'Uitschakeling heeft zware transfergevolgen voor Club'

door
'Uitschakeling heeft zware transfergevolgen voor Club'

Club Brugge heeft het Europese toneel dinsdagavond door een achterpoortje moeten verlaten. De vierde zware nederlaag op rij werd er uiteindelijk te veel aan voor Blauw-Zwart, dat zijn goede start van de campagne niet kon verzilveren. En deze uitschakeling blijft mogelijk niet zonder gevolgen op de transfermarkt.


De landskampioen wou dit seizoen zo lang mogelijk meedoen op drie fronten, Europese overwintering was zelfs een uitgesproken doel. Daarom werd de selectie ook in de breedte versterkt. En met het Champions League-ticket in handen slaagden de Bruggelingen er ook in om nagenoeg al hun sterkhouders aan boord te houden. Enkel Odilon Kossounou werd voor een zwak geld aan Bayer Leverkusen verkocht. Nu Club echter niet meer actief is in Europa, zou dat tot een snel vertrek van enkele andere smaakmakers kunnen leiden.

Zo vreest analist Marc Degryse vooral voor Noa Lang. "Ik was overtuigd dat jongens als Vanaken, De Ketelaere en Lang minstens zouden blijven tot het einde van het seizoen. Al was dat wel met Europees voetbal in het achterhoofd", stelt Degryse bij HLN Sportcast. "Als Club nu een interessante aanbieding krijgt, zullen ze er serieuzer over nadenken dan wanneer ze zich gekwalificeerd zouden hebben. Toch ben ik van De Ketelaere en Vanaken vrij zeker dat ze het seizoen zullen uitdoen bij Club. Voor Lang steek ik mijn hand niet in het vuur."

OP PAD MET MAKELAAR
De Nederlandse aanvaller speelde zich de voorbije maanden alvast in de kijker van een aantal buitenlandse ploegen. Erg concreet leek die interesse tot dusver echter niet. Maar woensdag werden de vertrekgeruchten toch nog wat aangewakkerd. Bart Baving, de makelaar van Lang, postte op sociale media een foto met hem en zijn cliënt in een vliegtuig. Met daarbij de woorden 'Off To...' . Het is niet duidelijk wat Baving hier precies mee bedoelde, maar zijn bericht doet de speculaties alleen maar toenemen.

LEES OOK: Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Denkt u dat Lang in februari nog voor Club speelt?

Meest recent

Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

0
0
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

112
112
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

34
34
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

16
16
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

91
91
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

122
122
Francky Dury blikt terug op Anderlecht: "Gewoon geflikt"

In 2013 stond Zulte dicht bij een gigantische stunt. Francky Dury kon kampioen spelen met Zulte ...

203
203
Smets open over ontslag Fink: onthulling over Hayen

Matte Smets komt volledig boven water bij KRC Genk. De centrale verdediger was door de mindere ...

173
173
Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

De MLS is opnieuw begonnen en in de Verenigde Staten vond er meteen een enorme verrassing plaats. ...

36
36
Van Gucht en partner verrassen iedereen met groot babynieuws

Nog maar eens onverwacht nieuw uit Ruben Van Gucht-land. Een week na de storm die over zijn huwelijk ...

86
86
'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Bij Union SG zijn ze dit seizoen weer uitstekend bezig. Het voetbal is niet geweldig, de resultaten ...

104
104
Knaltransfer Neerpede-product: "Hoop stap te zetten"

Bij RSC Anderlecht hebben ze héél veel talent in de jeugdopleiding en niet iedereen ...

72
72
Belg leeft op na vertrek bij Genk: "Dit voetbal ligt me beter"

Bij KRC Genk lieten ze in januari Luca Oyen vertrekken naar sc Heerenveen, aangezien hij geen ...

274
274
Janssen en Oosting balen: "Dit is wreed"

Royal Antwerp FC speelde eindelijk nog eens een goede partij, maar verloor wel met 2-1 van Union SG. ...

195
195
‘Anderlecht is het kotsbeu: speler wordt koud gedumpt’

Bij Anderlecht is het klaar. Wat begon als een snelle huuroplossing achterin, is in enkele maanden ...

516
516
Straffe Verschaeren zet de jacht in op Scifo & co

Yari Verschaeren kan vandaag geschiedenis schrijven bij RSC Anderlecht. De 24-jarige middenvelder ...

130
130
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

42
42
'Beckham stoomt door: wereldster naar Inter Miami'

David Beckham maakte als co-eigenaar van Inter Miami een wereldproduct. Dat komt vooral door het ...

57
57
Anderlecht heeft diamant beet: cashen of alsnog houden?

RSC Anderlecht moet Europees voetbal halen, of anders in de zomer weer een speler extra verkopen. ...

415
415
Union SG ongeduldig: wanneer ontbolstert ‘vedette’ écht?

Bij Union SG hebben ze een zeer goed oog voor talent. De transfers zijn heel vaak een schot in de ...

87
87
Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

48
48
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

136
136
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

149
149
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

157
157
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

517
517

Meer sportnieuws