Sardella verheerlijkt Anderlecht-miskleun: "Enorme kwaliteit"

door
Sardella verheerlijkt Anderlecht-miskleun:

Anderlecht lijkt de laatste weken op toerental te zijn gekomen. Niet dat het altijd even overtuigend is, maar de mannen van Vincent Kompany wisten de laatste vier wedstrijden wel winnend af te sluiten, en dook het met zijn driepunter van dinsdag tegen STVV zelfs – al dan niet voorlopig – de top vier binnen. Wil het minstens even goed doen als vorig seizoen, zal het zijn plaats in de top vier alvast moeten handhaven.


Vorig seizoen haalde Anderlecht immers de Champions’ Play-Offs, iets wat ook dit seizoen het minimum is. Één van de voordelen voor de Brusselaars is alvast dat ze deze jaargang veel makkelijker tot scoren lijken te komen. De goals van Lukas Nmecha niet meegerekend, lag de doelpuntenproductie bij Paars-Wit vorig seizoen immers behoorlijk laag. Mustapha Bundu bracht er alvast helemaal niets aan bij.

We hoeven zelfs niet te tellen, want de Sierra-Leonees kwam helemaal niét tot scoren in een Anderlecht-shirt. Bundu, die seizoen wordt verhuurd aan het Deense Aarhus, kan dan ook worden bestempeld als een complete flopaankoop, mede door het feit dat hij ook in het spel geen meerwaarde bleek. Het zal dan ook tot ieders verrassing zijn – niet in het minst die van de Anderlecht-fans – dat de aanvaller best wel over wat kwaliteiten beschikte.

“De beste op training”
Zo wist Kylian Sardella immers danig te verrassen in de podcast van 4Sporting. Daarin werd hem gevraagd naar wie hij de sterkste speler vindt op training van Anderlecht. “Hij speelt nu niet meer bij ons, maar dat was toch Mustapha Bundu”, was de verdediger stellig. “Hij had enorme kwaliteiten, op training was hij gewoon te sterk, zeker in wedstrijden vier tegen vier.”

Aan de hand van deze bevindingen werd er misschien toch te vroeg een oordeel geveld over Bundu. Iets wat Sardella wil vermijden bij Zirkee. “Volgens mij hebben de mensen een verkeerde indruk van Zirkzee. Hij oogt misschien soms niet gemotiveerd of nonchalant, maar hij heeft echt een topmentaliteit. Hij is ook niet iemand die enkel aan zichzelf denkt, maar een echte teamspeler is”, sprong hij immers in de bres voor zijn vaak bekritiseerde ploegmakker.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

Werd hij te vroeg afgeschreven?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

13
13
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

6
6
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

30
30
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

30
30
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

72
72
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

90
90
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

102
102
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

74
74
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

72
72
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

72
72
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

361
361
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

94
94
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

51
51
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

187
187
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

218
218
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

294
294
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

154
154
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

204
204
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

441
441
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

108
108
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

628
628
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

352
352
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

149
149
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

168
168

Meer sportnieuws