Opstellingen: identiek OHL, Standard met Carcela

53 stemmen
Opstellingen: identiek OHL, Standard met Carcela

OH Leuven en Standard mogen speeldag 20 van de Jupiler Pro League afsluiten. De Vlaams-Brabanders willen de 1-4 van tegen Club Brugge van zich af voetballen. Standard kwam op de vorige speeldag niet in actie vanwege een politiestaking, maar won de speelronde daarvoor op Antwerp. Op dat elan willen de Luikenaars verdergaan.


Thuisploeg OHL ging midweeks thuis met 1-4 onderuit tegen landskampioen Club Brugge. Het degradatiespook blijft daardoor volop ronddwalen aan Den Dreef. Marc Brys ziet echter geen redenen om zijn elftal te wijzigen voor het duel tegen Standard. Hij stuurt dezelfde elf namen als tegen Club vanaf de aftrap de wei in. Voorin moet Kaba de ballen erin trappen. Mercier moet voor de verfijnde aanvoer zorgen.

Bij de bezoekers uit Luik vallen er wel enkele wijzigingen te noteren. Dat komt onder meer omdat Luka Elsner geen beroep kan doen op Raskin en Amallah. Beide middenvelders zitten een schorsing uit. Cimirot en Carcela vullen de gaten op op het middenveld. Voorin krijgt Muleka - matchwinnaar op de Bosuil - de voorkeur op Klauss. Scheidsrechter van dienst is Alexandre Boucaut.

ELSNER WIL REEKSJE  

De zege bij Antwerp zal Luka Elsner en zijn troepen ongetwijfeld veel deugd gedaan hebben. De Rouches presteren dit seizoen bijzonder wisselvallig en staan daardoor nog altijd in de grijze middenmoot. Met een overwinning op het veld van OHL kan Standard 6 op 6 boeken en het vizier toch al wat meer naar boven richten in het klassement. Met drie punten springen de Luikenaars over KV Oostende en KAS Eupen. De Kustboys wonnen van Beerschot, terwijl de Panda's opgerold werden door Charleroi. Volg de tussenstand live bij VoetbalNieuws.

Onze line-up voor de topper tegen Standard! Come on boys!🤩#samensterker #ohlsta pic.twitter.com/KvejOY53Zs

— Oud-Heverlee Leuven (@OHLeuven) December 19, 2021

LEES OOK: Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Wat wordt het?

Meest recent

'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

4
4
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

12
12
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

29
29
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

141
141
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

78
78
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

101
101
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

39
39
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

59
59
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

48
48
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

48
48
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

197
197
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

132
132
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

108
108
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

34
34
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

273
273
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

174
174
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

62
62
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

47
47
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

92
92
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

317
317
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

245
245
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

114
114
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

793
793

Meer sportnieuws