'Amuzu op weg naar uitgang bij Anderlecht'

door
'Amuzu op weg naar uitgang bij Anderlecht'

RSC Anderlecht beleefde een vrij drukke zomermercato, waarin de spelersgroep van coach Vincent Kompany andermaal een metamorfose onderging. Tijdens de komende transferperiode lijkt Paars-Wit het dan ook rustig aan te gaan doen. Maar het zal zeker niet volledig windstil blijven op Neerpede.


RSCA zal bepaalde opportuniteiten, zoals bijvoorbeeld extra concurrentie op de rechtsback-positie, niet zomaar laten liggen. Daarnaast zal men ongetwijfeld ook al richting volgend seizoen kijken. Door de aflopende huurovereenkomst van Joshua Zirkzee en Christian Kouamé, is een nieuwe spits dan alvast noodzakelijk. Bovendien beweegt er mogelijk ook aan uitgaande zijde één en ander. Enkele jongeren zouden er alvast goed aan doen om tijdelijk elders ervaring te gaan opdoen.

Maar ook voor een aantal meer ervaren spelers is een vertrek niet uitgesloten. Zo beweert het medium GhanaSoccernet dat Francis Amuzu wel eens andere oorden zou kunnen opzoeken. De 22-jarige winger, die eind 2017 al debuteerde bij de A-ploeg, blijft voorlopig schipperen tussen bank en basis. In de heenronde van de reguliere competitie kon hij bijvoorbeeld slechts zes keer starten. Mogelijk kiest Amuzu dus voor een club waar hij meer speelgelegenheid kan versieren.

GLASGOW RANGERS
De Belg met Ghanese roots kan alvast rekenenen op interesse vanuit het buitenland. Bovengenoemde bron beweert namelijk dat Glasgow Rangers hem hoog op de verlanglijst heeft staan. De Schotse topclub wil haar landstitel met succes verdedigen en zou in Amuzu een interessant wapen zien om de strijd met Celtic en co aan te gaan. Hoeveel Anderlecht momenteel verlangt voor zijn jeugdproduct, is niet bekend. In ieder geval is Rangers vertrouwt met de Belgische markt, getuige hun recente aankopen van Ianis Hagi (KRC Genk), Kemar Roofe (Anderlecht) en Fashion Sakala (KV Oostende).

LEES OOK: Wilmots in zijn nopjes: Standard pakt uit met nieuwe pion

Trending:

‘Mokerslag Club Brugge: plots zéér pijnlijke wending Meijer’
‘Mokerslag Club Brugge: plots zéér pijnlijke wending Meijer’

Anderlecht moet Amuzu minstens tot eind dit seizoen houden ...

Meest recent

'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

38
38
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

264
264
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

64
64
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

51
51
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

415
415
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

139
139
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

163
163
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

1100
1100
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

41
41
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

232
232
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

515
515
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

700
700
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

926
926
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

362
362
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

233
233
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

105
105
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

351
351
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1079
1079
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

209
209
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

354
354
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

RSC Anderlecht is nog zeker niet klaar op de transfermarkt. Paars-Wit zoekt naar versterking en ...

919
919
Club Brugge-debuut van Reis verloopt bijzonder opvallend

Club Brugge speelde om 15u een oefenpot op het veld van Rangers FC. Het was vooral uitkijken naar ...

370
370
Salarisbom bij VRT: Vannieuwkerke én Van Gucht shockeren

Ze zijn ongetwijfeld twee van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Karl Vannieuwkerke en ...

500
500
Boetedoening of mediastunt? Antwerp-fan Tom Waes breekt

Het eerste halfjaar van 2025 was ongetwijfeld niet het meest gelukkig uit het leven van Tom Waes. De ...

96
96
AI rukt op: vrouwenploeg test straffe vernieuwing

In Zwitserland vindt momenteel het UEFA Women’s EURO plaats, met onder meer de Red Flames. Zij ...

11
11

Meer sportnieuws