Kranten zien zwakke schakel na teloorgang Club Brugge

738 stemmen
Kranten zien zwakke schakel na teloorgang Club Brugge

Voor Club Brugge zit de Europese campagne er sinds dinsdagavond definitief op. De landskampioen had in zijn Champions League-poule nog een waterkansje op de derde plaats, maar Paris Saint-Germain nam die illusie al na enkele minuten weg. Onder impuls van Lionel Messi en Kylian Mbappé haalden de Fransen het uiteindelijk met 4-1.


Voor Blauw-Zwart werd het alweer de vierde nederlaag op rij waarin minstens 4 tegentreffers werden weggegeven, iets wat bij nog geen enkele ploeg was voorgekomen in één CL-campagne. In totaal slikte Club liefst 20 tegendoelpunten in 6 groepsduels. En dat ondanks een erg veelbelovende start. Defensief gezien staat de ploeg van coach Philippe Clement dus allesbehalve op punt. Ook in het Parc des Princes liep het achterin helemaal mis.

Zo was het dit keer Jack Hendry die het liet afweten. De Schot was in zijn eerste maanden bij Club uitgegroeid tot een vaste steunpilaar, maar gaat de laatste weken steeds vaker in de fout. Dinsdag in Parijs was hij zelfs de zwakke schakel. Daags nadien zijn de kritieken in de kranten dan ook scherp. "Blijft positioneel fouten maken. Liet zich meermaals ringeloren door Mbappé. In zijn rug en door zijn benen. Naar het beeld van zijn meest recente matchen in België", verklaart Het Laatste Nieuws zijn 4 op 10.

MINDERE PERIODE
De Waalse pers schiet eveneens met scherp. "Werd compleet weggeblazen door Mbappé bij de 2-0 en 3-0. Hij heeft ook nog geen oplossing gevonden voor de diepe ballen", aldus La Dernière Heure. "Waarschijnlijk zijn slechtste match van deze campagne. Samen met zijn maatje Nsoki liet hij veel te veel ruimte open. Dat werd fataal", schrijft SudPresse bij zijn beoordeling van 3.5 op 10. "Werd keer op keer in de rug gepakt, waardoor ook de 2-0 viel. Stapte vaak fout in. Zit duidelijk in een mindere periode", besluit Het Nieuwsblad.

LEES OOK: 'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Hendry was de zwakste schakel bij Club ...

Meest recent

'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

9
9
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

9
9
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

69
69
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

33
33
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

54
54
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

131
131
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

59
59
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

130
130
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

345
345
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

116
116
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

82
82
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

89
89
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

194
194
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

195
195
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

92
92
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

49
49
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

202
202
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

230
230
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

97
97
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

56
56
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

79
79
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

430
430
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

464
464
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

261
261
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

284
284

Meer sportnieuws