De Condé laat zich uit over opvolging Van den Brom

756 stemmen
De Condé laat zich uit over opvolging Van den Brom

KRC Genk besliste vandaag om de samenwerking met John Van den Brom te beëindigen. De Nederlander was de voorbije weken/maanden al meermaals ontsnapt aan een vroegtijdig ontslag, maar kreeg telkens het voordeel van de twijfel van het Genk-bestuur. Het uiteindelijke gelijkspel tegen KV Mechelen én de bekeruitschakeling tegen Club Brugge vormde uiteindelijk de druppel. 


In een interview met Het Laatste Nieuws gaf Dimitri De Condé toe dat het niet makkelijk was om Van den Brom te ontslaan. Zo vermeldt hij het feit dat de Nederlander een prijs pakte met de Limburgers, en dat hij daardoor in een illuster rijtje komt te staan met namen als Antheunis, Vergoossen of Vercauteren. Toch nam dat niet weg dat de teleurstellende resultaten van de voorbije weken wel een vervolg moesten kennen. 

Wat de opvolging van Van den Brom betreft, liggen er voor De Condé twee scenario's op tafel. "Ofwel gaan we door met de combinatie Riddersholm - Olivieri, ofwel kiezen we voor een nieuwe T1. Uit die beslissing zijn we nog niet uit", klonk het bij de Technisch Directeur van KRC Genk. Verder gaf De Condé ook toe dat er voorlopig nog niet werd gesproken met kandidaten, maar dat dat wel zal gebeuren tijdens de komende dagen. 

Riddersholm kan de redding betekenen

De tandem Riddersholm - Olivieri krijgt de komende dagen dus de kans om zich te bewijzen bij de Limburgers. Eerstgenoemde heeft op 49-jarige leeftijd echter wel al het profiel om de touwtjes definitief in handen te nemen bij Genk. Zo was de Deen in het verleden al hoofdtrainer van Midtjylland en Sonderjyske, waarmee hij respectievelijk in 2015 de titel en in 2020 de beker won. Daarnaast was hij ook al werkzaam bij de Deense voetbalbond, én staat hij erom bekend een uitstekende leermeester voor de jeugd te zijn. Heeft Genk zijn gedroomde T1 al rondlopen? De toekomst zal het ongetwijfeld uitwijzen. 

LEES OOK: 'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Moet Genk vol gaan voor het duo Riddersholm-Olivieri?

Meest recent

Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

11
11
Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

59
59
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

25
25
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

121
121
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

64
64
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

137
137
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

23
23
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

218
218
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

158
158
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

761
761
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

998
998
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

346
346
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

178
178
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

256
256
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

197
197
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

156
156
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

83
83
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

177
177
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

106
106
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

41
41
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

75
75
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

120
120
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

87
87
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

171
171

Meer sportnieuws