Elsner wil wraak nemen op OHL

129 stemmen
Elsner wil wraak nemen op OHL

Standard won vorige week van Royal Antwerp FC, maar zag zijn match tegen Beerschot uitgesteld worden. Dit weekend wacht een belangrijke match op het veld van Oud-Heverlee Leuven.


Trainer Luka Elsner wil wraak nemen op Oud-Heverlee Leuven. Het speelde in eigen huis 2-2 en de twee tegengoals vielen na de 90ste minuut. “De heenmatch zit nog in ons hoofd. Ik hoop dat we dit als motivatiefactor zullen gebruiken”, aldus Elsner op zijn perspraatje. De coach hoopt dat zijn ploeg een constant niveau haalt tegen OHL. “Het is normaal om enkele mindere momenten te hebben tijdens een wedstrijd, maar dat mag niet te lang duren. We moeten er ons samen doortrekken en vermijden dat we de kopjes laten hangen.”

STERK OHL

OHL verloor midweeks nog met 1-4 van Club Brugge, maar het maakte het Club een helft lang zeer lastig. Dat zag Elsner ook. “We hebben gezien tegen Club Brugge dat OHL in staat is om een enorme intensiteit op de mat te leggen. We zullen ons mannetje moeten staan in de duels en scherp moeten counteren”, vertelt de trainer op de officiële kanalen.

Standard heeft nood aan een nieuwe driepunter. Standard rekent meer dan ooit op zijn ervaren sterkhouders en onder meer Samuel Bastien is er daar één van. Hij wil vooral een scherp Standard zien. “We weten heel goed dat we nog enkele pijnpunten hebben, maar als we de juiste mentaliteit tonen kunnen we het heel veel ploegen lastig maken”, maakt de middenvelder van de Rouches bekend.

LEES OOK: ‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Gaat Standard winnen van OHL?

Meest recent

Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

0
0
"Puur voetbal" - Alderweireld prijst één Duivel in buitenland

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

22
22
Miljoenen keren bekeken: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

25
25
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

42
42
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

373
373
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

441
441
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

107
107
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

313
313
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

158
158
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

257
257
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

192
192
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1082
1082
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

82
82
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

436
436
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

275
275
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

669
669
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

774
774
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

83
83
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

172
172
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

813
813
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

96
96
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

74
74
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

70
70
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

175
175

Meer sportnieuws