Sardella verheerlijkt Anderlecht-miskleun: "Enorme kwaliteit"

door
Sardella verheerlijkt Anderlecht-miskleun:

Anderlecht lijkt de laatste weken op toerental te zijn gekomen. Niet dat het altijd even overtuigend is, maar de mannen van Vincent Kompany wisten de laatste vier wedstrijden wel winnend af te sluiten, en dook het met zijn driepunter van dinsdag tegen STVV zelfs – al dan niet voorlopig – de top vier binnen. Wil het minstens even goed doen als vorig seizoen, zal het zijn plaats in de top vier alvast moeten handhaven.


Vorig seizoen haalde Anderlecht immers de Champions’ Play-Offs, iets wat ook dit seizoen het minimum is. Één van de voordelen voor de Brusselaars is alvast dat ze deze jaargang veel makkelijker tot scoren lijken te komen. De goals van Lukas Nmecha niet meegerekend, lag de doelpuntenproductie bij Paars-Wit vorig seizoen immers behoorlijk laag. Mustapha Bundu bracht er alvast helemaal niets aan bij.

We hoeven zelfs niet te tellen, want de Sierra-Leonees kwam helemaal niét tot scoren in een Anderlecht-shirt. Bundu, die seizoen wordt verhuurd aan het Deense Aarhus, kan dan ook worden bestempeld als een complete flopaankoop, mede door het feit dat hij ook in het spel geen meerwaarde bleek. Het zal dan ook tot ieders verrassing zijn – niet in het minst die van de Anderlecht-fans – dat de aanvaller best wel over wat kwaliteiten beschikte.

“De beste op training”
Zo wist Kylian Sardella immers danig te verrassen in de podcast van 4Sporting. Daarin werd hem gevraagd naar wie hij de sterkste speler vindt op training van Anderlecht. “Hij speelt nu niet meer bij ons, maar dat was toch Mustapha Bundu”, was de verdediger stellig. “Hij had enorme kwaliteiten, op training was hij gewoon te sterk, zeker in wedstrijden vier tegen vier.”

Aan de hand van deze bevindingen werd er misschien toch te vroeg een oordeel geveld over Bundu. Iets wat Sardella wil vermijden bij Zirkee. “Volgens mij hebben de mensen een verkeerde indruk van Zirkzee. Hij oogt misschien soms niet gemotiveerd of nonchalant, maar hij heeft echt een topmentaliteit. Hij is ook niet iemand die enkel aan zichzelf denkt, maar een echte teamspeler is”, sprong hij immers in de bres voor zijn vaak bekritiseerde ploegmakker.

LEES OOK: KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

Werd hij te vroeg afgeschreven?

Meest recent

'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

13
13
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

74
74
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

144
144
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

65
65
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

112
112
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

120
120
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

159
159
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

88
88
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

303
303
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

137
137
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

127
127
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

59
59
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

64
64
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

137
137
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

240
240
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

62
62
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

364
364
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

214
214
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

173
173
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

286
286
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

172
172
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

412
412
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

772
772
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

85
85

Meer sportnieuws