'Uitschakeling heeft zware transfergevolgen voor Club'

door
'Uitschakeling heeft zware transfergevolgen voor Club'

Club Brugge heeft het Europese toneel dinsdagavond door een achterpoortje moeten verlaten. De vierde zware nederlaag op rij werd er uiteindelijk te veel aan voor Blauw-Zwart, dat zijn goede start van de campagne niet kon verzilveren. En deze uitschakeling blijft mogelijk niet zonder gevolgen op de transfermarkt.


De landskampioen wou dit seizoen zo lang mogelijk meedoen op drie fronten, Europese overwintering was zelfs een uitgesproken doel. Daarom werd de selectie ook in de breedte versterkt. En met het Champions League-ticket in handen slaagden de Bruggelingen er ook in om nagenoeg al hun sterkhouders aan boord te houden. Enkel Odilon Kossounou werd voor een zwak geld aan Bayer Leverkusen verkocht. Nu Club echter niet meer actief is in Europa, zou dat tot een snel vertrek van enkele andere smaakmakers kunnen leiden.

Zo vreest analist Marc Degryse vooral voor Noa Lang. "Ik was overtuigd dat jongens als Vanaken, De Ketelaere en Lang minstens zouden blijven tot het einde van het seizoen. Al was dat wel met Europees voetbal in het achterhoofd", stelt Degryse bij HLN Sportcast. "Als Club nu een interessante aanbieding krijgt, zullen ze er serieuzer over nadenken dan wanneer ze zich gekwalificeerd zouden hebben. Toch ben ik van De Ketelaere en Vanaken vrij zeker dat ze het seizoen zullen uitdoen bij Club. Voor Lang steek ik mijn hand niet in het vuur."

OP PAD MET MAKELAAR
De Nederlandse aanvaller speelde zich de voorbije maanden alvast in de kijker van een aantal buitenlandse ploegen. Erg concreet leek die interesse tot dusver echter niet. Maar woensdag werden de vertrekgeruchten toch nog wat aangewakkerd. Bart Baving, de makelaar van Lang, postte op sociale media een foto met hem en zijn cliënt in een vliegtuig. Met daarbij de woorden 'Off To...' . Het is niet duidelijk wat Baving hier precies mee bedoelde, maar zijn bericht doet de speculaties alleen maar toenemen.

LEES OOK: Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

Denkt u dat Lang in februari nog voor Club speelt?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

15
15
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

65
65
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

142
142
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

55
55
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

289
289
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

76
76
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

577
577
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

194
194
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

171
171
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

400
400
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

59
59
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

232
232
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

65
65
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

88
88
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

70
70
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

114
114
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

463
463
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

269
269
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

354
354
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

786
786
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

154
154
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

662
662
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

369
369

Meer sportnieuws