'Ancelotti negeert Hazard: oorzaak gekend'

door
'Ancelotti negeert Hazard: oorzaak gekend'

In de Spaanse Primera Division heeft Real Madrid zaterdag opnieuw gouden zaak gedaan. Terwijl de twee grote rivalen Atlético Madrid en FC Barcelona opnieuw punten lieten liggen, pakte de leider wel de volle buit tegen Real Sociedad. Thibaut Courtois hield andermaal de nul, Eden Hazard bleef dan weer aan de bak gekluisterd.


De Rode Duivel is dit seizoen in een lastige situatie terecht gekomen bij zijn club. In de voorbije twee jaren miste hij ook al een pak wedstrijden wegens blessureleed, maar indien fit speelde hij doorgaans wel. Momenteel wordt hij dan weer genegeerd door zijn coach Carlo Ancelotti. Net zoals woensdag tegen Athletic Bilbao, zat Hazard op Sociedad in de wedstrijdselectie. Maar wederom bleef hij een hele wedstrijd aan de bank gekluisterd.

De Rode Duivel werd zelfs niet eens naar de opwarming gestuurd. Bij Mundo Deportivo meent men echter te weten waar dat aan ligt. Zo zou men zich binnen de club zorgen maken over de fysieke broosheid van Hazard. Hij herviel in Madrid al zo vaak in blessureleed, dat men geen enkele risico wil nemen. Pas wanneer de parameters op training aangeven dat hij volledig topfit is, zal de aanvaller weer minuten mogen maken volgens het genoemde medium.

NIET WANHOPEN
Mogelijk volgt komende week in de Champions League tegen Internazionale een nieuwe kans. In ieder geval hoeft Hazard nog niet te wanhopen. Ook Luka Jovic zat lange tijd in hetzelfde schuitje. Door een blessure bij Karim Benzema kreeg de Serviër zaterdag echter nog eens een kans en meteen was hij goed voor een belangrijk doelpunt. Bovendien kan het ook nog erger. Isco is bijvoorbeeld wel helemaal fit, maar mede door een geschil met zijn coach wordt ook hij straal genegeerd.

LEES OOK: “Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Denkt u dat we ooit nog de beste Hazard zullen zien?

Meest recent

Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

26
26
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

250
250
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

159
159
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

134
134
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

56
56
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

157
157
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

53
53
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

143
143
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

109
109
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

111
111
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

260
260
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

267
267
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

453
453
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

193
193
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

267
267
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

215
215
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

147
147
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

130
130
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

399
399
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

456
456
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

397
397
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

91
91
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

442
442
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

286
286

Meer sportnieuws