'Uitschakeling heeft zware transfergevolgen voor Club'

733 stemmen
'Uitschakeling heeft zware transfergevolgen voor Club'

Club Brugge heeft het Europese toneel dinsdagavond door een achterpoortje moeten verlaten. De vierde zware nederlaag op rij werd er uiteindelijk te veel aan voor Blauw-Zwart, dat zijn goede start van de campagne niet kon verzilveren. En deze uitschakeling blijft mogelijk niet zonder gevolgen op de transfermarkt.


De landskampioen wou dit seizoen zo lang mogelijk meedoen op drie fronten, Europese overwintering was zelfs een uitgesproken doel. Daarom werd de selectie ook in de breedte versterkt. En met het Champions League-ticket in handen slaagden de Bruggelingen er ook in om nagenoeg al hun sterkhouders aan boord te houden. Enkel Odilon Kossounou werd voor een zwak geld aan Bayer Leverkusen verkocht. Nu Club echter niet meer actief is in Europa, zou dat tot een snel vertrek van enkele andere smaakmakers kunnen leiden.

Zo vreest analist Marc Degryse vooral voor Noa Lang. "Ik was overtuigd dat jongens als Vanaken, De Ketelaere en Lang minstens zouden blijven tot het einde van het seizoen. Al was dat wel met Europees voetbal in het achterhoofd", stelt Degryse bij HLN Sportcast. "Als Club nu een interessante aanbieding krijgt, zullen ze er serieuzer over nadenken dan wanneer ze zich gekwalificeerd zouden hebben. Toch ben ik van De Ketelaere en Vanaken vrij zeker dat ze het seizoen zullen uitdoen bij Club. Voor Lang steek ik mijn hand niet in het vuur."

OP PAD MET MAKELAAR
De Nederlandse aanvaller speelde zich de voorbije maanden alvast in de kijker van een aantal buitenlandse ploegen. Erg concreet leek die interesse tot dusver echter niet. Maar woensdag werden de vertrekgeruchten toch nog wat aangewakkerd. Bart Baving, de makelaar van Lang, postte op sociale media een foto met hem en zijn cliënt in een vliegtuig. Met daarbij de woorden 'Off To...' . Het is niet duidelijk wat Baving hier precies mee bedoelde, maar zijn bericht doet de speculaties alleen maar toenemen.

LEES OOK: Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Denkt u dat Lang in februari nog voor Club speelt?

Meest recent

STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

59
59
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

7
7
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

83
83
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

120
120
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

37
37
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

35
35
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

108
108
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

107
107
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

38
38
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

330
330
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

247
247
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

264
264
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

66
66
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

250
250
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

327
327
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

101
101
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

61
61
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

399
399
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

252
252
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

81
81
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

486
486
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

139
139
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

774
774
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

308
308
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

397
397

Meer sportnieuws