Man City voert druk op met discutabele zege

door
Man City voert druk op met discutabele zege

In de Premier League heeft leider Manchester City zijn eerste achtervolgers zaterdagmiddag nog wat extra onder druk gezet. Dankzij de 100ste Premier League-treffer van Raheem Sterling won de titelverdediger met 1-0 op eigen veld tegen Wolverhampton Wanderers. Kevin De Bruyne viel na de pauze overigens in bij City, Leander Dendoncker startte namens de bezoekers in de basis.


In de eerste helft kon geen van beide ploegen het verschil maken, maar vlak voor de pauze incasseerde Wolverhampton een flinke opdoffer. Spits Raul Jimenez pakte eerst een gele kaart wegens een trekfout. Bij de vrije trap die daarop volgde nam de Mexicaan dan weer veel te weinig afstand (zie video onderaan). En dus kreeg hij prompt zijn tweede gele kaart op enkele seconden tijd. Wolverhampton moest daardoor de gehele tweede helft met een mannetje minder afwerken.

Na de pauze boekte City dan ook een logische wijze, al kwam die op bedenkelijke wijze tot stand. Zo ging de bal op de stip na een vermeende handsbal van Joao Moutinho. Maar de Portugese middenvelder beweerde bij hoog en bij laag dat de bal op zij belandde, in ieder geval was er amper tijd om zijn arm nog weg te trekken. Maar ook de VAR toonde zich genadeloos en dus nam Raheem Sterling plaats om de penalty te nemen.

STRAF JUBILEUM
De Engelse international faalde niet en tekende zo voor het enige doelpunt van de partij. Voor Sterling was dat meteen een fraai jubileum. Het was namelijk zijn 100ste doelpunt in de Premier League, slechts 32 spelers deden hem dit ooit voor. Door de nipte zege zet City in ieder geval druk op achtervolgers Chelsea en Liverpool, die spelen later op de dag thuis tegen respectievelijk Leeds United en Aston Villa.

LEES OOK: Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

City wordt dit seizoen opnieuw kampioen ...

Meest recent

'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

54
54
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

184
184
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

22
22
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

93
93
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

133
133
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

318
318
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

81
81
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

214
214
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

237
237
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

86
86
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1772
1772
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

474
474
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

203
203
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

159
159
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

669
669
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

66
66
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

29
29
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

45
45
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

395
395
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

254
254
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

658
658
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

92
92
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

281
281
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

88
88

Meer sportnieuws