'Sergio Ramos zorgt voor onaangename verrassing'

297
'Sergio Ramos zorgt voor onaangename verrassing'

Paris Saint-Germain greep vorig seizoen naast de Franse titel én naast een finaleplek in de Champions League. Die mindere prestaties bleven niet zonder gevolgen, zo werd afgelopen zomer een hele waslijst aan sterren naar het Parc des Princes gehaald. Maar niet al deze toptransfers rendeerden tot dusver naar behoren.


Lionel Messi bijvoorbeeld, speelt nog veel te vaak met ups en downs. Georginio Wijnaldum zit dan weer vaker op de bank dan hem lief is. Maar vooral de komst van Sergio Ramos was voorlopig geen succes. Toen zijn contract bij Real Madrid verrassend genoeg niet verlengd werd, zag PSG zijn kans schoon om de iconische verdediger transfervrij binnen te hengelen. Dik een halfjaar na zijn komst heeft Ramos namelijk nog maar anderhalve wedstrijd gespeeld voor de Parijzenaars.

De Spanjaard arriveerde dan ook met een blessure in de Franse hoofdstad. Maar dat de situatie zo erg was zorgde toch voor een schok bij het bestuur. "We hadden niet verwacht dat we het vier à vijf maanden zonder Ramos zouden moeten doen", vertelt sportief directeur Leonardo bij Europe 1. "We wisten wel dat hij geblesseerd was en dat we daarmee moesten omgaan. Maar het klopt dat er verrassingen zijn geweest wat dat betreft."

BELANGRIJKE KRACHT
Begin december maakte Ramos eindelijk zijn debuut, vervolgens kende hij weer een terugval. Afgelopen weekend deed hij echter weer één helft mee in het bekerduel tegen SC Feignies. Leonardo rekent dan ook op hem als wapen in de tweede seizoenshelft. Zeker in de Champions League-confrontatie tegen ex-club Real. "Momenteel is hij echt op de goede weg. Zijn aanwezigheid, mentaliteit en persoonlijkheid zal het heel belangrijk worden om hem in de tweede seizoenshelft bij zich te hebben."

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Denkt u dat we de beste Ramos ooit zullen zien bij PSG?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

11
11
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

26
26
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

27
27
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

19
19
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

89
89
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

72
72
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

39
39
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

48
48
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

22
22
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

14
14
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

205
205
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

64
64
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

116
116
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

103
103
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

92
92
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

321
321
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

63
63
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

66
66
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

339
339
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

299
299
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

234
234
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

191
191
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

117
117
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208

Meer sportnieuws