Opstellingen: Belhocine grijpt fors in, OHL zonder draaischijf

door
Opstellingen: Belhocine grijpt fors in, OHL zonder draaischijf

Exact een maand geleden won KV Kortrijk voor de laatste keer in de Jupiler Pro League. Zaterdagnamiddag willen de Kerels dan ook dolgraag aanknopen met een nieuwe competitiezege, al wordt dat op eigen veld niet evident tegen het stugge OH Leuven. Scheidsrechter Jasper Vergoote fluit de partij in het Guldensporenstadion om 16u15 op gang.


In aanloop naar de aftrap was het uiteraard uitkijken naar de basisploegen aan beide zijden. KVK leed vorige week een pijnlijke nederlaag tegen Cercle Brugge, de voorlaatste in de stand. Coach Karim Belhocine voert dan ook enkele wijzigingen door in zijn basiself. Achterin komt Dewaele weer in de ploeg, Rougeaux is het kind van de rekening.

Op het middenveld krijgt Palaversa dan weer het gezelschap van de ervaren Vandendriessche. Ook in zijn aanvalslinie roteert Belhocine volop. Zo komen Badamosi, Mbayo en Kadri opnieuw in de basisploeg. Dat gaat ten koste van Moreno, Gueye en Torp. Smaakmaker Selemani behoudt zijn plekje logischerwijs weL

BRYS WISSELT TWEE KEER
De bezoekers gingen vorig weekend de boot in op AA Gent. Zij hopen dan ook op een vijfde competitiezege op rij tegen Kortrijk. Dat zal wel zonder de geschorste draaischijf Mercier moeten gebeuren. Tamari begint dan weer op de bank. Coach Brys brengt daarom Shengelia en De Sart aan de aftrap.

LEES OOK: Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Wie wint?

Meest recent

Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

1
1
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

34
34
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

135
135
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

48
48
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

190
190
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

162
162
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

151
151
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

426
426
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

296
296
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

500
500
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

500
500
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

614
614
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

135
135
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

519
519
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1150
1150
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

727
727
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

233
233
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

447
447
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

322
322
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

601
601
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

974
974
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

342
342
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

832
832
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

684
684
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

357
357

Meer sportnieuws