Opstellingen: identiek OHL, Standard met Carcela

53
Opstellingen: identiek OHL, Standard met Carcela

OH Leuven en Standard mogen speeldag 20 van de Jupiler Pro League afsluiten. De Vlaams-Brabanders willen de 1-4 van tegen Club Brugge van zich af voetballen. Standard kwam op de vorige speeldag niet in actie vanwege een politiestaking, maar won de speelronde daarvoor op Antwerp. Op dat elan willen de Luikenaars verdergaan.


Thuisploeg OHL ging midweeks thuis met 1-4 onderuit tegen landskampioen Club Brugge. Het degradatiespook blijft daardoor volop ronddwalen aan Den Dreef. Marc Brys ziet echter geen redenen om zijn elftal te wijzigen voor het duel tegen Standard. Hij stuurt dezelfde elf namen als tegen Club vanaf de aftrap de wei in. Voorin moet Kaba de ballen erin trappen. Mercier moet voor de verfijnde aanvoer zorgen.

Bij de bezoekers uit Luik vallen er wel enkele wijzigingen te noteren. Dat komt onder meer omdat Luka Elsner geen beroep kan doen op Raskin en Amallah. Beide middenvelders zitten een schorsing uit. Cimirot en Carcela vullen de gaten op op het middenveld. Voorin krijgt Muleka - matchwinnaar op de Bosuil - de voorkeur op Klauss. Scheidsrechter van dienst is Alexandre Boucaut.

ELSNER WIL REEKSJE  

De zege bij Antwerp zal Luka Elsner en zijn troepen ongetwijfeld veel deugd gedaan hebben. De Rouches presteren dit seizoen bijzonder wisselvallig en staan daardoor nog altijd in de grijze middenmoot. Met een overwinning op het veld van OHL kan Standard 6 op 6 boeken en het vizier toch al wat meer naar boven richten in het klassement. Met drie punten springen de Luikenaars over KV Oostende en KAS Eupen. De Kustboys wonnen van Beerschot, terwijl de Panda's opgerold werden door Charleroi. Volg de tussenstand live bij VoetbalNieuws.

Onze line-up voor de topper tegen Standard! Come on boys!🤩#samensterker #ohlsta pic.twitter.com/KvejOY53Zs

— Oud-Heverlee Leuven (@OHLeuven) December 19, 2021

LEES OOK: Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Wat wordt het?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

47
47
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

48
48
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

41
41
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

34
34
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

14
14
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

66
66
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

138
138
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

131
131
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

285
285
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

265
265
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

118
118
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

125
125
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

220
220
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

180
180
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

253
253
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

313
313
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

214
214
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

100
100
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

256
256
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

140
140
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

245
245
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

990
990

Meer sportnieuws