'Overname en schoonmaak op til bij Standard'

door
'Overname en schoonmaak op til bij Standard'

Bij Standard rommelt het en de harde kern van de Rouches wil dat het bestuur opstapt. Voorzitter Bruno Venanzi zat samen met de supportersfederaties. Dat laat La Dernière Heure weten.


Venanzi sprak met de fans en hij gaf aan dat de club vijf kandidaat-investeerders heeft. Tot 31 december kunnen zij nog een bod doen. Na 1 januari zal Venanzi dan een investeerder kiezen en vanaf 1 februari 2022 moet er een definitieve oplossing zijn. De voorzitter, die toegaf dat de financiële situatie van de club moeilijk is vanwege slechte beslissingen (dure mislukte transfers) en de coronapandemie, is bereid om de club zelfs helemaal van de hand te doen als er een goede eigenaar wordt gevonden.

TRANSFERS

Voorts is er ook de wintermercato. Luka Elsner wil de kern afslanken en versterking halen. Er wordt een bepaald bedrag vrijgemaakt om nieuwe spelers aan te trekken. Inzake afslanking lijkt het aannemelijk te zijn dat spelers als Maxime Lestienne, William Balikwisha, Aleksander Boljevic en anderen de club mogen verlaten. Het is ook niet uitgesloten dat er naast Hugo Siquet (die naar Freiburg vertrekt) nog een smaakmaker de club zal verlaten. Vooral de naam van toptalent Nicolas Raskin doet de ronde als volgende speler die de kassa zal moeten spijzen.

Het begin van 2022 belooft dus zeer spannend te worden voor de Rouches. De club hoopt het reguliere seizoen af te sluiten in de top acht en zo alsnog een gooi te doen naar een Europees ticket. Standard zit ook nog in de Beker van België.

LEES OOK: 'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Zal Venanzi uit de club verdwijnen?

Meest recent

'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

11
11
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

19
19
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

20
20
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

62
62
Lies Vandenberghe treft vrouw Van Gucht recht in het hart

VTM-sportanker Lies Vandenberghe en voormalig kampioene Blanka Vlasic lijken op het eerste gezicht ...

133
133
Verheyen snoeihard: "Die speler redt het niet bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

293
293
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

259
259
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

115
115
Bart Verhaeghe ontploft: "Dit gerucht klopt niet"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

197
197
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

301
301
Kompany doorbreekt stilzwijgen over ontslag Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

360
360
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

87
87
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervaren pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

285
285
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

141
141
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

114
114
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

141
141
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

301
301
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

606
606
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

133
133
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

245
245
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

484
484
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

146
146
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

333
333
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

136
136
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

57
57

Meer sportnieuws