Van Der Bruggen waarschuwt ploegmaats voor STVV

door
Van Der Bruggen waarschuwt ploegmaats voor STVV

Cercle Brugge tekende afgelopen weekend voor een zes op zes onder nieuwe coach Dominik Thalhammer. De Vereniging nam daardoor opnieuw wat meer afstand van rode lantaarn Beerschot. Zelf is Groen-Zwart wel nog niet verlost van de degradatiezorgen.


Uitblinker op het veld van de West-Vlaamse buren van KV Kortrijk was Rabbi Matondo. De Welshman - gehuurd van Schalke 04 - zorgde eigenhandig voor de 0-2 overwinning. Na 28 minuten had hij zijn eerste treffer te pakken, en een kwartier voor tijd legde hij de geruststellende 0-2 in het mandje. Zo gaf hij zijn nieuwe coach meteen een aangename binnenkomer. Komende zaterdag trekt Cercle naar Sint-Truiden.

VAN DER BRUGGEN OP ZIJN HOEDE

Voor Hannes Van Der Bruggen was het bovendien een speciale wedstrijd tegen KVK. De middenvelder speelde vier jaar in het Guldersporenstadion, nadat hij overkwam van AA Gent. Bijna had hij zijn terugkeer gekruid met een doelpunt, maar hij zag een schot op de lat stranden. Matondo nam dan maar de honneurs waar en was de doelpuntenmaker van dienst voor de Bruggelingen.

Cercle kan dit weekend negen op negen pakken. Dan zal het wel moeten winnen op het kunstgrasveld van Sint-Truiden. Van Der Bruggen kijkt met vertrouwen vooruit, maar heeft ook een boodschap voor zijn ploegmaats. "In Sint-Truiden liggen er voor ons wel mogelijkheden, denk ik. Maar we mogen vooral niet denken dat het na die 6 op 6 nu allemaal vanzelf zal gaan", is hij duidelijk bij Het Laatste Nieuws. Als Cercle wint, en Zulte Waregem niet wint, dan geven Thalhammer en co de zestiende plaats door aan Essevee. 

LEES OOK: Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Wint Cercle bij STVV?

Meest recent

DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

152
152
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

44
44
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

36
36
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

252
252
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

354
354
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

289
289
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

398
398
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

633
633
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

776
776
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

35
35
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

504
504
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1226
1226
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

790
790
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

449
449
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1120
1120
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

135
135
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

227
227
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

153
153
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

15
15
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

238
238
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

673
673
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

446
446
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

42
42
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

926
926
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1531
1531

Meer sportnieuws