Mulder spreekt klare taal over ontslag Clement

door
Mulder spreekt klare taal over ontslag Clement

Na RSC Anderlecht en Antwerp FC, is dinsdagavond ook de derde Belgische deelnemer gesneuveld in Europa. Club Brugge werd op het veld van Paris Saint-Germain meteen bij de keel gegrepen en ging uiteindelijk met zware 4-1-cijfers onderuit. Nochtans had Blauw-Zwart voor het seizoen grote ambities uitgesproken.


Toegegeven, vanuit sportief oogpunt kon Club het niet zwaarder treffen met de loting. Desondanks maakten de West-Vlamingen zich sterk dat een Europees voorjaar zeker moest kunnen en zelf de tweede plaats in de groep werd op voorhand niet afgeschreven. De goede resultaten in de eerste twee duels deden ook het beste vermoeden. Maar uiteindelijk blijft de landskampioen met lege handen achter.

Bovendien slikte Club liefst 20 tegentreffers, geen enkele ploeg deed tot dusver slechter in de huidige editie van de Champions League. En dus wordt logischerwijs ook naar de coach gekeken. Die pakte namelijk uit met enkele bedenkelijke ingrepen. "Je kan beter doen met deze spelers, dat hebben we in die eerste twee wedstrijden gezien", stelde analist Jan Mulder bij VTM 2. "Maar sindsdien is er iets gebeurd en dan kom ik nogmaals terug bij Ruud Vormer. Sinds hij gepasseerd werd voel ik de hechte band bij de spelers niet meer."

ONBEPAALDE DUUR
De chemie tussen spelersgroep en trainer lijkt ook steeds meer af te nemen. Maar afgelopen zomer tekende Clement nog een nieuw contract van onbepaalde duur. Een snel afscheid is dus niet aan de orde. En dat vindt Mulder een goede zaak. "Clement heeft fouten gemaakt, dat moet je meenemen in de beoordeling. Een andere trainer dan maar? Ik ben niet beschikbaar", klonk het met een kwinkslag. "Nee, dat is geen oplossing. Clement heeft de voorbije drie jaar bewezen dat hij een goede trainer is. Maar soms doet hij ook wel eens dingen fout. Toch is een trainer ontslaan niet de goede oplossing."

LEES OOK: Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Clement is een jaartje te lang gebleven ...

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

149
149
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

72
72
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

86
86
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

60
60
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

89
89
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

305
305
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

408
408
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

255
255
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

375
375
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

105
105
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

628
628
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

553
553
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

406
406
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

329
329
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

126
126
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

348
348
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

67
67
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

572
572
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

341
341
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

433
433
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

270
270
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

476
476
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

260
260
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

245
245
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1732
1732

Meer sportnieuws