Keert Vanheusden terug naar de Jupiler Pro League?

door
Keert Vanheusden terug naar de Jupiler Pro League?

Standard verkocht afgelopen zomer, zoals voordien afgesproken, Zinho Vanheusden voor 16 miljoen euro aan Inter. Die club stalde hem meteen bij Genoa, maar daar verloopt het niet al te goed voor de centrale verdediger.


Vanheusden begon het seizoen in de basis, verdween nadien naar de bank en viel daarna uit met een blessure. Daardoor bleef hij meer dan een maand aan de kant. Genoa, dat tegen de degradatie moet vechten, stelde met Andriy Shevchenko een nieuwe coach aan. In de laatste drie competitiewedstrijden startte Vanheusden twee keer in de basis en viel hij één keer in. In de Coppa Italia bleef hij 90 minuten op de bank.

TOEKOMST

Johan Vanheusden, vader van Zinho, sprak over de situatie van de speler. "Misschien keert hij terug naar Inter, misschien praten ze over een terugkeer naar de Jupiler Pro League als hij de komende matchen niet zou spelen. Wij blijven echter kalm. Zinho kon al heel wat grote matchen spelen tegen clubs als Inter en Napoli. Dit seizoen staat in het teken van het aanpassen aan de Serie A, wat toch van een ander niveau is dan in België", verklaart hij aan La Capitale.

Vanheusden speelde de afgelopen jaren bij Standard, waar hij een sterkhouder was. In het verleden toonde Club Brugge ook al de nodige interesse. Vanheusden wil in 2022 volop spelen, want hij hoopt Roberto Martinez te overtuigen om hem mee te nemen naar het WK in Qatar. Het is voor Vanheusden van cruciaal belang dat hij een lange periode fit blijft en zo in maart 2022 kan deelnemen aan de stage in Qatar, waar enkel spelers zullen bij zijn die onder de 50 interlands hebben.

LEES OOK: Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Zal Vanheusden een vaste waarde worden bij Genoa?

Meest recent

'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

8
8
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

34
34
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

22
22
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

77
77
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

114
114
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

139
139
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

162
162
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

193
193
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

325
325
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

156
156
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

44
44
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

87
87
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

533
533
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

74
74
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

742
742
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

539
539
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

31
31
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

79
79
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

167
167
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

411
411
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

213
213
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

717
717
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

587
587
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

318
318

Meer sportnieuws