Opstellingen: identiek OHL, Standard met Carcela

door
Opstellingen: identiek OHL, Standard met Carcela

OH Leuven en Standard mogen speeldag 20 van de Jupiler Pro League afsluiten. De Vlaams-Brabanders willen de 1-4 van tegen Club Brugge van zich af voetballen. Standard kwam op de vorige speeldag niet in actie vanwege een politiestaking, maar won de speelronde daarvoor op Antwerp. Op dat elan willen de Luikenaars verdergaan.


Thuisploeg OHL ging midweeks thuis met 1-4 onderuit tegen landskampioen Club Brugge. Het degradatiespook blijft daardoor volop ronddwalen aan Den Dreef. Marc Brys ziet echter geen redenen om zijn elftal te wijzigen voor het duel tegen Standard. Hij stuurt dezelfde elf namen als tegen Club vanaf de aftrap de wei in. Voorin moet Kaba de ballen erin trappen. Mercier moet voor de verfijnde aanvoer zorgen.

Bij de bezoekers uit Luik vallen er wel enkele wijzigingen te noteren. Dat komt onder meer omdat Luka Elsner geen beroep kan doen op Raskin en Amallah. Beide middenvelders zitten een schorsing uit. Cimirot en Carcela vullen de gaten op op het middenveld. Voorin krijgt Muleka - matchwinnaar op de Bosuil - de voorkeur op Klauss. Scheidsrechter van dienst is Alexandre Boucaut.

ELSNER WIL REEKSJE  

De zege bij Antwerp zal Luka Elsner en zijn troepen ongetwijfeld veel deugd gedaan hebben. De Rouches presteren dit seizoen bijzonder wisselvallig en staan daardoor nog altijd in de grijze middenmoot. Met een overwinning op het veld van OHL kan Standard 6 op 6 boeken en het vizier toch al wat meer naar boven richten in het klassement. Met drie punten springen de Luikenaars over KV Oostende en KAS Eupen. De Kustboys wonnen van Beerschot, terwijl de Panda's opgerold werden door Charleroi. Volg de tussenstand live bij VoetbalNieuws.

Onze line-up voor de topper tegen Standard! Come on boys!🤩#samensterker #ohlsta pic.twitter.com/KvejOY53Zs

— Oud-Heverlee Leuven (@OHLeuven) December 19, 2021

LEES OOK: 'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Wat wordt het?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

95
95
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

96
96
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

64
64
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

139
139
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

58
58
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

88
88
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

52
52
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

127
127
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

32
32
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

62
62
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

217
217
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1265
1265
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

131
131
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

65
65
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

181
181
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

375
375
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

74
74
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

143
143
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

192
192
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

97
97
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

362
362
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

78
78
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

95
95

Meer sportnieuws