'Overname en schoonmaak op til bij Standard'

door
'Overname en schoonmaak op til bij Standard'

Bij Standard rommelt het en de harde kern van de Rouches wil dat het bestuur opstapt. Voorzitter Bruno Venanzi zat samen met de supportersfederaties. Dat laat La Dernière Heure weten.


Venanzi sprak met de fans en hij gaf aan dat de club vijf kandidaat-investeerders heeft. Tot 31 december kunnen zij nog een bod doen. Na 1 januari zal Venanzi dan een investeerder kiezen en vanaf 1 februari 2022 moet er een definitieve oplossing zijn. De voorzitter, die toegaf dat de financiële situatie van de club moeilijk is vanwege slechte beslissingen (dure mislukte transfers) en de coronapandemie, is bereid om de club zelfs helemaal van de hand te doen als er een goede eigenaar wordt gevonden.

TRANSFERS

Voorts is er ook de wintermercato. Luka Elsner wil de kern afslanken en versterking halen. Er wordt een bepaald bedrag vrijgemaakt om nieuwe spelers aan te trekken. Inzake afslanking lijkt het aannemelijk te zijn dat spelers als Maxime Lestienne, William Balikwisha, Aleksander Boljevic en anderen de club mogen verlaten. Het is ook niet uitgesloten dat er naast Hugo Siquet (die naar Freiburg vertrekt) nog een smaakmaker de club zal verlaten. Vooral de naam van toptalent Nicolas Raskin doet de ronde als volgende speler die de kassa zal moeten spijzen.

Het begin van 2022 belooft dus zeer spannend te worden voor de Rouches. De club hoopt het reguliere seizoen af te sluiten in de top acht en zo alsnog een gooi te doen naar een Europees ticket. Standard zit ook nog in de Beker van België.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

Zal Venanzi uit de club verdwijnen?

Meest recent

Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

0
0
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

15
15
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

72
72
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

84
84
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

83
83
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

62
62
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

247
247
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

33
33
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

124
124
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

306
306
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

224
224
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

69
69
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

348
348
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

310
310
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

193
193
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

515
515
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

183
183
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

215
215
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

157
157
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

243
243
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

281
281
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

136
136
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

440
440
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

109
109

Meer sportnieuws