Hanche-Olsen klopt hard op tafel bij Gent

door
Hanche-Olsen klopt hard op tafel bij Gent

AA Gent kende een wisselvallige start van het seizoen, maar is in de voorbije weken helemaal onder stoom geraakt. De Buffalo's willen hun opmars in het Jupiler Pro League-klassement dan ook voortzetten in de laatste competitiematchen van 2021. Maar eerst wacht nog de laatste groepswedstrijd in de Conference League.


Donderdagavond nemen de Oost-Vlamingen het op eigen veld immers op tegen Flora Tallinn. Sportief gezien staat er dan echter weinig op het spel. De Buffalo's zijn immers al zeker van de groepswinst en het daarbij horende ticket voor de 1/8ste finales van de Conference League. Toch zal Gent zijn laatste groepswedstrijd niet licht opnemen.

Daags voor de confrontatie met Tallinn, zette Andreas Hanche-Olsen de boel alvast op scherp. "Ik verwacht een wedstrijd waarin wij dominant zijn. Voor minder gaan we niet", maakt de defensieve steunpilaar zich sterk op de clubwebstek. "Als we morgen niet op de afspraak zijn, zal het een zware partij worden. Het is niet omdat we al geplaatst zijn dat we nu kunnen uitbollen."

VEREDELDE B-PLOEG
Coach Hein Vanhaezebrouck liet al verstaan dat er enkele wissels zullen doorgevoerd worden, al wil hij niet reppen over een B-elftal. Volgens Hanche-Olsen zijn eventuele wissels in ieder geval geen excuus. "Er zullen zeker andere jongens hun kans krijgen maar de kwaliteit moet hetzelfde blijven. Hopelijk wordt het een genietbare match morgen", aldus de Noorse verdediger.

LEES OOK: AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Wie vindt u dit seizoen de beste verdediger bij Gent?

Meest recent

Vanhaezebrouck ziet één grote fout bij Club Brugge

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

14
14
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

59
59
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

60
60
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

124
124
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

78
78
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

130
130
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

177
177
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

150
150
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

140
140
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

31
31
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

201
201
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

385
385
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

299
299
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

162
162
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

61
61
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

156
156
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

123
123
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

460
460
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

152
152
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

290
290
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

60
60
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

73
73
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

408
408
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

208
208
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

103
103

Meer sportnieuws