Storck ziet meteen twee sterkhouders afhaken bij Genk

door
Storck ziet meteen twee sterkhouders afhaken bij Genk

KRC Genk staat donderdag voor de match van de waarheid. Tegen Rapid Wenen staat een Europese lente op het spel. Bij een nederlaag ligt Genk uit Europa, bij een gelijkspel mag het naar de Conference League en bij een zege mag het nog dromen van de play-offs van de Europa League. Bernd Storck weet dus meteen wat hem te doen staat in zijn eerste wedstrijd.


De Duitse trainer zal al meteen op de bank zitten, amper twee dagen nadat hij aangesteld werd als opvolger van John van den Brom. De Nederlander was op zijn beurt pas maandag op straat gezet nadat Genk met een man meer niet kon winnen in Mechelen, waardoor het inmiddels al zeven officiële matchen niet gewonnen heeft. Storck moet dus een einde zien te maken aan die reeks.

Maar de kersverse trainer zal tegen Rapid Wenen wel meteen twee sterkhouders moeten missen. Op zijn website laat Genk immers weten dat Daniel Muñoz en Bryan Heynen niet fit genoeg zijn om donderdag aan te treden. De twee titularissen begonnen woensdag nog wel aan de training, maar bleken uiteindelijk toch niet speelklaar te zijn.

PUZZELEN
Voor Storck wordt het zo meteen puzzelen aan zijn elftal. Op de rechtsachter zal Preciado in principe de plaats van Muñoz innemen, op het middenveld beschikt hij over meerdere opties om Heynen te vervangen. Trésor, Toma of Eiting lijkt de meest voor de hand liggende keuzes, of Storck zou al moeten gaan verrassen met de jonge Geusens. Die zit net als Oyen en Nemeth in de selectie, want Storck heeft gewoon alle 23 resterende A-kernspelers geselecteerd.

LEES OOK: El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Wie moet Heynen vervangen?

Meest recent

Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

26
26
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

34
34
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

71
71
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

132
132
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

43
43
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

101
101
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

370
370
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

33
33
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

323
323
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

110
110
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

112
112
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

283
283
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

204
204
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

100
100
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

239
239
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

21
21
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

100
100
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

484
484
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

134
134
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

234
234
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

100
100
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

349
349
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

196
196
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

178
178
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

546
546

Meer sportnieuws