Man City voert druk op met discutabele zege

101
Man City voert druk op met discutabele zege

In de Premier League heeft leider Manchester City zijn eerste achtervolgers zaterdagmiddag nog wat extra onder druk gezet. Dankzij de 100ste Premier League-treffer van Raheem Sterling won de titelverdediger met 1-0 op eigen veld tegen Wolverhampton Wanderers. Kevin De Bruyne viel na de pauze overigens in bij City, Leander Dendoncker startte namens de bezoekers in de basis.


In de eerste helft kon geen van beide ploegen het verschil maken, maar vlak voor de pauze incasseerde Wolverhampton een flinke opdoffer. Spits Raul Jimenez pakte eerst een gele kaart wegens een trekfout. Bij de vrije trap die daarop volgde nam de Mexicaan dan weer veel te weinig afstand (zie video onderaan). En dus kreeg hij prompt zijn tweede gele kaart op enkele seconden tijd. Wolverhampton moest daardoor de gehele tweede helft met een mannetje minder afwerken.

Na de pauze boekte City dan ook een logische wijze, al kwam die op bedenkelijke wijze tot stand. Zo ging de bal op de stip na een vermeende handsbal van Joao Moutinho. Maar de Portugese middenvelder beweerde bij hoog en bij laag dat de bal op zij belandde, in ieder geval was er amper tijd om zijn arm nog weg te trekken. Maar ook de VAR toonde zich genadeloos en dus nam Raheem Sterling plaats om de penalty te nemen.

STRAF JUBILEUM
De Engelse international faalde niet en tekende zo voor het enige doelpunt van de partij. Voor Sterling was dat meteen een fraai jubileum. Het was namelijk zijn 100ste doelpunt in de Premier League, slechts 32 spelers deden hem dit ooit voor. Door de nipte zege zet City in ieder geval druk op achtervolgers Chelsea en Liverpool, die spelen later op de dag thuis tegen respectievelijk Leeds United en Aston Villa.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

City wordt dit seizoen opnieuw kampioen ...

Meest recent

Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

18
18
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

52
52
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

51
51
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

27
27
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

127
127
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

100
100
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

137
137
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

74
74
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

85
85
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

181
181
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

116
116
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

221
221
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

282
282
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

87
87
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

439
439
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

526
526
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

206
206
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

134
134
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

138
138
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

209
209
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

201
201
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1773
1773

Meer sportnieuws