Mbappé drukt geruchten over hommeles bij PSG de kop in

door
Mbappé drukt geruchten over hommeles bij PSG de kop in

De verwachtingen zijn dit seizoen bijzonder hoog bij Paris Saint-Germain na de komst van Lionel Messi, maar de mayonaise tussen de Argentijn en Neymar en Kylian Mbappé, de twee andere steraanvallers in Parijs, pakte tot dusver nog niet echt zoals gehoopt. Dinsdagavond tegen Club Brugge liep het echter wel vlot voor de Franse kampioen, want Club Brugge werd met 4-1 afgeslacht.


Neymar was er niet bij, maar Messi en Mbappé maakten wel elk twee doelpunten. Bovendien maakten de twee sterren ook komaf met alle geruchten over spanningen in het Parc des Princes. Een kwartier voor tijd had Mbappé immers vanop de stip zijn hattrick vol kunnen maken, maar de 22-jarige aanvaller gaf de bal in plaats daarvan aan Messi, zodat die zijn tweede kon maken.

"We zullen Messi nog nodig hebben", verklaarde Mbappé aan RMC Sport zijn geste. "Hij blijft Messi. Ik ben er zeker van dat we hem dit seizoen nog nodig zullen hebben en dat hij ons zal helpen wanneer de belangrijke matchen eraan komen. Dan zal hij vertrouwen moeten hebben en dat zal hij ons ook teruggeven. Het is goed voor hem dat hij twee keer scoort, maar dat is ook goed voor ons voor de toekomst."

DODELIJKE CIJFERS
Mbappé en Messi hebben zo nog maar eens bewezen dat ze ondanks de kritiek op PSG dit seizoen er wel staan in de Champions League. Na de groepsfase pronkt Messi met vijf goals in vijf matchen, maar vooral de cijfers van Mbappé zijn ronduit indrukwekkend. Hij was in zes wedstrijden goed voor maar liefst vier doelpunten en zes assists.

LEES OOK: 'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Zullen de sterren van PSG elkaar snel vinden?

Meest recent

Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

16
16
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

122
122
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

45
45
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

364
364
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

221
221
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

250
250
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

79
79
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

125
125
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

45
45
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

70
70
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

359
359
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

49
49
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

51
51
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

118
118
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

117
117
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

177
177
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

38
38
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

159
159
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

358
358
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

114
114
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

209
209
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

58
58
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

53
53
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

237
237
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

382
382

Meer sportnieuws