Elsner wil wraak nemen op OHL

129 stemmen
Elsner wil wraak nemen op OHL

Standard won vorige week van Royal Antwerp FC, maar zag zijn match tegen Beerschot uitgesteld worden. Dit weekend wacht een belangrijke match op het veld van Oud-Heverlee Leuven.


Trainer Luka Elsner wil wraak nemen op Oud-Heverlee Leuven. Het speelde in eigen huis 2-2 en de twee tegengoals vielen na de 90ste minuut. “De heenmatch zit nog in ons hoofd. Ik hoop dat we dit als motivatiefactor zullen gebruiken”, aldus Elsner op zijn perspraatje. De coach hoopt dat zijn ploeg een constant niveau haalt tegen OHL. “Het is normaal om enkele mindere momenten te hebben tijdens een wedstrijd, maar dat mag niet te lang duren. We moeten er ons samen doortrekken en vermijden dat we de kopjes laten hangen.”

STERK OHL

OHL verloor midweeks nog met 1-4 van Club Brugge, maar het maakte het Club een helft lang zeer lastig. Dat zag Elsner ook. “We hebben gezien tegen Club Brugge dat OHL in staat is om een enorme intensiteit op de mat te leggen. We zullen ons mannetje moeten staan in de duels en scherp moeten counteren”, vertelt de trainer op de officiële kanalen.

Standard heeft nood aan een nieuwe driepunter. Standard rekent meer dan ooit op zijn ervaren sterkhouders en onder meer Samuel Bastien is er daar één van. Hij wil vooral een scherp Standard zien. “We weten heel goed dat we nog enkele pijnpunten hebben, maar als we de juiste mentaliteit tonen kunnen we het heel veel ploegen lastig maken”, maakt de middenvelder van de Rouches bekend.

LEES OOK: ‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Gaat Standard winnen van OHL?

Meest recent

'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

0
0
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

22
22
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

71
71
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

93
93
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

75
75
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

90
90
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

212
212
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

241
241
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

172
172
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

157
157
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

242
242
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

204
204
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

75
75
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

50
50
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

456
456
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

222
222
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

348
348
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

162
162
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

243
243
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

118
118
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

467
467
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

196
196
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

358
358
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

265
265

Meer sportnieuws