Kranten zien zwakke schakel na teloorgang Club Brugge

738 stemmen
Kranten zien zwakke schakel na teloorgang Club Brugge

Voor Club Brugge zit de Europese campagne er sinds dinsdagavond definitief op. De landskampioen had in zijn Champions League-poule nog een waterkansje op de derde plaats, maar Paris Saint-Germain nam die illusie al na enkele minuten weg. Onder impuls van Lionel Messi en Kylian Mbappé haalden de Fransen het uiteindelijk met 4-1.


Voor Blauw-Zwart werd het alweer de vierde nederlaag op rij waarin minstens 4 tegentreffers werden weggegeven, iets wat bij nog geen enkele ploeg was voorgekomen in één CL-campagne. In totaal slikte Club liefst 20 tegendoelpunten in 6 groepsduels. En dat ondanks een erg veelbelovende start. Defensief gezien staat de ploeg van coach Philippe Clement dus allesbehalve op punt. Ook in het Parc des Princes liep het achterin helemaal mis.

Zo was het dit keer Jack Hendry die het liet afweten. De Schot was in zijn eerste maanden bij Club uitgegroeid tot een vaste steunpilaar, maar gaat de laatste weken steeds vaker in de fout. Dinsdag in Parijs was hij zelfs de zwakke schakel. Daags nadien zijn de kritieken in de kranten dan ook scherp. "Blijft positioneel fouten maken. Liet zich meermaals ringeloren door Mbappé. In zijn rug en door zijn benen. Naar het beeld van zijn meest recente matchen in België", verklaart Het Laatste Nieuws zijn 4 op 10.

MINDERE PERIODE
De Waalse pers schiet eveneens met scherp. "Werd compleet weggeblazen door Mbappé bij de 2-0 en 3-0. Hij heeft ook nog geen oplossing gevonden voor de diepe ballen", aldus La Dernière Heure. "Waarschijnlijk zijn slechtste match van deze campagne. Samen met zijn maatje Nsoki liet hij veel te veel ruimte open. Dat werd fataal", schrijft SudPresse bij zijn beoordeling van 3.5 op 10. "Werd keer op keer in de rug gepakt, waardoor ook de 2-0 viel. Stapte vaak fout in. Zit duidelijk in een mindere periode", besluit Het Nieuwsblad.

LEES OOK: 'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

Hendry was de zwakste schakel bij Club ...

Meest recent

Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

31
31
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

32
32
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

237
237
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

60
60
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

72
72
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

115
115
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

136
136
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

67
67
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

21
21
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

64
64
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

109
109
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

302
302
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

63
63
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

33
33
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

52
52
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

361
361
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

41
41
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

195
195
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

123
123
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

678
678
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

146
146
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

124
124
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

522
522
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

28
28
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

686
686

Meer sportnieuws