'Cercle Brugge gaat shoppen bij Dynamo Kiev'

door
'Cercle Brugge gaat shoppen bij Dynamo Kiev'

Dominik Thalhammer beleefde dit weekend een droomdebuut in de Jupiler Pro League, want in zijn eerste competitiewedstrijd loodste hij de Vereniging meteen naar een belangrijke zege. Maar ondanks de 0-2 op het veld van KV Kortrijk blijft er nog heel wat werk aan de winkel om het behoud te verzekeren, want Cercle staat nog altijd op de voorlaatste plaats.


Het heeft de veilige zestiende plaats nu wel helemaal in het vizier, want het is tot op één punt genaderd van Zulte Waregem. Maar het zal wel resultaten moeten blijven halen om effectief over Essevee te wippen. Daarvoor kan het in januari misschien wel wat versterking gebruiken, vooral in de aanval. Cercle wist nog maar 20 keer te scoren in zeventien matchen, slechts drie teams deden slechter.

Eén van de opties die daarvoor op tafel ligt, is Eric Ramirez. De 23-jarige spits speelt sinds vorige zomer voor Dynamo Kiev, dat 1,75 miljoen euro op tafel legde om hem weg te kapen bij DAC. Maar bij de Oekraïense topclub komt Ramirez amper aan de bak. Hij raakte nog niet verder dan vijf matchen in de Oekraïense competitie en beker, waarin hij goed was voor één goal en één assist. In de Champions League mocht hij nog maar vijf minuten opdraven, zij het wel in Camp Nou tegen FC Barcelona.

AANGEBODEN
Journalist Mario Alberto Sanchez meldt op Twitter dat de Venezolaanse international aangeboden werd in het Jan Breydelstadion. Er is echter nog geen beslissing genomen over zijn mogelijke transfer, ook niet door Kiev en Ramirez zelf. Maar Cercle lijkt dus wel te kunnen gaan aankloppen als het nog een extra concurrent zoekt voor Somers, Deman, Millan en Denkey.


LEES OOK: Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Zou dat een goede aanwinst zijn voor Cercle?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

155
155
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

227
227
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

111
111
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

103
103
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

278
278
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

65
65
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

144
144
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

484
484
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

150
150
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

300
300
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

513
513
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

188
188
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

106
106
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

172
172
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

159
159
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

421
421
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

74
74
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

197
197
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

768
768
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

681
681
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

371
371
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

619
619
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

428
428
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

654
654

Meer sportnieuws