Mulder spreekt klare taal over ontslag Clement

door
Mulder spreekt klare taal over ontslag Clement

Na RSC Anderlecht en Antwerp FC, is dinsdagavond ook de derde Belgische deelnemer gesneuveld in Europa. Club Brugge werd op het veld van Paris Saint-Germain meteen bij de keel gegrepen en ging uiteindelijk met zware 4-1-cijfers onderuit. Nochtans had Blauw-Zwart voor het seizoen grote ambities uitgesproken.


Toegegeven, vanuit sportief oogpunt kon Club het niet zwaarder treffen met de loting. Desondanks maakten de West-Vlamingen zich sterk dat een Europees voorjaar zeker moest kunnen en zelf de tweede plaats in de groep werd op voorhand niet afgeschreven. De goede resultaten in de eerste twee duels deden ook het beste vermoeden. Maar uiteindelijk blijft de landskampioen met lege handen achter.

Bovendien slikte Club liefst 20 tegentreffers, geen enkele ploeg deed tot dusver slechter in de huidige editie van de Champions League. En dus wordt logischerwijs ook naar de coach gekeken. Die pakte namelijk uit met enkele bedenkelijke ingrepen. "Je kan beter doen met deze spelers, dat hebben we in die eerste twee wedstrijden gezien", stelde analist Jan Mulder bij VTM 2. "Maar sindsdien is er iets gebeurd en dan kom ik nogmaals terug bij Ruud Vormer. Sinds hij gepasseerd werd voel ik de hechte band bij de spelers niet meer."

ONBEPAALDE DUUR
De chemie tussen spelersgroep en trainer lijkt ook steeds meer af te nemen. Maar afgelopen zomer tekende Clement nog een nieuw contract van onbepaalde duur. Een snel afscheid is dus niet aan de orde. En dat vindt Mulder een goede zaak. "Clement heeft fouten gemaakt, dat moet je meenemen in de beoordeling. Een andere trainer dan maar? Ik ben niet beschikbaar", klonk het met een kwinkslag. "Nee, dat is geen oplossing. Clement heeft de voorbije drie jaar bewezen dat hij een goede trainer is. Maar soms doet hij ook wel eens dingen fout. Toch is een trainer ontslaan niet de goede oplossing."

LEES OOK: Jan Mulder gaat volledig los: 'Het is pure erotiek'

Clement is een jaartje te lang gebleven ...

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

0
0
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

13
13
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

19
19
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

28
28
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

120
120
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

32
32
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

378
378
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

110
110
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

153
153
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

47
47
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

98
98
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

113
113
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

113
113
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

89
89
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

36
36
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

207
207
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

347
347
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

532
532
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

436
436
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

373
373
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

419
419
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

419
419
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

676
676
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

633
633
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

144
144

Meer sportnieuws