Carcela voetbalt straf record bij elkaar

door
Carcela voetbalt straf record bij elkaar

Standard speelde een dramatische partij tegen Sporting Charleroi. Voor Mehdi Carcela was het toch een beetje ‘feest’. Hij speelde immers zijn 300ste partij voor de Rouches.


Carcela heeft dus 300 matchen voor Standard achter de kiezen. De Marokkaanse aanvallende middenvelder was niet aan het feest tegen Charleroi. Er kwamen geen goals of assists bij. De teller staat na 300 matchen op 42 doelpunten en 57 assists. Carcela is dus goed voor bijna 1 beslissende actie om de 3 wedstrijden. Opvallend: hij slikte ook 35 gele en 7 rode kaarten.

ETO'O

Carcela kende al een mooie carrière en kwam ook uit voor FC Anzhi, Benfica, Granada en Olympiacos. Toch zat er veel meer in voor de linkspoot. Zo was Samuel Eto’o zijn ploegmaat bij Anzhi en die sprak toen zeer lovende woorden over Carcela.

"Mehdi heeft veel, veel kwaliteiten ook. Ik heb met veel grote spelers samengespeeld en hij heeft alles om in dat rijtje te staan. In een één-tegen-één is hij bijna niet te houden. Hij doet me zelfs wat denken aan Lionel Messi, die kan ook met gemak een mannetje passeren”, zei hij enkele jaren geleden in Sport/Voetbalmagazine over de publiekslieveling van Standard. Dit seizoen gaat het moeilijk voor Carcela. Hij kreeg geen kansen onder Mbaye Leye, Luka Elsner gebruikt hem wel regelmatig. Met amper 1 assist in 9 optredens (263 minuten) is de balans voorlopig echter pover.

LEES OOK: Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Had Carcela meer uit zijn carrière kunnen halen?

Meest recent

'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

26
26
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

15
15
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

76
76
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

62
62
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

68
68
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

60
60
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

154
154
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

57
57
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

118
118
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1070
1070
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

58
58
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

65
65
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

456
456
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

214
214
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

114
114
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

144
144
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

131
131
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

31
31
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1008
1008
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

122
122
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

57
57
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

367
367
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

855
855
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

129
129
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

85
85

Meer sportnieuws