaast heerst er voor São Paulo ook concurrentie vanuit eigen land. Zo wordt Palmeiras eveneens genoemd als mogelijke bestemming. Daar zouden oorspronkelijk twijfels hebben geheerst over de gesteldheid van zijn knie, maar ook deze club is zeker nog niet uit de running.

LEES OOK: Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Clement heeft Wesley te weinig kansen gegeven ...

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

21
21
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

8
8
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

20
20
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

116
116
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

192
192
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

149
149
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

231
231
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

70
70
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

167
167
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

161
161
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

909
909
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

78
78
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

109
109
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

328
328
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

140
140
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

465
465
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

47
47
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

196
196
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

232
232
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

266
266
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

171
171
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

206
206
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

408
408
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

696
696

Meer sportnieuws