Kranten zien zwakke schakel na teloorgang Club Brugge

door
Kranten zien zwakke schakel na teloorgang Club Brugge

Voor Club Brugge zit de Europese campagne er sinds dinsdagavond definitief op. De landskampioen had in zijn Champions League-poule nog een waterkansje op de derde plaats, maar Paris Saint-Germain nam die illusie al na enkele minuten weg. Onder impuls van Lionel Messi en Kylian Mbappé haalden de Fransen het uiteindelijk met 4-1.


Voor Blauw-Zwart werd het alweer de vierde nederlaag op rij waarin minstens 4 tegentreffers werden weggegeven, iets wat bij nog geen enkele ploeg was voorgekomen in één CL-campagne. In totaal slikte Club liefst 20 tegendoelpunten in 6 groepsduels. En dat ondanks een erg veelbelovende start. Defensief gezien staat de ploeg van coach Philippe Clement dus allesbehalve op punt. Ook in het Parc des Princes liep het achterin helemaal mis.

Zo was het dit keer Jack Hendry die het liet afweten. De Schot was in zijn eerste maanden bij Club uitgegroeid tot een vaste steunpilaar, maar gaat de laatste weken steeds vaker in de fout. Dinsdag in Parijs was hij zelfs de zwakke schakel. Daags nadien zijn de kritieken in de kranten dan ook scherp. "Blijft positioneel fouten maken. Liet zich meermaals ringeloren door Mbappé. In zijn rug en door zijn benen. Naar het beeld van zijn meest recente matchen in België", verklaart Het Laatste Nieuws zijn 4 op 10.

MINDERE PERIODE
De Waalse pers schiet eveneens met scherp. "Werd compleet weggeblazen door Mbappé bij de 2-0 en 3-0. Hij heeft ook nog geen oplossing gevonden voor de diepe ballen", aldus La Dernière Heure. "Waarschijnlijk zijn slechtste match van deze campagne. Samen met zijn maatje Nsoki liet hij veel te veel ruimte open. Dat werd fataal", schrijft SudPresse bij zijn beoordeling van 3.5 op 10. "Werd keer op keer in de rug gepakt, waardoor ook de 2-0 viel. Stapte vaak fout in. Zit duidelijk in een mindere periode", besluit Het Nieuwsblad.

LEES OOK: 'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

Hendry was de zwakste schakel bij Club ...

Meest recent

Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

17
17
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

40
40
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

45
45
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

89
89
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

44
44
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

55
55
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

53
53
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

381
381
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

22
22
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

53
53
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

172
172
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

180
180
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

58
58
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

68
68
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

233
233
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

196
196
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

68
68
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

290
290
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

480
480
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

204
204
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

174
174
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

577
577
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

117
117
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

411
411
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

122
122

Meer sportnieuws