Mulder spreekt klare taal over ontslag Clement

1928 stemmen
Mulder spreekt klare taal over ontslag Clement

Na RSC Anderlecht en Antwerp FC, is dinsdagavond ook de derde Belgische deelnemer gesneuveld in Europa. Club Brugge werd op het veld van Paris Saint-Germain meteen bij de keel gegrepen en ging uiteindelijk met zware 4-1-cijfers onderuit. Nochtans had Blauw-Zwart voor het seizoen grote ambities uitgesproken.


Toegegeven, vanuit sportief oogpunt kon Club het niet zwaarder treffen met de loting. Desondanks maakten de West-Vlamingen zich sterk dat een Europees voorjaar zeker moest kunnen en zelf de tweede plaats in de groep werd op voorhand niet afgeschreven. De goede resultaten in de eerste twee duels deden ook het beste vermoeden. Maar uiteindelijk blijft de landskampioen met lege handen achter.

Bovendien slikte Club liefst 20 tegentreffers, geen enkele ploeg deed tot dusver slechter in de huidige editie van de Champions League. En dus wordt logischerwijs ook naar de coach gekeken. Die pakte namelijk uit met enkele bedenkelijke ingrepen. "Je kan beter doen met deze spelers, dat hebben we in die eerste twee wedstrijden gezien", stelde analist Jan Mulder bij VTM 2. "Maar sindsdien is er iets gebeurd en dan kom ik nogmaals terug bij Ruud Vormer. Sinds hij gepasseerd werd voel ik de hechte band bij de spelers niet meer."

ONBEPAALDE DUUR
De chemie tussen spelersgroep en trainer lijkt ook steeds meer af te nemen. Maar afgelopen zomer tekende Clement nog een nieuw contract van onbepaalde duur. Een snel afscheid is dus niet aan de orde. En dat vindt Mulder een goede zaak. "Clement heeft fouten gemaakt, dat moet je meenemen in de beoordeling. Een andere trainer dan maar? Ik ben niet beschikbaar", klonk het met een kwinkslag. "Nee, dat is geen oplossing. Clement heeft de voorbije drie jaar bewezen dat hij een goede trainer is. Maar soms doet hij ook wel eens dingen fout. Toch is een trainer ontslaan niet de goede oplossing."

LEES OOK: 'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Clement is een jaartje te lang gebleven ...

Meest recent

Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

De hele wereld zal dinsdag om 2u met argusogen kijken naar de wedstrijd tussen de Rode Duivels en de ...

34
34
Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

23
23
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

8
8
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

93
93
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

173
173
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

329
329
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

19
19
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

101
101
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

77
77
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

530
530
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

598
598
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

79
79
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

648
648
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

294
294
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

112
112
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

985
985
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

908
908
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

159
159
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

337
337
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

144
144
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

644
644
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

207
207
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

144
144
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

949
949
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

364
364

Meer sportnieuws