'Ancelotti negeert Hazard: oorzaak gekend'

door
'Ancelotti negeert Hazard: oorzaak gekend'

In de Spaanse Primera Division heeft Real Madrid zaterdag opnieuw gouden zaak gedaan. Terwijl de twee grote rivalen Atlético Madrid en FC Barcelona opnieuw punten lieten liggen, pakte de leider wel de volle buit tegen Real Sociedad. Thibaut Courtois hield andermaal de nul, Eden Hazard bleef dan weer aan de bak gekluisterd.


De Rode Duivel is dit seizoen in een lastige situatie terecht gekomen bij zijn club. In de voorbije twee jaren miste hij ook al een pak wedstrijden wegens blessureleed, maar indien fit speelde hij doorgaans wel. Momenteel wordt hij dan weer genegeerd door zijn coach Carlo Ancelotti. Net zoals woensdag tegen Athletic Bilbao, zat Hazard op Sociedad in de wedstrijdselectie. Maar wederom bleef hij een hele wedstrijd aan de bank gekluisterd.

De Rode Duivel werd zelfs niet eens naar de opwarming gestuurd. Bij Mundo Deportivo meent men echter te weten waar dat aan ligt. Zo zou men zich binnen de club zorgen maken over de fysieke broosheid van Hazard. Hij herviel in Madrid al zo vaak in blessureleed, dat men geen enkele risico wil nemen. Pas wanneer de parameters op training aangeven dat hij volledig topfit is, zal de aanvaller weer minuten mogen maken volgens het genoemde medium.

NIET WANHOPEN
Mogelijk volgt komende week in de Champions League tegen Internazionale een nieuwe kans. In ieder geval hoeft Hazard nog niet te wanhopen. Ook Luka Jovic zat lange tijd in hetzelfde schuitje. Door een blessure bij Karim Benzema kreeg de Serviër zaterdag echter nog eens een kans en meteen was hij goed voor een belangrijk doelpunt. Bovendien kan het ook nog erger. Isco is bijvoorbeeld wel helemaal fit, maar mede door een geschil met zijn coach wordt ook hij straal genegeerd.

LEES OOK: Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Denkt u dat we ooit nog de beste Hazard zullen zien?

Meest recent

Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

6
6
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

128
128
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

51
51
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

388
388
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

212
212
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

129
129
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

76
76
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

160
160
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

73
73
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

262
262
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

35
35
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

928
928
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

291
291
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

327
327
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

89
89
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

425
425
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

188
188
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

24
24
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

338
338
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

125
125
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

135
135
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

275
275
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

151
151
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

465
465
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

408
408

Meer sportnieuws