Van den Brom velt oordeel over mogelijk ontslag

door
Van den Brom velt oordeel over mogelijk ontslag

KRC Genk raakt maar niet uit het dal, want de Limburgers blikken nu al terug op een reeks van zeven officiële wedstrijden op een rij zonder overwinning. Nadat ze in de voorbije week twee keer onderuit gingen tegen Club Brugge, raakte Genk nu ook niet voorbij KV Mechelen. Het mocht nochtans een halfuur met een man meer spelen, maar bleef desondanks steken op 1-1.


Vooral zorgwekkend was dat Genk opnieuw zeer ongeïnspireerd voor de dag kwam Achter de Kazerne. Na de rode kaart maakte het amper aanspraak op de overwinning en creëerde het omzeggens geen kansen. Enkel in de slotseconden kwamen ze nog eens dicht bij een doelpunt, maar Thoelen pakte toen uit met een prachtige save op de poging van Thorstvedt.

John van den Brom stelde ook vast dat zijn ploeg het overtal niet kon uitbuiten. "Tegen tien man hadden we wel een veel hoger tempo moeten spelen en de juiste mensen moeten aanspelen aan de zijkant. Ook met Onuachu - we kennen allemaal zijn kwaliteiten - als invaller hadden we het beter moeten uitspelen. Dat begint met tempo aan de bal om goeie voorzetten te geven. Dat hebben we nagelaten", merkte hij op bij Sporza.

ONTSLAG
Het zorgt ervoor dat een ontslag van de Nederlandse trainer in de lucht blijft hangen, want hij slaagt er maar niet in om het tij te keren. "Dat was voor de wedstrijd al zo, dat is nu niet anders. Ik moet als trainer benoemen wat ik zie: we moeten er meer overtuiging ingooien om de match naar ons toe te trekken. Dat is de volgende stap. Ik kan niet anders doen dan wat ik doe", luidt zijn oordeel.

LEES OOK: Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

Zal Van den Brom donderdag nog op de bank zitten bij Genk?

Meest recent

Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

15
15
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

80
80
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

41
41
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

25
25
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

160
160
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

31
31
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

159
159
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

315
315
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

124
124
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

361
361
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

191
191
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

77
77
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

489
489
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

590
590
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

116
116
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

196
196
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

41
41
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

331
331
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

218
218
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

366
366
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

434
434
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

217
217
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

34
34
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

409
409
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

441
441

Meer sportnieuws