'Uitschakeling heeft zware transfergevolgen voor Club'

door
'Uitschakeling heeft zware transfergevolgen voor Club'

Club Brugge heeft het Europese toneel dinsdagavond door een achterpoortje moeten verlaten. De vierde zware nederlaag op rij werd er uiteindelijk te veel aan voor Blauw-Zwart, dat zijn goede start van de campagne niet kon verzilveren. En deze uitschakeling blijft mogelijk niet zonder gevolgen op de transfermarkt.


De landskampioen wou dit seizoen zo lang mogelijk meedoen op drie fronten, Europese overwintering was zelfs een uitgesproken doel. Daarom werd de selectie ook in de breedte versterkt. En met het Champions League-ticket in handen slaagden de Bruggelingen er ook in om nagenoeg al hun sterkhouders aan boord te houden. Enkel Odilon Kossounou werd voor een zwak geld aan Bayer Leverkusen verkocht. Nu Club echter niet meer actief is in Europa, zou dat tot een snel vertrek van enkele andere smaakmakers kunnen leiden.

Zo vreest analist Marc Degryse vooral voor Noa Lang. "Ik was overtuigd dat jongens als Vanaken, De Ketelaere en Lang minstens zouden blijven tot het einde van het seizoen. Al was dat wel met Europees voetbal in het achterhoofd", stelt Degryse bij HLN Sportcast. "Als Club nu een interessante aanbieding krijgt, zullen ze er serieuzer over nadenken dan wanneer ze zich gekwalificeerd zouden hebben. Toch ben ik van De Ketelaere en Vanaken vrij zeker dat ze het seizoen zullen uitdoen bij Club. Voor Lang steek ik mijn hand niet in het vuur."

OP PAD MET MAKELAAR
De Nederlandse aanvaller speelde zich de voorbije maanden alvast in de kijker van een aantal buitenlandse ploegen. Erg concreet leek die interesse tot dusver echter niet. Maar woensdag werden de vertrekgeruchten toch nog wat aangewakkerd. Bart Baving, de makelaar van Lang, postte op sociale media een foto met hem en zijn cliënt in een vliegtuig. Met daarbij de woorden 'Off To...' . Het is niet duidelijk wat Baving hier precies mee bedoelde, maar zijn bericht doet de speculaties alleen maar toenemen.

LEES OOK: Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

Denkt u dat Lang in februari nog voor Club speelt?

Meest recent

'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

0
0
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

8
8
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

16
16
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

196
196
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

50
50
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

41
41
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

301
301
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

391
391
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

312
312
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

422
422
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

643
643
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

812
812
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

35
35
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

533
533
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1285
1285
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

831
831
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

459
459
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1144
1144
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

137
137
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

234
234
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

157
157
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

16
16
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

240
240
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

678
678
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

446
446

Meer sportnieuws