De Laet zet Beerschot-heethoofden op hun plaats

623
De Laet zet Beerschot-heethoofden op hun plaats

Antwerp FC mag zich in de komende maanden 'Ploeg van 't Stad' blijven noemen. De Great Old trok zondagmiddag namelijk aan het langste einde op het veld van Beerschot VA na een knap doelpunt van Radja Nainggolan. Maar de wedstrijd eindigde wel in mineur na wantoestanden bij de thuissupporters.


Het merendeel van het publiek op 't Kiel zorgde gedurende de match voor een fraaie sfeer, waarbij de nodige plaagstootjes uiteraard niet konden ontbreken. Maar een aantal onverlaten toonden zich ook van hun kleinste kant. Zo kreeg Nainggolan een bepaalde scheldwoorden naar zich toe geschreeuwd. Eén supporter klom zelfs over de hekken om met vuurwerk in het uitvak te gooien. En na de match moesten de ordediensten zelfs ingrijpen toen verschillende supporters van de thuisploeg het veld bestormden.

Uiteindelijk werden grote incidenten vermeden, maar dit gedrag heeft uiteraard niets met voetbal te maken. "Voor een deel kan je zeggen: "Dat hoort erbij". Maar wat er op het einde gebeurt, is voor niks nodig", reageerde Antwerp-verdediger Ritchie De Laet bij Sporza. "Het was een heel faire wedstrijd met faire duels. Faire gezangen naar elkaar, alles wat je wilt. Dan moet je ook tegen je verlies kunnen", zette hij de heethoofden nog eens op zijn plaats.

FEEST AAN BOSUIL

Door de veldbestorming konden de spelers wel niet zo lang vieren met de meegereisde supporters. Maar dat werd enkele uren later goed gemaakt voor de Bosuil. Daar waren enkele tientallen fans komen opdagen om de derbyzege te vieren. Beelden van de festiviteiten werden via het Instagram-kanaal van Nainggolan de wereld ingestuurd. De Laet nam daarbij het filmwerk op zich en zong luidkeels mee met de fans.

De zege van Antwerp was verdiend ...

Meest recent

Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

1
1
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

48
48
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

15
15
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

12
12
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

53
53
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

74
74
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

37
37
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

35
35
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

40
40
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

51
51
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

280
280
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

54
54
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

46
46
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

122
122
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

84
84
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

136
136
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

169
169
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

63
63
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

72
72
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

364
364
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

960
960
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

103
103
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

29
29
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

193
193
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

87
87

Meer sportnieuws