'Sergio Ramos zorgt voor onaangename verrassing'

297 stemmen
'Sergio Ramos zorgt voor onaangename verrassing'

Paris Saint-Germain greep vorig seizoen naast de Franse titel én naast een finaleplek in de Champions League. Die mindere prestaties bleven niet zonder gevolgen, zo werd afgelopen zomer een hele waslijst aan sterren naar het Parc des Princes gehaald. Maar niet al deze toptransfers rendeerden tot dusver naar behoren.


Lionel Messi bijvoorbeeld, speelt nog veel te vaak met ups en downs. Georginio Wijnaldum zit dan weer vaker op de bank dan hem lief is. Maar vooral de komst van Sergio Ramos was voorlopig geen succes. Toen zijn contract bij Real Madrid verrassend genoeg niet verlengd werd, zag PSG zijn kans schoon om de iconische verdediger transfervrij binnen te hengelen. Dik een halfjaar na zijn komst heeft Ramos namelijk nog maar anderhalve wedstrijd gespeeld voor de Parijzenaars.

De Spanjaard arriveerde dan ook met een blessure in de Franse hoofdstad. Maar dat de situatie zo erg was zorgde toch voor een schok bij het bestuur. "We hadden niet verwacht dat we het vier à vijf maanden zonder Ramos zouden moeten doen", vertelt sportief directeur Leonardo bij Europe 1. "We wisten wel dat hij geblesseerd was en dat we daarmee moesten omgaan. Maar het klopt dat er verrassingen zijn geweest wat dat betreft."

BELANGRIJKE KRACHT
Begin december maakte Ramos eindelijk zijn debuut, vervolgens kende hij weer een terugval. Afgelopen weekend deed hij echter weer één helft mee in het bekerduel tegen SC Feignies. Leonardo rekent dan ook op hem als wapen in de tweede seizoenshelft. Zeker in de Champions League-confrontatie tegen ex-club Real. "Momenteel is hij echt op de goede weg. Zijn aanwezigheid, mentaliteit en persoonlijkheid zal het heel belangrijk worden om hem in de tweede seizoenshelft bij zich te hebben."

LEES OOK: 'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

Denkt u dat we de beste Ramos ooit zullen zien bij PSG?

Meest recent

Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

0
0
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

61
61
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

20
20
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

264
264
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

231
231
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

240
240
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

125
125
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

50
50
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

230
230
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

268
268
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

419
419
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

224
224
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1358
1358
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

553
553
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

243
243
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

157
157
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

315
315
Kranten schieten met scherp: grote riseé bij Rode Duivels

De Rode Duivels zullen nog minstens tot aanstaande zondag moeten wachten op hun eerste WK-zege sinds ...

322
322
Alderweireld bewierookt onverwachte Duivel: "Als één man er stond ..."

Wat een hoopvolle start van het WK had moeten worden, is uitgedraaid op een behoorlijk tegenvallende ...

970
970
Internationale pers hard voor Belgen: één Duivel in spotlights

De Rode Duivels hebben niet de WK-start genomen waar ze op hoopten. In Seattle moesten ze maandag ...

379
379
Saudi's zorgen voor nieuwe stunt, spectaculair gelijkspel in poule België

Op het wereldkampioenschap blijven de verrassende uitslagen zich opstapelen. Zo slaagde ...

140
140
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

462
462
Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

1392
1392
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

229
229
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

144
144

Meer sportnieuws