'Cercle Brugge gaat shoppen bij Dynamo Kiev'

145 stemmen
'Cercle Brugge gaat shoppen bij Dynamo Kiev'

Dominik Thalhammer beleefde dit weekend een droomdebuut in de Jupiler Pro League, want in zijn eerste competitiewedstrijd loodste hij de Vereniging meteen naar een belangrijke zege. Maar ondanks de 0-2 op het veld van KV Kortrijk blijft er nog heel wat werk aan de winkel om het behoud te verzekeren, want Cercle staat nog altijd op de voorlaatste plaats.


Het heeft de veilige zestiende plaats nu wel helemaal in het vizier, want het is tot op één punt genaderd van Zulte Waregem. Maar het zal wel resultaten moeten blijven halen om effectief over Essevee te wippen. Daarvoor kan het in januari misschien wel wat versterking gebruiken, vooral in de aanval. Cercle wist nog maar 20 keer te scoren in zeventien matchen, slechts drie teams deden slechter.

Eén van de opties die daarvoor op tafel ligt, is Eric Ramirez. De 23-jarige spits speelt sinds vorige zomer voor Dynamo Kiev, dat 1,75 miljoen euro op tafel legde om hem weg te kapen bij DAC. Maar bij de Oekraïense topclub komt Ramirez amper aan de bak. Hij raakte nog niet verder dan vijf matchen in de Oekraïense competitie en beker, waarin hij goed was voor één goal en één assist. In de Champions League mocht hij nog maar vijf minuten opdraven, zij het wel in Camp Nou tegen FC Barcelona.

AANGEBODEN
Journalist Mario Alberto Sanchez meldt op Twitter dat de Venezolaanse international aangeboden werd in het Jan Breydelstadion. Er is echter nog geen beslissing genomen over zijn mogelijke transfer, ook niet door Kiev en Ramirez zelf. Maar Cercle lijkt dus wel te kunnen gaan aankloppen als het nog een extra concurrent zoekt voor Somers, Deman, Millan en Denkey.


LEES OOK: Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Zou dat een goede aanwinst zijn voor Cercle?

Meest recent

Radja breekt lans voor Duivel: "Hij vecht wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

8
8
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

150
150
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

206
206
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

166
166
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

313
313
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

489
489
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

372
372
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

34
34
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

235
235
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

669
669
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

67
67
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

276
276
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

355
355
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

244
244
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

217
217
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

243
243
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

643
643
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

121
121
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

287
287
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

342
342
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

368
368
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

617
617
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

443
443
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

166
166
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

207
207

Meer sportnieuws