De Condé laat zich uit over opvolging Van den Brom

door
De Condé laat zich uit over opvolging Van den Brom

KRC Genk besliste vandaag om de samenwerking met John Van den Brom te beëindigen. De Nederlander was de voorbije weken/maanden al meermaals ontsnapt aan een vroegtijdig ontslag, maar kreeg telkens het voordeel van de twijfel van het Genk-bestuur. Het uiteindelijke gelijkspel tegen KV Mechelen én de bekeruitschakeling tegen Club Brugge vormde uiteindelijk de druppel. 


In een interview met Het Laatste Nieuws gaf Dimitri De Condé toe dat het niet makkelijk was om Van den Brom te ontslaan. Zo vermeldt hij het feit dat de Nederlander een prijs pakte met de Limburgers, en dat hij daardoor in een illuster rijtje komt te staan met namen als Antheunis, Vergoossen of Vercauteren. Toch nam dat niet weg dat de teleurstellende resultaten van de voorbije weken wel een vervolg moesten kennen. 

Wat de opvolging van Van den Brom betreft, liggen er voor De Condé twee scenario's op tafel. "Ofwel gaan we door met de combinatie Riddersholm - Olivieri, ofwel kiezen we voor een nieuwe T1. Uit die beslissing zijn we nog niet uit", klonk het bij de Technisch Directeur van KRC Genk. Verder gaf De Condé ook toe dat er voorlopig nog niet werd gesproken met kandidaten, maar dat dat wel zal gebeuren tijdens de komende dagen. 

Riddersholm kan de redding betekenen

De tandem Riddersholm - Olivieri krijgt de komende dagen dus de kans om zich te bewijzen bij de Limburgers. Eerstgenoemde heeft op 49-jarige leeftijd echter wel al het profiel om de touwtjes definitief in handen te nemen bij Genk. Zo was de Deen in het verleden al hoofdtrainer van Midtjylland en Sonderjyske, waarmee hij respectievelijk in 2015 de titel en in 2020 de beker won. Daarnaast was hij ook al werkzaam bij de Deense voetbalbond, én staat hij erom bekend een uitstekende leermeester voor de jeugd te zijn. Heeft Genk zijn gedroomde T1 al rondlopen? De toekomst zal het ongetwijfeld uitwijzen. 

LEES OOK: Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Moet Genk vol gaan voor het duo Riddersholm-Olivieri?

Meest recent

'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

62
62
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

136
136
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

4
4
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

85
85
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

859
859
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

16
16
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

69
69
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

133
133
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

19
19
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

127
127
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

111
111
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

206
206
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

180
180
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

68
68
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

28
28
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

287
287
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

348
348
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

28
28
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

376
376
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

45
45
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

306
306
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

227
227
Tinder-match met Van Gucht krijgt hallucinante wending

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

41
41
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

79
79
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

27
27

Meer sportnieuws