Hanche-Olsen klopt hard op tafel bij Gent

door
Hanche-Olsen klopt hard op tafel bij Gent

AA Gent kende een wisselvallige start van het seizoen, maar is in de voorbije weken helemaal onder stoom geraakt. De Buffalo's willen hun opmars in het Jupiler Pro League-klassement dan ook voortzetten in de laatste competitiematchen van 2021. Maar eerst wacht nog de laatste groepswedstrijd in de Conference League.


Donderdagavond nemen de Oost-Vlamingen het op eigen veld immers op tegen Flora Tallinn. Sportief gezien staat er dan echter weinig op het spel. De Buffalo's zijn immers al zeker van de groepswinst en het daarbij horende ticket voor de 1/8ste finales van de Conference League. Toch zal Gent zijn laatste groepswedstrijd niet licht opnemen.

Daags voor de confrontatie met Tallinn, zette Andreas Hanche-Olsen de boel alvast op scherp. "Ik verwacht een wedstrijd waarin wij dominant zijn. Voor minder gaan we niet", maakt de defensieve steunpilaar zich sterk op de clubwebstek. "Als we morgen niet op de afspraak zijn, zal het een zware partij worden. Het is niet omdat we al geplaatst zijn dat we nu kunnen uitbollen."

VEREDELDE B-PLOEG
Coach Hein Vanhaezebrouck liet al verstaan dat er enkele wissels zullen doorgevoerd worden, al wil hij niet reppen over een B-elftal. Volgens Hanche-Olsen zijn eventuele wissels in ieder geval geen excuus. "Er zullen zeker andere jongens hun kans krijgen maar de kwaliteit moet hetzelfde blijven. Hopelijk wordt het een genietbare match morgen", aldus de Noorse verdediger.

LEES OOK: 'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

Wie vindt u dit seizoen de beste verdediger bij Gent?

Meest recent

Brusselmans maakt TV-show met de grond gelijk: "De lamzak!"

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

6
6
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

14
14
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

379
379
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

79
79
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

183
183
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

70
70
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

73
73
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

287
287
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

114
114
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

165
165
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

502
502
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

28
28
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

58
58
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

212
212
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

175
175
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

92
92
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

187
187
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

428
428
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

22
22
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

34
34
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

151
151
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

37
37
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

234
234
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

879
879
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

408
408

Meer sportnieuws