'Miljoenenaanwinst in de nesten bij Club Brugge'

467 stemmen
'Miljoenenaanwinst in de nesten bij Club Brugge'

Voor Club Brugge zal het Europese avontuur geen vervolg krijgen na nieuwjaar, Blauw-Zwart eindigde woensdag troosteloos laatste in zijn Champions League-poule. Nochtans had de landskampioen afgelopen zomer de nodige miljoenen geïnvesteerd om te kunnen overwinteren in Europa. Maar een groot deel van de aanwinsten viel door de mand.


Club verbrak in de zomermercato bijvoorbeeld zijn eigen transferrecord om Kamal Sowah weg te halen bij Leicester City. De Ghanese aanvaller begon ook veelbelovend aan zijn Brugse avontuur, maar laat het de laatste weken helemaal afweten. Daarnaast trokken de West-Vlamingen ook de geldbuidel open voor Stanley Nsoki. De Franse verdediger viel in eerste instantie op met sterke prestaties tegen PSG en RB Leipzig, maar kon dat niveau niet vasthouden. Integendeel.

Na zijn exploten in de eerste twee CL-duels viel Nsoki keer op keer door de mand. Analist en club-boegbeeld is dan ook hard voor de Fransman. "Club moet zijn vastigheid terugvinden", stelt Van der Elst bij Pickx Sports. "Ik vind dat Brandon Mechele daarom moet starten. Ik heb al eerder gezegd dat ik niet overtuigd ben door Nsoki. Bij Jack Hendry lange tijd wel, maar hij heeft het nu ook moeilijk. Ze lijken het moeilijk te hebben met positiespel en daardoor komt er telkens heel veel ruimte vrij."

NONCHALANT
De vraag is nu of Nsoki, die zo'n 6.5 miljoen euro heeft gekost, zich opnieuw kan herpakken. Dat Club na nieuwjaar enkel nog in eigen land actief is, lijkt alvast niet in zijn voordeel te spelen. Niet voor niets speelde hij zijn sterkste wedstrijden op Europees niveau, terwijl hij op de Belgische velden doorgaans een erg nonchalante indruk achterlaat. Het valt dan ook te betwijfelen of Nsoki zich voldoende kan opladen voor de Jupiler Pro League-duels. Aan Philippe Clement om hem bij de les te houden.

LEES OOK: 'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Indien iedereen fit, staat Nsoki dan in uw basisploeg bij Club?

Meest recent

Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

29
29
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

74
74
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

326
326
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

314
314
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

65
65
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

304
304
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

50
50
De Bruyne als herboren: "Daarom kuste ik mijn tattoo"

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

287
287
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

87
87
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

35
35
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

93
93
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

340
340
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

279
279
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

104
104
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

576
576
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

295
295
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

136
136
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

608
608
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

244
244
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

219
219
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

73
73
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

985
985
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

606
606
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

250
250

Meer sportnieuws