Van den Brom velt oordeel over mogelijk ontslag

door
Van den Brom velt oordeel over mogelijk ontslag

KRC Genk raakt maar niet uit het dal, want de Limburgers blikken nu al terug op een reeks van zeven officiële wedstrijden op een rij zonder overwinning. Nadat ze in de voorbije week twee keer onderuit gingen tegen Club Brugge, raakte Genk nu ook niet voorbij KV Mechelen. Het mocht nochtans een halfuur met een man meer spelen, maar bleef desondanks steken op 1-1.


Vooral zorgwekkend was dat Genk opnieuw zeer ongeïnspireerd voor de dag kwam Achter de Kazerne. Na de rode kaart maakte het amper aanspraak op de overwinning en creëerde het omzeggens geen kansen. Enkel in de slotseconden kwamen ze nog eens dicht bij een doelpunt, maar Thoelen pakte toen uit met een prachtige save op de poging van Thorstvedt.

John van den Brom stelde ook vast dat zijn ploeg het overtal niet kon uitbuiten. "Tegen tien man hadden we wel een veel hoger tempo moeten spelen en de juiste mensen moeten aanspelen aan de zijkant. Ook met Onuachu - we kennen allemaal zijn kwaliteiten - als invaller hadden we het beter moeten uitspelen. Dat begint met tempo aan de bal om goeie voorzetten te geven. Dat hebben we nagelaten", merkte hij op bij Sporza.

ONTSLAG
Het zorgt ervoor dat een ontslag van de Nederlandse trainer in de lucht blijft hangen, want hij slaagt er maar niet in om het tij te keren. "Dat was voor de wedstrijd al zo, dat is nu niet anders. Ik moet als trainer benoemen wat ik zie: we moeten er meer overtuiging ingooien om de match naar ons toe te trekken. Dat is de volgende stap. Ik kan niet anders doen dan wat ik doe", luidt zijn oordeel.

LEES OOK: Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

Zal Van den Brom donderdag nog op de bank zitten bij Genk?

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

24
24
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

104
104
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

119
119
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

49
49
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

60
60
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

201
201
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

192
192
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

56
56
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

89
89
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

357
357
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

303
303
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

183
183
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

329
329
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

927
927
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

112
112
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

209
209
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

300
300
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

94
94
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

228
228
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

223
223
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

371
371
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

198
198
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

65
65
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

155
155
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws