'Bliksemvertrek dwingt Anderlecht transfermarkt op'

door
'Bliksemvertrek dwingt Anderlecht transfermarkt op'

RSC Anderlecht slaagde er afgelopen zomer uiteindelijk niet in om Lukas Nmecha langer te houden en moest dus op zoek naar een nieuwe spits. De club besloot om opnieuw voor twee huurlingen te gaan. Zo werden Joshua Zirkzee en Christian Kouamé tijdelijk overgenomen van respectievelijk Bayern München en ACF Fiorentina.


Beide aanvallers staan ook doorgaans in de basiself van Vincent Kompany, toch is de kans reëel dat de coach snel weer afscheid moet nemen van één van zijn spitsen. In de Italiaanse pers wordt Kouamé immers al enkele weken gelinkt aan een bliksemvertrek. Bologna zou hem namelijk terug naar de Serie A willen halen. Die geruchten worden nu ook bevestigd door La Nazione, één van de oudste Italiaanse kranten.

Het medium stelt dat de interesse van Bologna in de Ivoriaan behoorlijk concreet is. Coach Sinisa Mihajlovic zou persoonlijk gehamerd hebben op zijn komst. Al zal dat niet gemakkelijk worden voor de huidige nummer 9 in de Serie A. Zo zal eerst een overeenkomst met Anderlecht gevonden moeten worden over de ontbinding van zijn huurcontract. Iets waar de Brusselaars niet bepaald om staan te springen. Vervolgens moet Bologna ook een akkoord vinden met zijn moederclub Fiorentina over een nieuwe overgang.

NIEUWE SPITS
Er moeten dus nog heel wat hordes genomen worden, een vertrek lijkt dus niet meteen voor morgen. Maar als Kouamé effectief weer in Italië aan de slag gaat, lijkt Anderlecht opnieuw de transfermarkt op te moeten gaan. Met Zirkzee en Benito Raman blijven dan immers nog maar twee spitsen over. Dat is niet voldoende gezien Kompany dit seizoen doorgaans kiest voor een systeem met twee centrale aanvallers. Paars-Wit lijkt dan ook niet geneigd om Kouamé zonder slag of stoot te laten gaan, afwachten dus hoe de situatie evolueert.

LEES OOK: Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Welke spits vond u tot dusver de beste indruk maken?

Meest recent

Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

43
43
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

21
21
'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

35
35
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

323
323
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

498
498
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

222
222
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

81
81
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

88
88
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

355
355
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

150
150
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

236
236
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

96
96
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

253
253
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

440
440
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

186
186
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

67
67
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

545
545
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

109
109
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

114
114
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

65
65
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

287
287
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

161
161
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

120
120
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

24
24

Meer sportnieuws