'Ancelotti negeert Hazard: oorzaak gekend'

door
'Ancelotti negeert Hazard: oorzaak gekend'

In de Spaanse Primera Division heeft Real Madrid zaterdag opnieuw gouden zaak gedaan. Terwijl de twee grote rivalen Atlético Madrid en FC Barcelona opnieuw punten lieten liggen, pakte de leider wel de volle buit tegen Real Sociedad. Thibaut Courtois hield andermaal de nul, Eden Hazard bleef dan weer aan de bak gekluisterd.


De Rode Duivel is dit seizoen in een lastige situatie terecht gekomen bij zijn club. In de voorbije twee jaren miste hij ook al een pak wedstrijden wegens blessureleed, maar indien fit speelde hij doorgaans wel. Momenteel wordt hij dan weer genegeerd door zijn coach Carlo Ancelotti. Net zoals woensdag tegen Athletic Bilbao, zat Hazard op Sociedad in de wedstrijdselectie. Maar wederom bleef hij een hele wedstrijd aan de bank gekluisterd.

De Rode Duivel werd zelfs niet eens naar de opwarming gestuurd. Bij Mundo Deportivo meent men echter te weten waar dat aan ligt. Zo zou men zich binnen de club zorgen maken over de fysieke broosheid van Hazard. Hij herviel in Madrid al zo vaak in blessureleed, dat men geen enkele risico wil nemen. Pas wanneer de parameters op training aangeven dat hij volledig topfit is, zal de aanvaller weer minuten mogen maken volgens het genoemde medium.

NIET WANHOPEN
Mogelijk volgt komende week in de Champions League tegen Internazionale een nieuwe kans. In ieder geval hoeft Hazard nog niet te wanhopen. Ook Luka Jovic zat lange tijd in hetzelfde schuitje. Door een blessure bij Karim Benzema kreeg de Serviër zaterdag echter nog eens een kans en meteen was hij goed voor een belangrijk doelpunt. Bovendien kan het ook nog erger. Isco is bijvoorbeeld wel helemaal fit, maar mede door een geschil met zijn coach wordt ook hij straal genegeerd.

LEES OOK: Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

Denkt u dat we ooit nog de beste Hazard zullen zien?

Meest recent

Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

9
9
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

85
85
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

46
46
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

313
313
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

61
61
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

73
73
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

177
177
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

144
144
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

120
120
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

83
83
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

464
464
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

527
527
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

137
137
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

83
83
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

310
310
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

227
227
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

45
45
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

746
746
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

78
78
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

311
311
Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Hugo Cuypers wordt nadrukkelijk met een selectie voor de Rode Duivel in verband gebracht dus de MLS ...

94
94
Smaakmaker explodeert onder Taravel: weldra méér dan 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

232
232
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

296
296
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

568
568

Meer sportnieuws