'Amuzu op weg naar uitgang bij Anderlecht'

643 stemmen
'Amuzu op weg naar uitgang bij Anderlecht'

RSC Anderlecht beleefde een vrij drukke zomermercato, waarin de spelersgroep van coach Vincent Kompany andermaal een metamorfose onderging. Tijdens de komende transferperiode lijkt Paars-Wit het dan ook rustig aan te gaan doen. Maar het zal zeker niet volledig windstil blijven op Neerpede.


RSCA zal bepaalde opportuniteiten, zoals bijvoorbeeld extra concurrentie op de rechtsback-positie, niet zomaar laten liggen. Daarnaast zal men ongetwijfeld ook al richting volgend seizoen kijken. Door de aflopende huurovereenkomst van Joshua Zirkzee en Christian Kouamé, is een nieuwe spits dan alvast noodzakelijk. Bovendien beweegt er mogelijk ook aan uitgaande zijde één en ander. Enkele jongeren zouden er alvast goed aan doen om tijdelijk elders ervaring te gaan opdoen.

Maar ook voor een aantal meer ervaren spelers is een vertrek niet uitgesloten. Zo beweert het medium GhanaSoccernet dat Francis Amuzu wel eens andere oorden zou kunnen opzoeken. De 22-jarige winger, die eind 2017 al debuteerde bij de A-ploeg, blijft voorlopig schipperen tussen bank en basis. In de heenronde van de reguliere competitie kon hij bijvoorbeeld slechts zes keer starten. Mogelijk kiest Amuzu dus voor een club waar hij meer speelgelegenheid kan versieren.

GLASGOW RANGERS
De Belg met Ghanese roots kan alvast rekenenen op interesse vanuit het buitenland. Bovengenoemde bron beweert namelijk dat Glasgow Rangers hem hoog op de verlanglijst heeft staan. De Schotse topclub wil haar landstitel met succes verdedigen en zou in Amuzu een interessant wapen zien om de strijd met Celtic en co aan te gaan. Hoeveel Anderlecht momenteel verlangt voor zijn jeugdproduct, is niet bekend. In ieder geval is Rangers vertrouwt met de Belgische markt, getuige hun recente aankopen van Ianis Hagi (KRC Genk), Kemar Roofe (Anderlecht) en Fashion Sakala (KV Oostende).

LEES OOK: 'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Anderlecht moet Amuzu minstens tot eind dit seizoen houden ...

Meest recent

Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

5
5
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

15
15
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

39
39
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

30
30
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

48
48
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

270
270
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

25
25
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

132
132
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

78
78
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

256
256
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

128
128
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

58
58
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

658
658
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

248
248
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

115
115
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

133
133
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

197
197
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

547
547
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

143
143
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

166
166
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

204
204
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

259
259
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

271
271
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

72
72
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

211
211

Meer sportnieuws