Kranten zien zwakke schakel na teloorgang Club Brugge

door
Kranten zien zwakke schakel na teloorgang Club Brugge

Voor Club Brugge zit de Europese campagne er sinds dinsdagavond definitief op. De landskampioen had in zijn Champions League-poule nog een waterkansje op de derde plaats, maar Paris Saint-Germain nam die illusie al na enkele minuten weg. Onder impuls van Lionel Messi en Kylian Mbappé haalden de Fransen het uiteindelijk met 4-1.


Voor Blauw-Zwart werd het alweer de vierde nederlaag op rij waarin minstens 4 tegentreffers werden weggegeven, iets wat bij nog geen enkele ploeg was voorgekomen in één CL-campagne. In totaal slikte Club liefst 20 tegendoelpunten in 6 groepsduels. En dat ondanks een erg veelbelovende start. Defensief gezien staat de ploeg van coach Philippe Clement dus allesbehalve op punt. Ook in het Parc des Princes liep het achterin helemaal mis.

Zo was het dit keer Jack Hendry die het liet afweten. De Schot was in zijn eerste maanden bij Club uitgegroeid tot een vaste steunpilaar, maar gaat de laatste weken steeds vaker in de fout. Dinsdag in Parijs was hij zelfs de zwakke schakel. Daags nadien zijn de kritieken in de kranten dan ook scherp. "Blijft positioneel fouten maken. Liet zich meermaals ringeloren door Mbappé. In zijn rug en door zijn benen. Naar het beeld van zijn meest recente matchen in België", verklaart Het Laatste Nieuws zijn 4 op 10.

MINDERE PERIODE
De Waalse pers schiet eveneens met scherp. "Werd compleet weggeblazen door Mbappé bij de 2-0 en 3-0. Hij heeft ook nog geen oplossing gevonden voor de diepe ballen", aldus La Dernière Heure. "Waarschijnlijk zijn slechtste match van deze campagne. Samen met zijn maatje Nsoki liet hij veel te veel ruimte open. Dat werd fataal", schrijft SudPresse bij zijn beoordeling van 3.5 op 10. "Werd keer op keer in de rug gepakt, waardoor ook de 2-0 viel. Stapte vaak fout in. Zit duidelijk in een mindere periode", besluit Het Nieuwsblad.

LEES OOK: De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Hendry was de zwakste schakel bij Club ...

Meest recent

Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

52
52
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

100
100
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

32
32
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

185
185
Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

147
147
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

159
159
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

129
129
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

423
423
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

296
296
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

225
225
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

51
51
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

90
90
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

125
125
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

56
56
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

251
251
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

167
167
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

223
223
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

94
94
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

148
148
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

76
76
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

258
258
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

240
240
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

203
203
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

218
218
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

283
283

Meer sportnieuws