"Bij Club of Anderlecht zou hij meteen bepalend zijn"

227 stemmen

Hoe raakt Standard nog uit deze crisis? Het is de vraag die iedereen in Luik zich dezer dagen stelt. Een trainerswissel hebben ze dit seizoen al geprobeerd - Mbaye Leye moest in oktober plaats ruimen voor Luka Elsner - maar die bracht geen zoden aan de dijk. Het bestuur, met voorzitter Bruno Venanzi en CEO Alexandre Grosjean op kop, is de volgende zondebok van de supporters, maar de spelers blijven voorlopig opvallend buiten schot.


Talent is er in principe wel aanwezig in Luik. Met Arnaud Bodart beschikken ze over een uitstekende doelman, terwijl ook spelers als Laifis, Raskin, Bastien, Carcela en Lestienne in het verleden al lieten zien dat ze kwaliteiten hebben. Ook Selim Amallah maakte de voorbije seizoenen indruk, maar haalt dit jaar met twee goals en twee assists niet zijn gebruikelijke rendement.

Desondanks blijft Alexandre Teklak zeer lovend over de Marokkaan. "Ik vind hem één van de beste spelers in onze competitie. Zet Amallah bij Gent, Club, Anderlecht of Genk en hij zal meteen een bepalende speler worden", stelt de analist bij La Dernière Heure. "Intrinsiek hoort hij bij de vijf beste spelers in onze competitie, maar mentaal zit het momenteel niet goed bij hem."

BLESSURES
Amallah werd dit seizoen ook geremd door blessures. Een kwetsuur aan de adductoren hield hem al een maand aan de kant en ook vorig weekend tegen Charleroi was hij er weer niet bij. De verwachting is dat de offensieve middenvelder ook niet fit zal raken voor de pittige trip naar de Bosuil op zondag. Bovendien werd hij ook dit seizoen vaak vanop links uitgespeeld, terwijl Teklak vindt dat Amallah beter tot zijn recht komt als nummer tien.

LEES OOK: 'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

Hoort hij bij de vijf beste spelers in de JPL?

Meest recent

'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

10
10
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

186
186
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

51
51
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

177
177
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

102
102
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

191
191
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

151
151
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

934
934
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

69
69
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

384
384
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

208
208
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

600
600
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

685
685
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

80
80
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

150
150
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

774
774
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

94
94
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

70
70
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

65
65
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

42
42
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

168
168
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

124
124
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

116
116
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

100
100
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

148
148

Meer sportnieuws