"Bij Club of Anderlecht zou hij meteen bepalend zijn"

227 stemmen

Hoe raakt Standard nog uit deze crisis? Het is de vraag die iedereen in Luik zich dezer dagen stelt. Een trainerswissel hebben ze dit seizoen al geprobeerd - Mbaye Leye moest in oktober plaats ruimen voor Luka Elsner - maar die bracht geen zoden aan de dijk. Het bestuur, met voorzitter Bruno Venanzi en CEO Alexandre Grosjean op kop, is de volgende zondebok van de supporters, maar de spelers blijven voorlopig opvallend buiten schot.


Talent is er in principe wel aanwezig in Luik. Met Arnaud Bodart beschikken ze over een uitstekende doelman, terwijl ook spelers als Laifis, Raskin, Bastien, Carcela en Lestienne in het verleden al lieten zien dat ze kwaliteiten hebben. Ook Selim Amallah maakte de voorbije seizoenen indruk, maar haalt dit jaar met twee goals en twee assists niet zijn gebruikelijke rendement.

Desondanks blijft Alexandre Teklak zeer lovend over de Marokkaan. "Ik vind hem één van de beste spelers in onze competitie. Zet Amallah bij Gent, Club, Anderlecht of Genk en hij zal meteen een bepalende speler worden", stelt de analist bij La Dernière Heure. "Intrinsiek hoort hij bij de vijf beste spelers in onze competitie, maar mentaal zit het momenteel niet goed bij hem."

BLESSURES
Amallah werd dit seizoen ook geremd door blessures. Een kwetsuur aan de adductoren hield hem al een maand aan de kant en ook vorig weekend tegen Charleroi was hij er weer niet bij. De verwachting is dat de offensieve middenvelder ook niet fit zal raken voor de pittige trip naar de Bosuil op zondag. Bovendien werd hij ook dit seizoen vaak vanop links uitgespeeld, terwijl Teklak vindt dat Amallah beter tot zijn recht komt als nummer tien.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

Hoort hij bij de vijf beste spelers in de JPL?

Meest recent

Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

5
5
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

6
6
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

31
31
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

56
56
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

57
57
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

43
43
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

266
266
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

92
92
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

23
23
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

55
55
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

271
271
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

271
271
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

92
92
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

144
144
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

105
105
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

136
136
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

285
285
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

249
249
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

162
162
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

368
368
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

576
576
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

376
376
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

179
179
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

91
91
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

368
368

Meer sportnieuws