De Laet zet Beerschot-heethoofden op hun plaats

door
De Laet zet Beerschot-heethoofden op hun plaats

Antwerp FC mag zich in de komende maanden 'Ploeg van 't Stad' blijven noemen. De Great Old trok zondagmiddag namelijk aan het langste einde op het veld van Beerschot VA na een knap doelpunt van Radja Nainggolan. Maar de wedstrijd eindigde wel in mineur na wantoestanden bij de thuissupporters.


Het merendeel van het publiek op 't Kiel zorgde gedurende de match voor een fraaie sfeer, waarbij de nodige plaagstootjes uiteraard niet konden ontbreken. Maar een aantal onverlaten toonden zich ook van hun kleinste kant. Zo kreeg Nainggolan een bepaalde scheldwoorden naar zich toe geschreeuwd. Eén supporter klom zelfs over de hekken om met vuurwerk in het uitvak te gooien. En na de match moesten de ordediensten zelfs ingrijpen toen verschillende supporters van de thuisploeg het veld bestormden.

Uiteindelijk werden grote incidenten vermeden, maar dit gedrag heeft uiteraard niets met voetbal te maken. "Voor een deel kan je zeggen: "Dat hoort erbij". Maar wat er op het einde gebeurt, is voor niks nodig", reageerde Antwerp-verdediger Ritchie De Laet bij Sporza. "Het was een heel faire wedstrijd met faire duels. Faire gezangen naar elkaar, alles wat je wilt. Dan moet je ook tegen je verlies kunnen", zette hij de heethoofden nog eens op zijn plaats.

FEEST AAN BOSUIL

Door de veldbestorming konden de spelers wel niet zo lang vieren met de meegereisde supporters. Maar dat werd enkele uren later goed gemaakt voor de Bosuil. Daar waren enkele tientallen fans komen opdagen om de derbyzege te vieren. Beelden van de festiviteiten werden via het Instagram-kanaal van Nainggolan de wereld ingestuurd. De Laet nam daarbij het filmwerk op zich en zong luidkeels mee met de fans.

LEES OOK: Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident

De zege van Antwerp was verdiend ...

Meest recent

'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

55
55
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

64
64
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

26
26
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

87
87
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

93
93
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

163
163
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

922
922
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

62
62
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

210
210
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

264
264
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

62
62
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

176
176
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

319
319
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

75
75
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

184
184
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

95
95
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

596
596
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

369
369
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

293
293
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

321
321
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

611
611
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

278
278
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

69
69
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

189
189
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

102
102

Meer sportnieuws