TU: 'Grote Donnarumma-schok, prijskaartje Sergio Gomez bekend'

164 stemmen
TU: 'Grote Donnarumma-schok, prijskaartje Sergio Gomez bekend'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht wil uiteraard Sergio Gomez liever niet al na een half seizoen zien vertrekken en heeft daarom een stevig prijskaartje rond zijn nek gehangen. Volgens Jeunes Footeux zullen geïnteresseerde clubs minstens 9 miljoen euro moeten neertellen. Dat is een veelvoud van wat Paars-Wit in de zomer nog betaalde. Er heerst interesse van onder meer Everton, Southampton en Olympique Marseille. De gehuurde Christian Kouamé keert dan weer mogelijk iets sneller terug naar Italië. Zo zou Bologna interesse hebben om hem in januari over te nemen.


Standard zal in januari sowieso al niet kunnen rekenen op Selim Amallah, want die speelt in principe dan de Africa Cup met Marokko. Maar mogelijk zal hij ook daarna niet meer terugkeren. "Het is mijn ambitie om naar een ploeg in een prestigieuzere competitie te trekken", stelt Amallah onomwonden bij Sudpresse. "Maar ik leg mezelf geen druk op."



BUITENLAND
Dries Mertens denkt er momenteel niet aan om SSC Napoli te verlaten, ook al werd zijn contract er nog steeds niet verlengd. Na de match tegen Atalanta was hij bij Sky Sport Italia alweer glashelder over zijn toekomst. "Ik ben hier graag, het is zelfs een eer om hier te spelen. Ik hoop dat Napoli de optie licht om mijn contract te verlengen", klonk het immers.



PSG wist afgelopen zomer Gianluigi Donnarumma transfervrij over te nemen van AC Milan. Maar de 22-jarige doelman is er geen vaste basisspeler. De ene keer staat Keylor Navas in doel, de andere keer de Italiaan. Dat zorgt voor wrevel bij de doelmannen en de Donnarumma zou volgens Calciomercato niet gelukkig zijn bij PSG. Het medium meldt dat de doelman al uitkijkt naar een andere club, Manchester United wordt alvast genoemd.



Volgens verschillende Engelse bronnen zal Jesse Lingard in januari bij Newcastle United tekenen. De aanvallende middenvelder komt amper aan de bak bij Manchester United, ondanks zijn eerdere fantastische uitleenbeurt aan West Ham vorig seizoen. Intussen worden ook Ross Barkley (Chelsea) en Arthur Cabral (FC Basel) genoemd bij The Magpies.

LEES OOK: 'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Mertens speelt volgend seizoen voor een andere club ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

74
74
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

88
88
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

128
128
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

60
60
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

35
35
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

254
254
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

84
84
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

137
137
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

366
366
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

104
104
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

279
279
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

455
455
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

260
260
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

820
820
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

393
393
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

300
300
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

295
295
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

82
82
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

581
581
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

95
95
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

300
300
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

284
284
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

343
343
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1370
1370
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

596
596

Meer sportnieuws