Vanhaezebrouck kondigt veranderingen aan tegen Flora

175 stemmen
Vanhaezebrouck kondigt veranderingen aan tegen Flora

Donderdag komen er nog drie Belgische teams in actie in Europa. In de Conference League werkt AA Gent zijn laatste groepswedstrijd af, maar daarin staat er niets meer op het spel voor de Buffalo's. Die zijn immers al zeker van de groepswinst en bijhorend ticket voor de achtste finales van het derde Europese toernooi. Hein Vanhaezebrouck kan dus aan zijn elftal gaan sleutelen.


Zijn ploeg gaat immers door een drukke periode. Na de nipte zege in Leuven van afgelopen weekend merkte de trainer al op dat het eraan te zien was dat Gent zijn vierde wedstrijd in tien dagen speelde en ook na donderdag blijft het zeer druk. Zondag staat er alweer een topper tegen Genk op het programma, daarna volgt een midweekspeeldag en de week daarna zijn er de kwartfinales van de Croky Cup.

Roteren wordt dus de boodschap voor Vanhaezebrouck. "De kans zit er inderdaad in dat een aantal andere jongens speelgelegenheid zal krijgen, maar we gaan er geen B-elftal van maken", stelt hij in Het Laatste Nieuws. "We willen absoluut met een stevig elftal aan de aftrap komen en proberen om de drie punten te pakken. Een aantal spelers zal de kans krijgen om te tonen dat zij in staat zijn om ook voor een meerwaarde te zorgen, het is aan hen om ons te helpen om het verschil te maken."

AFWEZIGEN
Sowieso zal Gent het al zonder enkele spelers moeten stellen. Vanhaezebrouck liet op zijn persconferentie weten dat Joseph Okumu nog out is door de hoofdblessure die hij in Leuven opliep, terwijl Sven Kums onvoldoende hersteld is van een buikgriep. Daarnaast zijn ook Andrew Hjulsager, Yonas Malede en Sulayman Marreh er sowieso niet bij, want zij werden niet ingeschreven op de Europese lijst.

LEES OOK: TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

🚀

Moet Vanhaezebrouck voor een B-ploeg kiezen?

Meest recent

Genk wrijft zich in handen met nieuwe goudhaantjes

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

3
3
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

22
22
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

89
89
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

198
198
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

71
71
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

36
36
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

162
162
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

379
379
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

173
173
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

86
86
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

76
76
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

85
85
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

236
236
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

251
251
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

317
317
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

279
279
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

238
238
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

187
187
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

80
80
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

673
673
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

145
145
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

421
421
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

521
521
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

1139
1139

Meer sportnieuws