'Club Brugge houdt opvolger Clement al warm'

1431 stemmen
'Club Brugge houdt opvolger Clement al warm'

Ondanks de loodzware loting had Club Brugge dit seizoen de ambitie om Europees te overwinteren. Maar uiteindelijk sneuvelde de landskampioen dinsdagavond in de Champions League na vier pandoeringen op rij. Ook in de competitie loopt het voorlopig niet zoals gewenst bij Blauw-Zwart.


Club blijft weliswaar in de running voor de landstitel en staat slechts op 4 punten van leider Union SG. De Bruggelingen zijn in eigen land echter een pak minder dominant dan gehoopt. En dus wordt steeds vaker de vraag gesteld of de chemie tussen de spelersgroep en Philippe Clement niet stilaan geraakt uitgewerkt. De coach, die dit seizoen al enkele bedenkelijke tactische keuzes maakte, tekende afgelopen zomer nochtans bij voor onbepaalde duur. Maar gezien de omstandigheden is het niet ondenkbaar dat hij na het seizoen al afzwaait indien een interessante aanbieding uit het buitenland op tafel komt.

Zover zijn we uiteraard nog lang niet, voorlopig blijft Clement netjes op post. Moest het echter tot een vertrek komen, zou Club al een mogelijke opvolger in het vizier hebben. In de podcast 90 Minutes suggereert Filip Joos namelijk dat Alexander Blessin een voorcontract zou hebben bij de landskampioen. "Dat zingt toch giga-hard rond", vertelde de commentator/analist. "Het betekent niet dat Clement moet gaan. Maar als het zover komt ... ."

STIJL VAN HET HUIS
Blessin maakte vorig seizoen natuurlijk al indruk als hoofdcoach van KV Oostende. Hij won toen ook de trofee voor 'Trainer van het Jaar'. In de huidige jaargang loopt het allemaal wat minder bij de Kustploeg, al heeft dat vooral te maken met het enorme kwaliteitsverlies van afgelopen zomer. De 48-jarige Duitser hanteert in ieder geval een moderne aanpak en staat voor verzorgd voetbal, dat gepaard gaat met de nodige werklust. Iets wat men in Brugge wel kan appreciëren.

LEES OOK: Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Blessin zou een ideale opvolger voor Clement zijn ...

Meest recent

‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

76
76
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

73
73
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

72
72
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

99
99
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

26
26
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

68
68
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

664
664
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

417
417
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

181
181
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

56
56
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

261
261
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

94
94
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

96
96
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

107
107
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

176
176
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

45
45
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

159
159
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

41
41
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

224
224
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

70
70
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

339
339
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

243
243
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

825
825
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

241
241
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

91
91

Meer sportnieuws