De Condé laat zich uit over opvolging Van den Brom

door
De Condé laat zich uit over opvolging Van den Brom

KRC Genk besliste vandaag om de samenwerking met John Van den Brom te beëindigen. De Nederlander was de voorbije weken/maanden al meermaals ontsnapt aan een vroegtijdig ontslag, maar kreeg telkens het voordeel van de twijfel van het Genk-bestuur. Het uiteindelijke gelijkspel tegen KV Mechelen én de bekeruitschakeling tegen Club Brugge vormde uiteindelijk de druppel. 


In een interview met Het Laatste Nieuws gaf Dimitri De Condé toe dat het niet makkelijk was om Van den Brom te ontslaan. Zo vermeldt hij het feit dat de Nederlander een prijs pakte met de Limburgers, en dat hij daardoor in een illuster rijtje komt te staan met namen als Antheunis, Vergoossen of Vercauteren. Toch nam dat niet weg dat de teleurstellende resultaten van de voorbije weken wel een vervolg moesten kennen. 

Wat de opvolging van Van den Brom betreft, liggen er voor De Condé twee scenario's op tafel. "Ofwel gaan we door met de combinatie Riddersholm - Olivieri, ofwel kiezen we voor een nieuwe T1. Uit die beslissing zijn we nog niet uit", klonk het bij de Technisch Directeur van KRC Genk. Verder gaf De Condé ook toe dat er voorlopig nog niet werd gesproken met kandidaten, maar dat dat wel zal gebeuren tijdens de komende dagen. 

Riddersholm kan de redding betekenen

De tandem Riddersholm - Olivieri krijgt de komende dagen dus de kans om zich te bewijzen bij de Limburgers. Eerstgenoemde heeft op 49-jarige leeftijd echter wel al het profiel om de touwtjes definitief in handen te nemen bij Genk. Zo was de Deen in het verleden al hoofdtrainer van Midtjylland en Sonderjyske, waarmee hij respectievelijk in 2015 de titel en in 2020 de beker won. Daarnaast was hij ook al werkzaam bij de Deense voetbalbond, én staat hij erom bekend een uitstekende leermeester voor de jeugd te zijn. Heeft Genk zijn gedroomde T1 al rondlopen? De toekomst zal het ongetwijfeld uitwijzen. 

LEES OOK: Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Moet Genk vol gaan voor het duo Riddersholm-Olivieri?

Meest recent

"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

6
6
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

42
42
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

113
113
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

44
44
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

105
105
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

72
72
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

96
96
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

92
92
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

136
136
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

43
43
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

105
105
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

323
323
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

134
134
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

213
213
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

57
57
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

205
205
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

98
98
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

31
31
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

144
144
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

96
96
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

364
364
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

246
246
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

350
350
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

317
317

Meer sportnieuws