'Overname en schoonmaak op til bij Standard'

397 stemmen
'Overname en schoonmaak op til bij Standard'

Bij Standard rommelt het en de harde kern van de Rouches wil dat het bestuur opstapt. Voorzitter Bruno Venanzi zat samen met de supportersfederaties. Dat laat La Dernière Heure weten.


Venanzi sprak met de fans en hij gaf aan dat de club vijf kandidaat-investeerders heeft. Tot 31 december kunnen zij nog een bod doen. Na 1 januari zal Venanzi dan een investeerder kiezen en vanaf 1 februari 2022 moet er een definitieve oplossing zijn. De voorzitter, die toegaf dat de financiële situatie van de club moeilijk is vanwege slechte beslissingen (dure mislukte transfers) en de coronapandemie, is bereid om de club zelfs helemaal van de hand te doen als er een goede eigenaar wordt gevonden.

TRANSFERS

Voorts is er ook de wintermercato. Luka Elsner wil de kern afslanken en versterking halen. Er wordt een bepaald bedrag vrijgemaakt om nieuwe spelers aan te trekken. Inzake afslanking lijkt het aannemelijk te zijn dat spelers als Maxime Lestienne, William Balikwisha, Aleksander Boljevic en anderen de club mogen verlaten. Het is ook niet uitgesloten dat er naast Hugo Siquet (die naar Freiburg vertrekt) nog een smaakmaker de club zal verlaten. Vooral de naam van toptalent Nicolas Raskin doet de ronde als volgende speler die de kassa zal moeten spijzen.

Het begin van 2022 belooft dus zeer spannend te worden voor de Rouches. De club hoopt het reguliere seizoen af te sluiten in de top acht en zo alsnog een gooi te doen naar een Europees ticket. Standard zit ook nog in de Beker van België.

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten
206

Zal Venanzi uit de club verdwijnen?

Meest recent

JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

0
0
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

43
43
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

155
155
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

371
371
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

83
83
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

366
366
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

143
143
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

635
635
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

193
193
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

589
589
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

506
506
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

172
172
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

333
333
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1055
1055
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

429
429
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

310
310
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

445
445
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

386
386
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

272
272
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

205
205
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

461
461
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

369
369
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

150
150
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

130
130
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

204
204

Meer sportnieuws