Vanhaezebrouck kondigt veranderingen aan tegen Flora

door
Vanhaezebrouck kondigt veranderingen aan tegen Flora

Donderdag komen er nog drie Belgische teams in actie in Europa. In de Conference League werkt AA Gent zijn laatste groepswedstrijd af, maar daarin staat er niets meer op het spel voor de Buffalo's. Die zijn immers al zeker van de groepswinst en bijhorend ticket voor de achtste finales van het derde Europese toernooi. Hein Vanhaezebrouck kan dus aan zijn elftal gaan sleutelen.


Zijn ploeg gaat immers door een drukke periode. Na de nipte zege in Leuven van afgelopen weekend merkte de trainer al op dat het eraan te zien was dat Gent zijn vierde wedstrijd in tien dagen speelde en ook na donderdag blijft het zeer druk. Zondag staat er alweer een topper tegen Genk op het programma, daarna volgt een midweekspeeldag en de week daarna zijn er de kwartfinales van de Croky Cup.

Roteren wordt dus de boodschap voor Vanhaezebrouck. "De kans zit er inderdaad in dat een aantal andere jongens speelgelegenheid zal krijgen, maar we gaan er geen B-elftal van maken", stelt hij in Het Laatste Nieuws. "We willen absoluut met een stevig elftal aan de aftrap komen en proberen om de drie punten te pakken. Een aantal spelers zal de kans krijgen om te tonen dat zij in staat zijn om ook voor een meerwaarde te zorgen, het is aan hen om ons te helpen om het verschil te maken."

AFWEZIGEN
Sowieso zal Gent het al zonder enkele spelers moeten stellen. Vanhaezebrouck liet op zijn persconferentie weten dat Joseph Okumu nog out is door de hoofdblessure die hij in Leuven opliep, terwijl Sven Kums onvoldoende hersteld is van een buikgriep. Daarnaast zijn ook Andrew Hjulsager, Yonas Malede en Sulayman Marreh er sowieso niet bij, want zij werden niet ingeschreven op de Europese lijst.

LEES OOK: De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Moet Vanhaezebrouck voor een B-ploeg kiezen?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

15
15
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

34
34
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

54
54
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

20
20
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

103
103
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

48
48
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

98
98
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

56
56
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

99
99
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

27
27
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

136
136
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

538
538
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

160
160
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

427
427
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

80
80
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

464
464
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

130
130
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

135
135
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

272
272
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

311
311
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

800
800
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

222
222

Meer sportnieuws