'Bliksemvertrek dwingt Anderlecht transfermarkt op'

door
'Bliksemvertrek dwingt Anderlecht transfermarkt op'

RSC Anderlecht slaagde er afgelopen zomer uiteindelijk niet in om Lukas Nmecha langer te houden en moest dus op zoek naar een nieuwe spits. De club besloot om opnieuw voor twee huurlingen te gaan. Zo werden Joshua Zirkzee en Christian Kouamé tijdelijk overgenomen van respectievelijk Bayern München en ACF Fiorentina.


Beide aanvallers staan ook doorgaans in de basiself van Vincent Kompany, toch is de kans reëel dat de coach snel weer afscheid moet nemen van één van zijn spitsen. In de Italiaanse pers wordt Kouamé immers al enkele weken gelinkt aan een bliksemvertrek. Bologna zou hem namelijk terug naar de Serie A willen halen. Die geruchten worden nu ook bevestigd door La Nazione, één van de oudste Italiaanse kranten.

Het medium stelt dat de interesse van Bologna in de Ivoriaan behoorlijk concreet is. Coach Sinisa Mihajlovic zou persoonlijk gehamerd hebben op zijn komst. Al zal dat niet gemakkelijk worden voor de huidige nummer 9 in de Serie A. Zo zal eerst een overeenkomst met Anderlecht gevonden moeten worden over de ontbinding van zijn huurcontract. Iets waar de Brusselaars niet bepaald om staan te springen. Vervolgens moet Bologna ook een akkoord vinden met zijn moederclub Fiorentina over een nieuwe overgang.

NIEUWE SPITS
Er moeten dus nog heel wat hordes genomen worden, een vertrek lijkt dus niet meteen voor morgen. Maar als Kouamé effectief weer in Italië aan de slag gaat, lijkt Anderlecht opnieuw de transfermarkt op te moeten gaan. Met Zirkzee en Benito Raman blijven dan immers nog maar twee spitsen over. Dat is niet voldoende gezien Kompany dit seizoen doorgaans kiest voor een systeem met twee centrale aanvallers. Paars-Wit lijkt dan ook niet geneigd om Kouamé zonder slag of stoot te laten gaan, afwachten dus hoe de situatie evolueert.

LEES OOK: Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Welke spits vond u tot dusver de beste indruk maken?

Meest recent

Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

5
5
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

21
21
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

34
34
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

66
66
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

228
228
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

79
79
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

56
56
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

52
52
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

89
89
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

362
362
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

225
225
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

215
215
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

134
134
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

38
38
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

301
301
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

104
104
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

417
417
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

326
326
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

333
333
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

121
121
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

371
371
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

279
279
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

236
236
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

92
92
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

62
62

Meer sportnieuws