Club Brugge-duo moet schorsing vrezen

305 stemmen
Club Brugge-duo moet schorsing vrezen

Vanavond maken we opnieuw tijd voor Champions League-voetbal, waar Club Brugge zijn laatste kansen op een Europese overwintering zal verdedigen. Daarvoor zal het op bezoek bij Paris Saint-Germain wel minstens een punt moeten pakken.


Tegelijkertijd moet het rekenen op een nederlaag van RB Leipzig tegen Manchester City. Coach Philippe Clement zal naar eigen zeggen de tussenstand daar niet in de gaten houden tijdens de wedstrijd. “Met de tussenstand in Leipzig wil ik niet bezig zijn. We hebben daar toch geen invloed op”, klonk het namelijk op de persconferentie. Waar hijzelf alvast wél invloed op heeft, is het kiezen van de basiself.

Clement hoopt deze keer wél de juiste keuzes te maken, in tegenstelling tot die tegen RB Leipzig twee weken geleden. Stanley N’Soki lijkt ook in de Champions League niet op een basisplaats te moeten rekenen, terwijl er daar wel een nieuwe kans zou lonken voor Ignace van Der Brempt. Voorts mogen we ons verwachten aan de gekende namen, mét Noa Lang en Eder Balanta.

Schorsing
Niet onlogisch uiteraard, gezien de waarde die beide spelers hebben voor Blauw-Zwart. De Nederlander lijkt toch een beetje door zijn moeilijke periode heen, terwijl Balanta vanavond meer dan ooit dé stofzuiger op het middenveld zal moeten blijken. Beide spelers moeten wel oppassen, want zo staan ze op één gele kaart van een Europese schorsing. Mocht Club zich alsnog plaatsen voor de Europa League, missen zij dus de heenwedstrijd van de 1/8 finale indien ze een geel karton pakken in Parijs.

LEES OOK: Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Zal het er nog toe doen?

Meest recent

Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

24
24
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

25
25
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

166
166
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

103
103
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

172
172
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

68
68
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

133
133
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

266
266
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

151
151
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

130
130
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

203
203
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

748
748
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

162
162
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

555
555
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

572
572
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

372
372
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

262
262
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

227
227
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

70
70
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

81
81
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

281
281
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

65
65
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

311
311
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

111
111
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

463
463

Meer sportnieuws