Van den Brom velt oordeel over mogelijk ontslag

door
Van den Brom velt oordeel over mogelijk ontslag

KRC Genk raakt maar niet uit het dal, want de Limburgers blikken nu al terug op een reeks van zeven officiële wedstrijden op een rij zonder overwinning. Nadat ze in de voorbije week twee keer onderuit gingen tegen Club Brugge, raakte Genk nu ook niet voorbij KV Mechelen. Het mocht nochtans een halfuur met een man meer spelen, maar bleef desondanks steken op 1-1.


Vooral zorgwekkend was dat Genk opnieuw zeer ongeïnspireerd voor de dag kwam Achter de Kazerne. Na de rode kaart maakte het amper aanspraak op de overwinning en creëerde het omzeggens geen kansen. Enkel in de slotseconden kwamen ze nog eens dicht bij een doelpunt, maar Thoelen pakte toen uit met een prachtige save op de poging van Thorstvedt.

John van den Brom stelde ook vast dat zijn ploeg het overtal niet kon uitbuiten. "Tegen tien man hadden we wel een veel hoger tempo moeten spelen en de juiste mensen moeten aanspelen aan de zijkant. Ook met Onuachu - we kennen allemaal zijn kwaliteiten - als invaller hadden we het beter moeten uitspelen. Dat begint met tempo aan de bal om goeie voorzetten te geven. Dat hebben we nagelaten", merkte hij op bij Sporza.

ONTSLAG
Het zorgt ervoor dat een ontslag van de Nederlandse trainer in de lucht blijft hangen, want hij slaagt er maar niet in om het tij te keren. "Dat was voor de wedstrijd al zo, dat is nu niet anders. Ik moet als trainer benoemen wat ik zie: we moeten er meer overtuiging ingooien om de match naar ons toe te trekken. Dat is de volgende stap. Ik kan niet anders doen dan wat ik doe", luidt zijn oordeel.

LEES OOK: Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Zal Van den Brom donderdag nog op de bank zitten bij Genk?

Meest recent

Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

29
29
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

51
51
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

24
24
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

49
49
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

234
234
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

276
276
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

178
178
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

212
212
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

251
251
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

479
479
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

96
96
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

159
159
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

209
209
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

112
112
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

61
61
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

91
91
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

158
158
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

50
50
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

80
80
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

227
227
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

61
61
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

148
148
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

619
619

Meer sportnieuws