'Sergio Ramos zorgt voor onaangename verrassing'

door
'Sergio Ramos zorgt voor onaangename verrassing'

Paris Saint-Germain greep vorig seizoen naast de Franse titel én naast een finaleplek in de Champions League. Die mindere prestaties bleven niet zonder gevolgen, zo werd afgelopen zomer een hele waslijst aan sterren naar het Parc des Princes gehaald. Maar niet al deze toptransfers rendeerden tot dusver naar behoren.


Lionel Messi bijvoorbeeld, speelt nog veel te vaak met ups en downs. Georginio Wijnaldum zit dan weer vaker op de bank dan hem lief is. Maar vooral de komst van Sergio Ramos was voorlopig geen succes. Toen zijn contract bij Real Madrid verrassend genoeg niet verlengd werd, zag PSG zijn kans schoon om de iconische verdediger transfervrij binnen te hengelen. Dik een halfjaar na zijn komst heeft Ramos namelijk nog maar anderhalve wedstrijd gespeeld voor de Parijzenaars.

De Spanjaard arriveerde dan ook met een blessure in de Franse hoofdstad. Maar dat de situatie zo erg was zorgde toch voor een schok bij het bestuur. "We hadden niet verwacht dat we het vier à vijf maanden zonder Ramos zouden moeten doen", vertelt sportief directeur Leonardo bij Europe 1. "We wisten wel dat hij geblesseerd was en dat we daarmee moesten omgaan. Maar het klopt dat er verrassingen zijn geweest wat dat betreft."

BELANGRIJKE KRACHT
Begin december maakte Ramos eindelijk zijn debuut, vervolgens kende hij weer een terugval. Afgelopen weekend deed hij echter weer één helft mee in het bekerduel tegen SC Feignies. Leonardo rekent dan ook op hem als wapen in de tweede seizoenshelft. Zeker in de Champions League-confrontatie tegen ex-club Real. "Momenteel is hij echt op de goede weg. Zijn aanwezigheid, mentaliteit en persoonlijkheid zal het heel belangrijk worden om hem in de tweede seizoenshelft bij zich te hebben."

LEES OOK: 'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Denkt u dat we de beste Ramos ooit zullen zien bij PSG?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

16
16
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

76
76
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

28
28
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

203
203
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

184
184
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

108
108
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

24
24
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

281
281
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

192
192
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

136
136
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

136
136
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

257
257
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

45
45
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

67
67
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

81
81
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

139
139
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

272
272
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

517
517
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

252
252
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

438
438
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

258
258
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

398
398
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

661
661

Meer sportnieuws