Hommeles tussen Vossen en Dury: "Dat zint me niet"

door
Hommeles tussen Vossen en Dury:

Jelle Vossen mocht in de tweede helft invallen tegen RSC Anderlecht en hij scoorde de 3-2. De ervaren aanvaller trof dit seizoen al elf keer raak. Vreemd genoeg is hij geen basisspeler meer bij Essevee. Dat zint Vossen allerminst.


"Hoe ongelukkig ik ben door dat statuut van bankzitter? Wat denk je zelf? Natuurlijk zint dat me niet. Ik heb het vooral moeilijk met het feit dat ik geen uitleg heb gekregen waarom ik, na een slechte helft tegen AA Gent, plots uit de ploeg verdween. Ik dacht dat mijn cijfers dit seizoen voor zich spraken, maar niet dus", zei hij aan Het Laatste Nieuws. Francky Dury heeft begrip voor de onvrede bij zijn aanvaller. "Ik begrijp dat volkomen. Maar ik moet een evenwicht vinden en ik kan niet alle vijf mijn offensieve troeven tegelijk opstellen", was de reactie van de coach. Er dringt zich een goed gesprek op tussen speler en trainer.

VOSSEN, GANO EN DOMPE

De ex-spits van Club Brugge en KRC Genk scoorde al 11 keer in 16 competitiematchen. Spitsbroeder Zinho Gano heeft ook een knap rapport met 10 doelpunten in 17 wedstrijden in de Jupiler Pro League. Daarmee heeft Essevee een duo dat de absolute top is in België.

Daar kan je ook nog Jean-Luc Dompé aan toevoegen. De voormalige flankaanvaller van AA Gent en Standard was dit seizoen ook al zeer bepalend. Hij was al goed voor 1 goal en 11 assists in 15 matchen in de Belgische competitie. In de aanval is er dus luxe, toch staat Essevee derde laatste.

LEES OOK: Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Moet Vossen altijd starten?

Meest recent

'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

70
70
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

286
286
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

287
287
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

333
333
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club in stroomversnelling'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

613
613
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

76
76
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

181
181
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

108
108
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

14
14
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

205
205
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

505
505
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

375
375
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

38
38
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

754
754
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1102
1102
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

65
65
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

188
188
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

282
282
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

459
459
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

242
242
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

255
255
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

67
67
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

755
755
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

464
464

Meer sportnieuws