Club Brugge-duo moet schorsing vrezen

door
Club Brugge-duo moet schorsing vrezen

Vanavond maken we opnieuw tijd voor Champions League-voetbal, waar Club Brugge zijn laatste kansen op een Europese overwintering zal verdedigen. Daarvoor zal het op bezoek bij Paris Saint-Germain wel minstens een punt moeten pakken.


Tegelijkertijd moet het rekenen op een nederlaag van RB Leipzig tegen Manchester City. Coach Philippe Clement zal naar eigen zeggen de tussenstand daar niet in de gaten houden tijdens de wedstrijd. “Met de tussenstand in Leipzig wil ik niet bezig zijn. We hebben daar toch geen invloed op”, klonk het namelijk op de persconferentie. Waar hijzelf alvast wél invloed op heeft, is het kiezen van de basiself.

Clement hoopt deze keer wél de juiste keuzes te maken, in tegenstelling tot die tegen RB Leipzig twee weken geleden. Stanley N’Soki lijkt ook in de Champions League niet op een basisplaats te moeten rekenen, terwijl er daar wel een nieuwe kans zou lonken voor Ignace van Der Brempt. Voorts mogen we ons verwachten aan de gekende namen, mét Noa Lang en Eder Balanta.

Schorsing
Niet onlogisch uiteraard, gezien de waarde die beide spelers hebben voor Blauw-Zwart. De Nederlander lijkt toch een beetje door zijn moeilijke periode heen, terwijl Balanta vanavond meer dan ooit dé stofzuiger op het middenveld zal moeten blijken. Beide spelers moeten wel oppassen, want zo staan ze op één gele kaart van een Europese schorsing. Mocht Club zich alsnog plaatsen voor de Europa League, missen zij dus de heenwedstrijd van de 1/8 finale indien ze een geel karton pakken in Parijs.

LEES OOK: Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Zal het er nog toe doen?

Meest recent

Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

17
17
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

20
20
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

54
54
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

101
101
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

46
46
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

132
132
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

124
124
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

197
197
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

79
79
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

92
92
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

44
44
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

303
303
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

215
215
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

272
272
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

373
373
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

157
157
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

305
305
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1235
1235
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

115
115
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

55
55
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

120
120
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

693
693
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

264
264
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

746
746
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

192
192

Meer sportnieuws