Opstellingen: Antwerp met Radja, vier wissels bij Beerschot

98 stemmen
Opstellingen: Antwerp met Radja, vier wissels bij Beerschot

In de Jupiler Pro League staat zondagmiddag de immer geladen clash tussen aartsrivalen Beerschot VA en Antwerp FC op het programma. Voor het eerst sinds lang wordt de Antwerpse stadsderby mét publiek afgewerkt, het belooft dus een sfeervol duel te worden. Scheidsrechter Lothar D'Hondt fluit de partij op 't Kiel om 13u30 op gang.


In aanloop naar de aftrap was het alvast uitkijken naar de basisteams aan beide zijden. Bij de thuisploeg, die afgelopen donderdag nog 120 minuten aan de bak kwam in de bekermatch op Standard, kiest Javier Torrente voor de verwachte namen. Ten opzichte van het bekerduel worden een viertal wissels doorgevoerd en keren Jan Van den Bergh, Joren Dom, Ramiro Vaca en Lawrence Shankland weer terug in de basiself.

MET RADJA
Bij de bezoekers ging de meeste aandacht vooraf uit naar Radja Nainggolan. De ex-Rode Duivel genoot namelijk een groot deel van zijn jeugdopleiding bij Beerschot en werd zelfs 'ambassadeur' van de club, maar tekende afgelopen zomer bij de aartsvijand uit Deurne Noord. Even werd getwijfeld of hij wel tijdig fit zou geraken, maar Nainggolan staat gewoon in de basis. Hij mag zich dus aan een 'warm welkom' verwachten.

Voorts weinig verrassingen in de basisploeg van coach Brian Priske. Voorin kiest hij opnieuw voor het spitsenduo Samatta-Frey, dat gesteund wordt door Viktor Fischer. Achteraan neemt Björn Engels de plaats van Dinis Almeida weer in. Tot slot is Faris Haroun ook weer van de partij, hij begint evenwel op de bank.

LEES OOK: Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'
79

Wie wint?

Meest recent

'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

9
9
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

7
7
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

73
73
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

107
107
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

64
64
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

21
21
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

205
205
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

123
123
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

54
54
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

20
20
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

37
37
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

34
34
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

79
79
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

279
279
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

227
227
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

107
107
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

708
708
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

335
335
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

715
715
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

69
69
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

411
411
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

178
178
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

112
112
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

644
644

Meer sportnieuws