Man City voert druk op met discutabele zege

door
Man City voert druk op met discutabele zege

In de Premier League heeft leider Manchester City zijn eerste achtervolgers zaterdagmiddag nog wat extra onder druk gezet. Dankzij de 100ste Premier League-treffer van Raheem Sterling won de titelverdediger met 1-0 op eigen veld tegen Wolverhampton Wanderers. Kevin De Bruyne viel na de pauze overigens in bij City, Leander Dendoncker startte namens de bezoekers in de basis.


In de eerste helft kon geen van beide ploegen het verschil maken, maar vlak voor de pauze incasseerde Wolverhampton een flinke opdoffer. Spits Raul Jimenez pakte eerst een gele kaart wegens een trekfout. Bij de vrije trap die daarop volgde nam de Mexicaan dan weer veel te weinig afstand (zie video onderaan). En dus kreeg hij prompt zijn tweede gele kaart op enkele seconden tijd. Wolverhampton moest daardoor de gehele tweede helft met een mannetje minder afwerken.

Na de pauze boekte City dan ook een logische wijze, al kwam die op bedenkelijke wijze tot stand. Zo ging de bal op de stip na een vermeende handsbal van Joao Moutinho. Maar de Portugese middenvelder beweerde bij hoog en bij laag dat de bal op zij belandde, in ieder geval was er amper tijd om zijn arm nog weg te trekken. Maar ook de VAR toonde zich genadeloos en dus nam Raheem Sterling plaats om de penalty te nemen.

STRAF JUBILEUM
De Engelse international faalde niet en tekende zo voor het enige doelpunt van de partij. Voor Sterling was dat meteen een fraai jubileum. Het was namelijk zijn 100ste doelpunt in de Premier League, slechts 32 spelers deden hem dit ooit voor. Door de nipte zege zet City in ieder geval druk op achtervolgers Chelsea en Liverpool, die spelen later op de dag thuis tegen respectievelijk Leeds United en Aston Villa.

LEES OOK: DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

City wordt dit seizoen opnieuw kampioen ...

Meest recent

KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

5
5
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

68
68
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

50
50
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

148
148
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

80
80
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

90
90
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

20
20
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

33
33
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

108
108
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

104
104
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

148
148
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

187
187
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

67
67
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

298
298
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

152
152
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

523
523
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1178
1178
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

61
61
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

166
166
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

165
165
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

289
289
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

77
77
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

60
60
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

586
586
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

127
127

Meer sportnieuws