Borussia Dortmund is er niet in geslaagd om zich te kwalificeren voor de achtste finales van de Champions League, maar sloot zijn campagne toch een beetje in stijl af met een klinkende 5-0 tegen Besiktas. De Duitser gaan straks aan de slag in de Europa League en daarnaast zullen ze ook proberen om in de Bundesliga in het spoor van Bayern München te blijven.
Daarvoor zal Dortmund straks weer op een extra wapen kunnen rekenen. De voorbije weken recupereerden ze al Erling Haaland na een afwezigheid van een maand - de Noorse goaltjesdief scoorde prompt vier keer in zijn eerste drie matchen, waarvan dan nog eens twee als invaller. Maar trainer Marco Rose kondigt aan dat nu ook Thorgan Hazard snel zal terugkeren.
"Voor Toto Hazard ziet het er goed uit", liet Rose immers weten op zijn persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd tegen Bochum. "Hij is een alternatief voor in de selectie." De terugkeer van Hazard is welkom, want Dortmund zal het zaterdag moeten stellen zonder Reyna en Malen en ook achter de naam van Brandt staat nog een vraagteken.
CORONA
Voor de jongere Hazard lonkt dus een rentree, nadat de aanvaller drie weken aan de kant moest blijven. Hij was in november bij de Rode Duivels besmet geraakt met het coronavirus, dat ook Kevin De Bruyne en Koen Casteels getroffen had. Dortmund ging vorige week in de topper tegen Bayern onderuit en zag zijn achterstand daardoor groeien tot vier punten, ze hebben zaterdag dus wat goed te maken.
🎙 Marco #Rose zum Personal: „Bei Toto #Hazard sieht es gut aus, er ist eine Alternative für den Kader. Donyell #Malen ist krank geworden, hat einen Virusinfekt. Bei Gio #Reyna müssen wir noch ein bisschen Geduld haben.“#BOCBVB
— Borussia Dortmund (@BVB) December 9, 2021
LEES OOK: 'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'
Jannick Lanckriet