'Ancelotti negeert Hazard: oorzaak gekend'

632 stemmen
'Ancelotti negeert Hazard: oorzaak gekend'

In de Spaanse Primera Division heeft Real Madrid zaterdag opnieuw gouden zaak gedaan. Terwijl de twee grote rivalen Atlético Madrid en FC Barcelona opnieuw punten lieten liggen, pakte de leider wel de volle buit tegen Real Sociedad. Thibaut Courtois hield andermaal de nul, Eden Hazard bleef dan weer aan de bak gekluisterd.


De Rode Duivel is dit seizoen in een lastige situatie terecht gekomen bij zijn club. In de voorbije twee jaren miste hij ook al een pak wedstrijden wegens blessureleed, maar indien fit speelde hij doorgaans wel. Momenteel wordt hij dan weer genegeerd door zijn coach Carlo Ancelotti. Net zoals woensdag tegen Athletic Bilbao, zat Hazard op Sociedad in de wedstrijdselectie. Maar wederom bleef hij een hele wedstrijd aan de bank gekluisterd.

De Rode Duivel werd zelfs niet eens naar de opwarming gestuurd. Bij Mundo Deportivo meent men echter te weten waar dat aan ligt. Zo zou men zich binnen de club zorgen maken over de fysieke broosheid van Hazard. Hij herviel in Madrid al zo vaak in blessureleed, dat men geen enkele risico wil nemen. Pas wanneer de parameters op training aangeven dat hij volledig topfit is, zal de aanvaller weer minuten mogen maken volgens het genoemde medium.

NIET WANHOPEN
Mogelijk volgt komende week in de Champions League tegen Internazionale een nieuwe kans. In ieder geval hoeft Hazard nog niet te wanhopen. Ook Luka Jovic zat lange tijd in hetzelfde schuitje. Door een blessure bij Karim Benzema kreeg de Serviër zaterdag echter nog eens een kans en meteen was hij goed voor een belangrijk doelpunt. Bovendien kan het ook nog erger. Isco is bijvoorbeeld wel helemaal fit, maar mede door een geschil met zijn coach wordt ook hij straal genegeerd.

LEES OOK: Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

🚀

Denkt u dat we ooit nog de beste Hazard zullen zien?

Meest recent

Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

8
8
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

43
43
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

379
379
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

30
30
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

275
275
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

27
27
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

15
15
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

27
27
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

188
188
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

228
228
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

181
181
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

681
681
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

508
508
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

378
378
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

243
243
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

246
246
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

96
96
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

63
63
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

233
233
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

102
102
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

75
75
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

438
438
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

212
212
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

251
251
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

525
525

Meer sportnieuws