Mbappé drukt geruchten over hommeles bij PSG de kop in

66 stemmen
Mbappé drukt geruchten over hommeles bij PSG de kop in

De verwachtingen zijn dit seizoen bijzonder hoog bij Paris Saint-Germain na de komst van Lionel Messi, maar de mayonaise tussen de Argentijn en Neymar en Kylian Mbappé, de twee andere steraanvallers in Parijs, pakte tot dusver nog niet echt zoals gehoopt. Dinsdagavond tegen Club Brugge liep het echter wel vlot voor de Franse kampioen, want Club Brugge werd met 4-1 afgeslacht.


Neymar was er niet bij, maar Messi en Mbappé maakten wel elk twee doelpunten. Bovendien maakten de twee sterren ook komaf met alle geruchten over spanningen in het Parc des Princes. Een kwartier voor tijd had Mbappé immers vanop de stip zijn hattrick vol kunnen maken, maar de 22-jarige aanvaller gaf de bal in plaats daarvan aan Messi, zodat die zijn tweede kon maken.

"We zullen Messi nog nodig hebben", verklaarde Mbappé aan RMC Sport zijn geste. "Hij blijft Messi. Ik ben er zeker van dat we hem dit seizoen nog nodig zullen hebben en dat hij ons zal helpen wanneer de belangrijke matchen eraan komen. Dan zal hij vertrouwen moeten hebben en dat zal hij ons ook teruggeven. Het is goed voor hem dat hij twee keer scoort, maar dat is ook goed voor ons voor de toekomst."

DODELIJKE CIJFERS
Mbappé en Messi hebben zo nog maar eens bewezen dat ze ondanks de kritiek op PSG dit seizoen er wel staan in de Champions League. Na de groepsfase pronkt Messi met vijf goals in vijf matchen, maar vooral de cijfers van Mbappé zijn ronduit indrukwekkend. Hij was in zes wedstrijden goed voor maar liefst vier doelpunten en zes assists.

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Zullen de sterren van PSG elkaar snel vinden?

Meest recent

Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

24
24
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

366
366
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

52
52
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

382
382
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

43
43
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

67
67
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

91
91
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

71
71
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

114
114
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

282
282
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

594
594
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

223
223
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

435
435
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

365
365
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

206
206
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

90
90
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

90
90
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

158
158
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

176
176
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

355
355
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

359
359
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

291
291
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

517
517
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

151
151
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

727
727

Meer sportnieuws