Club Brugge-duo moet schorsing vrezen

305 stemmen
Club Brugge-duo moet schorsing vrezen

Vanavond maken we opnieuw tijd voor Champions League-voetbal, waar Club Brugge zijn laatste kansen op een Europese overwintering zal verdedigen. Daarvoor zal het op bezoek bij Paris Saint-Germain wel minstens een punt moeten pakken.


Tegelijkertijd moet het rekenen op een nederlaag van RB Leipzig tegen Manchester City. Coach Philippe Clement zal naar eigen zeggen de tussenstand daar niet in de gaten houden tijdens de wedstrijd. “Met de tussenstand in Leipzig wil ik niet bezig zijn. We hebben daar toch geen invloed op”, klonk het namelijk op de persconferentie. Waar hijzelf alvast wél invloed op heeft, is het kiezen van de basiself.

Clement hoopt deze keer wél de juiste keuzes te maken, in tegenstelling tot die tegen RB Leipzig twee weken geleden. Stanley N’Soki lijkt ook in de Champions League niet op een basisplaats te moeten rekenen, terwijl er daar wel een nieuwe kans zou lonken voor Ignace van Der Brempt. Voorts mogen we ons verwachten aan de gekende namen, mét Noa Lang en Eder Balanta.

Schorsing
Niet onlogisch uiteraard, gezien de waarde die beide spelers hebben voor Blauw-Zwart. De Nederlander lijkt toch een beetje door zijn moeilijke periode heen, terwijl Balanta vanavond meer dan ooit dé stofzuiger op het middenveld zal moeten blijken. Beide spelers moeten wel oppassen, want zo staan ze op één gele kaart van een Europese schorsing. Mocht Club zich alsnog plaatsen voor de Europa League, missen zij dus de heenwedstrijd van de 1/8 finale indien ze een geel karton pakken in Parijs.

LEES OOK: 'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Zal het er nog toe doen?

Meest recent

'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

53
53
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

106
106
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

158
158
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

14
14
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

10
10
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

168
168
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

379
379
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

99
99
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

313
313
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

585
585
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

461
461
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

321
321
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

489
489
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

135
135
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

157
157
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

95
95
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

97
97
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

201
201
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

322
322
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

679
679
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

166
166
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

94
94
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

288
288
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

431
431

Meer sportnieuws