Man City voert druk op met discutabele zege

101 stemmen
Man City voert druk op met discutabele zege

In de Premier League heeft leider Manchester City zijn eerste achtervolgers zaterdagmiddag nog wat extra onder druk gezet. Dankzij de 100ste Premier League-treffer van Raheem Sterling won de titelverdediger met 1-0 op eigen veld tegen Wolverhampton Wanderers. Kevin De Bruyne viel na de pauze overigens in bij City, Leander Dendoncker startte namens de bezoekers in de basis.


In de eerste helft kon geen van beide ploegen het verschil maken, maar vlak voor de pauze incasseerde Wolverhampton een flinke opdoffer. Spits Raul Jimenez pakte eerst een gele kaart wegens een trekfout. Bij de vrije trap die daarop volgde nam de Mexicaan dan weer veel te weinig afstand (zie video onderaan). En dus kreeg hij prompt zijn tweede gele kaart op enkele seconden tijd. Wolverhampton moest daardoor de gehele tweede helft met een mannetje minder afwerken.

Na de pauze boekte City dan ook een logische wijze, al kwam die op bedenkelijke wijze tot stand. Zo ging de bal op de stip na een vermeende handsbal van Joao Moutinho. Maar de Portugese middenvelder beweerde bij hoog en bij laag dat de bal op zij belandde, in ieder geval was er amper tijd om zijn arm nog weg te trekken. Maar ook de VAR toonde zich genadeloos en dus nam Raheem Sterling plaats om de penalty te nemen.

STRAF JUBILEUM
De Engelse international faalde niet en tekende zo voor het enige doelpunt van de partij. Voor Sterling was dat meteen een fraai jubileum. Het was namelijk zijn 100ste doelpunt in de Premier League, slechts 32 spelers deden hem dit ooit voor. Door de nipte zege zet City in ieder geval druk op achtervolgers Chelsea en Liverpool, die spelen later op de dag thuis tegen respectievelijk Leeds United en Aston Villa.

LEES OOK: 'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

City wordt dit seizoen opnieuw kampioen ...

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

85
85
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

215
215
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

833
833
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

97
97
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

151
151
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

62
62
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

68
68
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

37
37
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

161
161
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

188
188
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

157
157
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

293
293
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

383
383
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

201
201
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

116
116
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

857
857
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

521
521
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

366
366
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

50
50

Meer sportnieuws