TU: 'Grote Donnarumma-schok, prijskaartje Sergio Gomez bekend'

door
TU: 'Grote Donnarumma-schok, prijskaartje Sergio Gomez bekend'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht wil uiteraard Sergio Gomez liever niet al na een half seizoen zien vertrekken en heeft daarom een stevig prijskaartje rond zijn nek gehangen. Volgens Jeunes Footeux zullen geïnteresseerde clubs minstens 9 miljoen euro moeten neertellen. Dat is een veelvoud van wat Paars-Wit in de zomer nog betaalde. Er heerst interesse van onder meer Everton, Southampton en Olympique Marseille. De gehuurde Christian Kouamé keert dan weer mogelijk iets sneller terug naar Italië. Zo zou Bologna interesse hebben om hem in januari over te nemen.


Standard zal in januari sowieso al niet kunnen rekenen op Selim Amallah, want die speelt in principe dan de Africa Cup met Marokko. Maar mogelijk zal hij ook daarna niet meer terugkeren. "Het is mijn ambitie om naar een ploeg in een prestigieuzere competitie te trekken", stelt Amallah onomwonden bij Sudpresse. "Maar ik leg mezelf geen druk op."



BUITENLAND
Dries Mertens denkt er momenteel niet aan om SSC Napoli te verlaten, ook al werd zijn contract er nog steeds niet verlengd. Na de match tegen Atalanta was hij bij Sky Sport Italia alweer glashelder over zijn toekomst. "Ik ben hier graag, het is zelfs een eer om hier te spelen. Ik hoop dat Napoli de optie licht om mijn contract te verlengen", klonk het immers.



PSG wist afgelopen zomer Gianluigi Donnarumma transfervrij over te nemen van AC Milan. Maar de 22-jarige doelman is er geen vaste basisspeler. De ene keer staat Keylor Navas in doel, de andere keer de Italiaan. Dat zorgt voor wrevel bij de doelmannen en de Donnarumma zou volgens Calciomercato niet gelukkig zijn bij PSG. Het medium meldt dat de doelman al uitkijkt naar een andere club, Manchester United wordt alvast genoemd.



Volgens verschillende Engelse bronnen zal Jesse Lingard in januari bij Newcastle United tekenen. De aanvallende middenvelder komt amper aan de bak bij Manchester United, ondanks zijn eerdere fantastische uitleenbeurt aan West Ham vorig seizoen. Intussen worden ook Ross Barkley (Chelsea) en Arthur Cabral (FC Basel) genoemd bij The Magpies.

LEES OOK: Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Mertens speelt volgend seizoen voor een andere club ...

Meest recent

Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

42
42
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

42
42
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

25
25
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

23
23
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

137
137
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

277
277
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

180
180
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

112
112
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

310
310
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

180
180
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

317
317
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

151
151
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

83
83
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

614
614
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

289
289
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

686
686
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

473
473
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

299
299
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

185
185
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

144
144
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

117
117
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

104
104
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

73
73
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

177
177
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

190
190

Meer sportnieuws