'Miljoenenaanwinst in de nesten bij Club Brugge'

door
'Miljoenenaanwinst in de nesten bij Club Brugge'

Voor Club Brugge zal het Europese avontuur geen vervolg krijgen na nieuwjaar, Blauw-Zwart eindigde woensdag troosteloos laatste in zijn Champions League-poule. Nochtans had de landskampioen afgelopen zomer de nodige miljoenen geïnvesteerd om te kunnen overwinteren in Europa. Maar een groot deel van de aanwinsten viel door de mand.


Club verbrak in de zomermercato bijvoorbeeld zijn eigen transferrecord om Kamal Sowah weg te halen bij Leicester City. De Ghanese aanvaller begon ook veelbelovend aan zijn Brugse avontuur, maar laat het de laatste weken helemaal afweten. Daarnaast trokken de West-Vlamingen ook de geldbuidel open voor Stanley Nsoki. De Franse verdediger viel in eerste instantie op met sterke prestaties tegen PSG en RB Leipzig, maar kon dat niveau niet vasthouden. Integendeel.

Na zijn exploten in de eerste twee CL-duels viel Nsoki keer op keer door de mand. Analist en club-boegbeeld is dan ook hard voor de Fransman. "Club moet zijn vastigheid terugvinden", stelt Van der Elst bij Pickx Sports. "Ik vind dat Brandon Mechele daarom moet starten. Ik heb al eerder gezegd dat ik niet overtuigd ben door Nsoki. Bij Jack Hendry lange tijd wel, maar hij heeft het nu ook moeilijk. Ze lijken het moeilijk te hebben met positiespel en daardoor komt er telkens heel veel ruimte vrij."

NONCHALANT
De vraag is nu of Nsoki, die zo'n 6.5 miljoen euro heeft gekost, zich opnieuw kan herpakken. Dat Club na nieuwjaar enkel nog in eigen land actief is, lijkt alvast niet in zijn voordeel te spelen. Niet voor niets speelde hij zijn sterkste wedstrijden op Europees niveau, terwijl hij op de Belgische velden doorgaans een erg nonchalante indruk achterlaat. Het valt dan ook te betwijfelen of Nsoki zich voldoende kan opladen voor de Jupiler Pro League-duels. Aan Philippe Clement om hem bij de les te houden.

LEES OOK: Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

Indien iedereen fit, staat Nsoki dan in uw basisploeg bij Club?

Meest recent

'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

7
7
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

20
20
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

6
6
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

38
38
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

39
39
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

36
36
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

81
81
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

53
53
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

110
110
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

112
112
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

309
309
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

276
276
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

403
403
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

350
350
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

279
279
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

337
337
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

93
93
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

206
206
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

296
296
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

72
72
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

130
130
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

190
190
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

210
210
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

284
284

Meer sportnieuws