'Overname en schoonmaak op til bij Standard'

door
'Overname en schoonmaak op til bij Standard'

Bij Standard rommelt het en de harde kern van de Rouches wil dat het bestuur opstapt. Voorzitter Bruno Venanzi zat samen met de supportersfederaties. Dat laat La Dernière Heure weten.


Venanzi sprak met de fans en hij gaf aan dat de club vijf kandidaat-investeerders heeft. Tot 31 december kunnen zij nog een bod doen. Na 1 januari zal Venanzi dan een investeerder kiezen en vanaf 1 februari 2022 moet er een definitieve oplossing zijn. De voorzitter, die toegaf dat de financiële situatie van de club moeilijk is vanwege slechte beslissingen (dure mislukte transfers) en de coronapandemie, is bereid om de club zelfs helemaal van de hand te doen als er een goede eigenaar wordt gevonden.

TRANSFERS

Voorts is er ook de wintermercato. Luka Elsner wil de kern afslanken en versterking halen. Er wordt een bepaald bedrag vrijgemaakt om nieuwe spelers aan te trekken. Inzake afslanking lijkt het aannemelijk te zijn dat spelers als Maxime Lestienne, William Balikwisha, Aleksander Boljevic en anderen de club mogen verlaten. Het is ook niet uitgesloten dat er naast Hugo Siquet (die naar Freiburg vertrekt) nog een smaakmaker de club zal verlaten. Vooral de naam van toptalent Nicolas Raskin doet de ronde als volgende speler die de kassa zal moeten spijzen.

Het begin van 2022 belooft dus zeer spannend te worden voor de Rouches. De club hoopt het reguliere seizoen af te sluiten in de top acht en zo alsnog een gooi te doen naar een Europees ticket. Standard zit ook nog in de Beker van België.

LEES OOK: Standard doet zéér verrassende transfermove

Zal Venanzi uit de club verdwijnen?

Meest recent

Wéér slipper United: Engelse pers pakt Lammens onder de loep

Manchester United is niet bepaald goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Zondagnamiddag raakten ...

28
28
'Anderlecht en Antwerp nek aan nek voor eerste winteraanwinst'

Officieel gaat de winterse transferperiode voor de Belgische ploegen pas open op 6 januari. Maar ...

172
172
Leko drukt stempel bij Club: drie spelers in vizier

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

464
464
'Vanzeir verlaat AA Gent: straffe JPL-transfer krijgt vorm'

Bij AA Gent willen ze af van een aantal spelers, vooral jongens die door een ander netwerk dan het ...

313
313
Manchester United blijft op de dool in de Premier League

Manchester United ging om 13u30 op bezoek bij Leeds United. Kon de gevallen Engelse topclub nog eens ...

55
55
Analisten lyrisch over Tielemans: "Een droom!"

Aston Villa is bezig aan een geweldig seizoen in de Premier League. Ze zijn zelfs outsider voor de ...

70
70
Kindermans rekent af met Neerpede-verhaal

Het was een opmerkelijk fenomeen. Bepaalde analisten riepen plots gezamenlijk dat de jeugd van RSC ...

236
236
Antwerp in actie: terugkeer plots wél op de tafel

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

295
295
Anderlecht aan de bak: club wil 'drama' vermijden

RSC Anderlecht eindigde 2025 met een fikse tegenvaller door met 1-2 te verliezen van Sporting ...

263
263
Standard doet zéér verrassende transfermove

Standard wil deze maand een aantal versterkingen halen, maar de Rouches hebben geen groot budget. De ...

80
80
Diamanten bij Club, RSCA en Genk: toppers op komst

We opperen voor meer kansen voor de Belgische jeugd. En of er nog meer dan genoeg talent zit aan te ...

209
209
Anderlecht en Genk: weldra wéér 2 jonkies bij wereldtop?

Neerpede is al vele jaren een garantie op doorstroming, net als de Jos Vaessen Academy in Genk. ...

211
211
Hallo, Belgische clubs? Deze 6 ‘vergeten’ Belgen schitteren

De Belgische clubs kijken veel te vaak naar buitenlanders om hun ploeg te versterken. Er zijn ook ...

192
192
RSCA, Club en Genk: drie buitenlandse parels op komst

Bij RSCA Futures, Club NXT en Jong Genk lopen ondertussen ook heel wat buitenlandse spelers rond. ...

652
652
TRANSFERUURTJE: 'Floptransfer weg bij RSCA, bod op Tzolis'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

191
191
Courtois ooit T1? Rode Duivel verklapt grootse plannen

Thibaut Courtois gaf een interview aan Sporza en de doelman sprak er onder meer over zijn toekomst. ...

91
91
‘Napoli genadeloos voor Noa Lang: topper op komst'

De transfer van Noa Lang naar Napoli is nog geen succes gebleken. De buitenspeler was een smaakmaker ...

137
137
Club Brugge incasseert ferme domper op winterstage

Veel Belgische clubs gaan deze winter op stage, meestal naar een warme bestemming. Dat was ook het ...

461
461
Straffe onthulling Courtois: “Dit riep Haaland naar mij”

Thibaut Courtois is één van de beste doelmannen ter wereld. Bij Real Madrid is hij de ...

377
377
Afrika Cup in de ban van Belgische mirakelman: “Een droom!”

Het gaat om de knikkers nu in de Afrika Cup. In het Afrikaanse landentornooi zien we enkele oude ...

186
186
Winterdeal afgerond: Anderlecht doet zaken met Westerlo

RSC Anderlecht en Westerlo doen zaken op de wintermercato. Op de officiële kanalen van De ...

217
217
Marc Coucke doet fans schrikken met donker toekomstbeeld

Marc Coucke staat bekend om zijn gevoel voor humor, maar zijn nieuwste Instagrambericht deed toch ...

218
218
Storm rond Herman Brusselmans krijgt onverwachte wending

Herman Brusselmans is opnieuw het middelpunt van een storm die veel groter werd dan enkel een ...

167
167
Courtois speelt open kaart: afscheid Rode Duivels na WK?

Thiibaut Courtois wordt binnen enkele maanden 34 jaar. 'El Muro' weet dus dat zijn laatste fase van ...

126
126
'Club Brugge baalt: toptarget weigert Blauw-Zwart'

Club Brugge is op zoek naar versterking. De Bruggelingen hadden één speler heel hoog ...

627
627

Meer sportnieuws