Mulder spreekt klare taal over ontslag Clement

door
Mulder spreekt klare taal over ontslag Clement

Na RSC Anderlecht en Antwerp FC, is dinsdagavond ook de derde Belgische deelnemer gesneuveld in Europa. Club Brugge werd op het veld van Paris Saint-Germain meteen bij de keel gegrepen en ging uiteindelijk met zware 4-1-cijfers onderuit. Nochtans had Blauw-Zwart voor het seizoen grote ambities uitgesproken.


Toegegeven, vanuit sportief oogpunt kon Club het niet zwaarder treffen met de loting. Desondanks maakten de West-Vlamingen zich sterk dat een Europees voorjaar zeker moest kunnen en zelf de tweede plaats in de groep werd op voorhand niet afgeschreven. De goede resultaten in de eerste twee duels deden ook het beste vermoeden. Maar uiteindelijk blijft de landskampioen met lege handen achter.

Bovendien slikte Club liefst 20 tegentreffers, geen enkele ploeg deed tot dusver slechter in de huidige editie van de Champions League. En dus wordt logischerwijs ook naar de coach gekeken. Die pakte namelijk uit met enkele bedenkelijke ingrepen. "Je kan beter doen met deze spelers, dat hebben we in die eerste twee wedstrijden gezien", stelde analist Jan Mulder bij VTM 2. "Maar sindsdien is er iets gebeurd en dan kom ik nogmaals terug bij Ruud Vormer. Sinds hij gepasseerd werd voel ik de hechte band bij de spelers niet meer."

ONBEPAALDE DUUR
De chemie tussen spelersgroep en trainer lijkt ook steeds meer af te nemen. Maar afgelopen zomer tekende Clement nog een nieuw contract van onbepaalde duur. Een snel afscheid is dus niet aan de orde. En dat vindt Mulder een goede zaak. "Clement heeft fouten gemaakt, dat moet je meenemen in de beoordeling. Een andere trainer dan maar? Ik ben niet beschikbaar", klonk het met een kwinkslag. "Nee, dat is geen oplossing. Clement heeft de voorbije drie jaar bewezen dat hij een goede trainer is. Maar soms doet hij ook wel eens dingen fout. Toch is een trainer ontslaan niet de goede oplossing."

LEES OOK: Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Clement is een jaartje te lang gebleven ...

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

49
49
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

24
24
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

23
23
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

94
94
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

61
61
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

17
17
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

159
159
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

198
198
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

49
49
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

114
114
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

359
359
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

267
267
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

215
215
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

86
86
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

77
77
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

210
210
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

106
106
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

85
85
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

137
137
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

411
411
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws