Mulder spreekt klare taal over ontslag Clement

door
Mulder spreekt klare taal over ontslag Clement

Na RSC Anderlecht en Antwerp FC, is dinsdagavond ook de derde Belgische deelnemer gesneuveld in Europa. Club Brugge werd op het veld van Paris Saint-Germain meteen bij de keel gegrepen en ging uiteindelijk met zware 4-1-cijfers onderuit. Nochtans had Blauw-Zwart voor het seizoen grote ambities uitgesproken.


Toegegeven, vanuit sportief oogpunt kon Club het niet zwaarder treffen met de loting. Desondanks maakten de West-Vlamingen zich sterk dat een Europees voorjaar zeker moest kunnen en zelf de tweede plaats in de groep werd op voorhand niet afgeschreven. De goede resultaten in de eerste twee duels deden ook het beste vermoeden. Maar uiteindelijk blijft de landskampioen met lege handen achter.

Bovendien slikte Club liefst 20 tegentreffers, geen enkele ploeg deed tot dusver slechter in de huidige editie van de Champions League. En dus wordt logischerwijs ook naar de coach gekeken. Die pakte namelijk uit met enkele bedenkelijke ingrepen. "Je kan beter doen met deze spelers, dat hebben we in die eerste twee wedstrijden gezien", stelde analist Jan Mulder bij VTM 2. "Maar sindsdien is er iets gebeurd en dan kom ik nogmaals terug bij Ruud Vormer. Sinds hij gepasseerd werd voel ik de hechte band bij de spelers niet meer."

ONBEPAALDE DUUR
De chemie tussen spelersgroep en trainer lijkt ook steeds meer af te nemen. Maar afgelopen zomer tekende Clement nog een nieuw contract van onbepaalde duur. Een snel afscheid is dus niet aan de orde. En dat vindt Mulder een goede zaak. "Clement heeft fouten gemaakt, dat moet je meenemen in de beoordeling. Een andere trainer dan maar? Ik ben niet beschikbaar", klonk het met een kwinkslag. "Nee, dat is geen oplossing. Clement heeft de voorbije drie jaar bewezen dat hij een goede trainer is. Maar soms doet hij ook wel eens dingen fout. Toch is een trainer ontslaan niet de goede oplossing."

LEES OOK: Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Clement is een jaartje te lang gebleven ...

Meest recent

‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

3
3
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

8
8
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

8
8
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

26
26
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

27
27
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

216
216
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

56
56
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

131
131
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

253
253
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

238
238
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

183
183
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

212
212
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

230
230
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

404
404
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

319
319
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

82
82
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

280
280
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

151
151
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

195
195
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

556
556
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

66
66
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

216
216
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

617
617
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

189
189

Meer sportnieuws