'Cercle Brugge gaat shoppen bij Dynamo Kiev'

145
'Cercle Brugge gaat shoppen bij Dynamo Kiev'

Dominik Thalhammer beleefde dit weekend een droomdebuut in de Jupiler Pro League, want in zijn eerste competitiewedstrijd loodste hij de Vereniging meteen naar een belangrijke zege. Maar ondanks de 0-2 op het veld van KV Kortrijk blijft er nog heel wat werk aan de winkel om het behoud te verzekeren, want Cercle staat nog altijd op de voorlaatste plaats.


Het heeft de veilige zestiende plaats nu wel helemaal in het vizier, want het is tot op één punt genaderd van Zulte Waregem. Maar het zal wel resultaten moeten blijven halen om effectief over Essevee te wippen. Daarvoor kan het in januari misschien wel wat versterking gebruiken, vooral in de aanval. Cercle wist nog maar 20 keer te scoren in zeventien matchen, slechts drie teams deden slechter.

Eén van de opties die daarvoor op tafel ligt, is Eric Ramirez. De 23-jarige spits speelt sinds vorige zomer voor Dynamo Kiev, dat 1,75 miljoen euro op tafel legde om hem weg te kapen bij DAC. Maar bij de Oekraïense topclub komt Ramirez amper aan de bak. Hij raakte nog niet verder dan vijf matchen in de Oekraïense competitie en beker, waarin hij goed was voor één goal en één assist. In de Champions League mocht hij nog maar vijf minuten opdraven, zij het wel in Camp Nou tegen FC Barcelona.

AANGEBODEN
Journalist Mario Alberto Sanchez meldt op Twitter dat de Venezolaanse international aangeboden werd in het Jan Breydelstadion. Er is echter nog geen beslissing genomen over zijn mogelijke transfer, ook niet door Kiev en Ramirez zelf. Maar Cercle lijkt dus wel te kunnen gaan aankloppen als het nog een extra concurrent zoekt voor Somers, Deman, Millan en Denkey.


LEES OOK: 'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Zou dat een goede aanwinst zijn voor Cercle?

Meest recent

‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

65
65
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

30
30
Club Brugge stunt in CL: top 8 binnen handbereik

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

15
15
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

41
41
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

19
19
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

214
214
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

271
271
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

188
188
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

246
246
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

166
166
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

60
60
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

267
267
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

94
94
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

118
118
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

38
38
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

262
262
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

182
182
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

191
191
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1140
1140
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

94
94
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

52
52
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

212
212
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

106
106

Meer sportnieuws