Keert Vanheusden terug naar de Jupiler Pro League?

615 stemmen
Keert Vanheusden terug naar de Jupiler Pro League?

Standard verkocht afgelopen zomer, zoals voordien afgesproken, Zinho Vanheusden voor 16 miljoen euro aan Inter. Die club stalde hem meteen bij Genoa, maar daar verloopt het niet al te goed voor de centrale verdediger.


Vanheusden begon het seizoen in de basis, verdween nadien naar de bank en viel daarna uit met een blessure. Daardoor bleef hij meer dan een maand aan de kant. Genoa, dat tegen de degradatie moet vechten, stelde met Andriy Shevchenko een nieuwe coach aan. In de laatste drie competitiewedstrijden startte Vanheusden twee keer in de basis en viel hij één keer in. In de Coppa Italia bleef hij 90 minuten op de bank.

TOEKOMST

Johan Vanheusden, vader van Zinho, sprak over de situatie van de speler. "Misschien keert hij terug naar Inter, misschien praten ze over een terugkeer naar de Jupiler Pro League als hij de komende matchen niet zou spelen. Wij blijven echter kalm. Zinho kon al heel wat grote matchen spelen tegen clubs als Inter en Napoli. Dit seizoen staat in het teken van het aanpassen aan de Serie A, wat toch van een ander niveau is dan in België", verklaart hij aan La Capitale.

Vanheusden speelde de afgelopen jaren bij Standard, waar hij een sterkhouder was. In het verleden toonde Club Brugge ook al de nodige interesse. Vanheusden wil in 2022 volop spelen, want hij hoopt Roberto Martinez te overtuigen om hem mee te nemen naar het WK in Qatar. Het is voor Vanheusden van cruciaal belang dat hij een lange periode fit blijft en zo in maart 2022 kan deelnemen aan de stage in Qatar, waar enkel spelers zullen bij zijn die onder de 50 interlands hebben.

LEES OOK: Aalborg verrast met ex-speler van Club Brugge

Zal Vanheusden een vaste waarde worden bij Genoa?

Meest recent

'Club Brugge stunt: gegeerde WK-revelatie geeft jawoord'

Club Brugge hoopt Ivan Leko de komende weken nog van minstens drie versterkingen te voorzien. Op het ...

55
55
'Kassa rinkelt in Genk: bliksemvertrek ruwe diamant'

De geruchtenmolen draait stilaan op volle toeren bij KRC Genk, dat niet alleen op het punt staat om ...

95
95
'Leko dumpt trio: miscast Club Brugge weigert transfer'

Terwijl het wemelt van de geruchten rond sterkhouders zoals Nicolo Tresoldi en Joaquin Seys, en ...

445
445
'Overmars slaat toe: Antwerp verrast met oude bekende'

Nu de overname door het consortium rond Wouter Vandenhaute eindelijk helemaal rond is, wil Antwerp ...

287
287
'Code rood bij Club Brugge: Tresoldi op weg naar PL'

Als het van Bart Verhaeghe afhangt gaat hij helemaal nergens naartoe, maar na amper ...

434
434
Witte rook in Anderlecht: Sibierski dumpt dure flop

Antoine Sibierski moet RSC Anderlecht weer naar successen zien te loodsen, al torst de nieuwe ...

281
281
'Genk kan cashen: exit El Ouahdi in stroomversnelling'

KRC Genk staat op het punt om te cashen op Konstantinos Karetsas, wiens recordtransfer naar Borussia ...

623
623
Telenet onthult voetbalplannen: opvallende rol Ruben Van Gucht

Het WK 2026 behoort inmiddels weer definitief tot het verleden en dus is het weer reikhalzend ...

485
485
Einde Italiaanse chaos: oudgedienden moeten puin ruimen

Het Italiaanse voetbal verkeert in een diepe crisis, maar een oplossing lijkt in zich. Zo zou dan ...

56
56
Brutale overval Fuseini: nieuwe details na heftige beelden

Vicekampioen Union SG is opgeschrikt door een verachtelijk incident. Op straat in Brussel werd ...

163
163
'Doorbraak gevonden: Skov Olsen verbaast met nieuwe club'

Verschillende oud-smaakmakers uit de Jupiler Pro League komen deze zomer in aanmerking voor een ...

414
414
Anderlecht dropt straf nieuws voor return met Hammarby

RSC Anderlecht wil zich aanstaande donderdag zien te plaatsen voor de derde voorronde van de Europa ...

546
546
Scherpen naar Premier League: Union vangt miljoenensom

Union SG is andermaal één van zijn smaakmakers kwijt. Kjell Scherpen trekt na een ...

99
99
'Onrust bij Club Brugge: Preud'homme al onder vuur'

Na de landstitel vertrok Dévy Rigaux naar Feyenoord, waardoor Club Brugge amper twee jaar na ...

966
966
Overmars schiet raak: Antwerp heeft goudhaantje beet

In Youth We Trust. Het was lang de slogan van zijn ex-club, maar ook bij Antwerp komt kersvers ...

544
544
Leko kruist vingers: Club Brugge kondigt versterking aan

Met een nederlaag tegen Stade Rennes beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie voor de ...

444
444
Done deal: STVV laat spits gaan, steunpilaar tekent bij

Na een sprookjesachtig seizoen mag STVV straks Europa in. Daar hopen de Kanaries uiteraard geen mal ...

55
55
'Witte rook in Brugge: details Onyedika-deal bekend'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, maar dat lijkt stilaan louter nog een formaliteit. ...

349
349
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Anderlecht & Club Brugge'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

540
540
'Kassa rinkelt bij Union: duo levert jackpot op'

Vrijdag trekt Union naar Club Brugge, waar de troepen van David Hubert de Supercup hopen toe te ...

96
96
'Leko krijgt zin: Club Brugge pakt uit met dubbelslag'

Vrijdag staat al de eerste officiële opdracht van het seizoen voor de deur bij Club Brugge, dat ...

850
850
Hendrik Van Crombrugge treft Vanessa recht in het hart

Hendrik Van Crombrugge beleeft sportief woelige tijden. De doelman van Racing Genk moet andere ...

528
528
'Grote kuis in Anderlecht: titularis richting exit'

Ook op inkomend vlak heeft RSC Anderlecht nog werk aan de winkel, maar vooralsnog lijkt Antoine ...

525
525
'Leegloop bij Club Brugge: volgende sterkhouder wil weg'

Om een totale leegloop te vermijden moet Nicolo Tresoldi naar verluidt gewoon op post blijven, al ...

549
549
Lamine Yamal in shock: vriendin met hartverscheurend verhaal

Lamine Yamal is opnieuw het gesprek van de dag, maar deze keer gaat het niet om zijn prestaties op ...

93
93

Meer sportnieuws