Storck ziet meteen twee sterkhouders afhaken bij Genk

door
Storck ziet meteen twee sterkhouders afhaken bij Genk

KRC Genk staat donderdag voor de match van de waarheid. Tegen Rapid Wenen staat een Europese lente op het spel. Bij een nederlaag ligt Genk uit Europa, bij een gelijkspel mag het naar de Conference League en bij een zege mag het nog dromen van de play-offs van de Europa League. Bernd Storck weet dus meteen wat hem te doen staat in zijn eerste wedstrijd.


De Duitse trainer zal al meteen op de bank zitten, amper twee dagen nadat hij aangesteld werd als opvolger van John van den Brom. De Nederlander was op zijn beurt pas maandag op straat gezet nadat Genk met een man meer niet kon winnen in Mechelen, waardoor het inmiddels al zeven officiële matchen niet gewonnen heeft. Storck moet dus een einde zien te maken aan die reeks.

Maar de kersverse trainer zal tegen Rapid Wenen wel meteen twee sterkhouders moeten missen. Op zijn website laat Genk immers weten dat Daniel Muñoz en Bryan Heynen niet fit genoeg zijn om donderdag aan te treden. De twee titularissen begonnen woensdag nog wel aan de training, maar bleken uiteindelijk toch niet speelklaar te zijn.

PUZZELEN
Voor Storck wordt het zo meteen puzzelen aan zijn elftal. Op de rechtsachter zal Preciado in principe de plaats van Muñoz innemen, op het middenveld beschikt hij over meerdere opties om Heynen te vervangen. Trésor, Toma of Eiting lijkt de meest voor de hand liggende keuzes, of Storck zou al moeten gaan verrassen met de jonge Geusens. Die zit net als Oyen en Nemeth in de selectie, want Storck heeft gewoon alle 23 resterende A-kernspelers geselecteerd.

LEES OOK: "Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

Wie moet Heynen vervangen?

Meest recent

Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

36
36
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

64
64
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

122
122
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

209
209
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

120
120
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

63
63
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

33
33
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

488
488
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

347
347
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

574
574
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

321
321
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

101
101
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

111
111
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

413
413
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

162
162
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

254
254
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

109
109
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

270
270
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

469
469
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

196
196
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

69
69
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

577
577
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

113
113
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

118
118

Meer sportnieuws