TU: 'Grote Donnarumma-schok, prijskaartje Sergio Gomez bekend'

door
TU: 'Grote Donnarumma-schok, prijskaartje Sergio Gomez bekend'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht wil uiteraard Sergio Gomez liever niet al na een half seizoen zien vertrekken en heeft daarom een stevig prijskaartje rond zijn nek gehangen. Volgens Jeunes Footeux zullen geïnteresseerde clubs minstens 9 miljoen euro moeten neertellen. Dat is een veelvoud van wat Paars-Wit in de zomer nog betaalde. Er heerst interesse van onder meer Everton, Southampton en Olympique Marseille. De gehuurde Christian Kouamé keert dan weer mogelijk iets sneller terug naar Italië. Zo zou Bologna interesse hebben om hem in januari over te nemen.


Standard zal in januari sowieso al niet kunnen rekenen op Selim Amallah, want die speelt in principe dan de Africa Cup met Marokko. Maar mogelijk zal hij ook daarna niet meer terugkeren. "Het is mijn ambitie om naar een ploeg in een prestigieuzere competitie te trekken", stelt Amallah onomwonden bij Sudpresse. "Maar ik leg mezelf geen druk op."



BUITENLAND
Dries Mertens denkt er momenteel niet aan om SSC Napoli te verlaten, ook al werd zijn contract er nog steeds niet verlengd. Na de match tegen Atalanta was hij bij Sky Sport Italia alweer glashelder over zijn toekomst. "Ik ben hier graag, het is zelfs een eer om hier te spelen. Ik hoop dat Napoli de optie licht om mijn contract te verlengen", klonk het immers.



PSG wist afgelopen zomer Gianluigi Donnarumma transfervrij over te nemen van AC Milan. Maar de 22-jarige doelman is er geen vaste basisspeler. De ene keer staat Keylor Navas in doel, de andere keer de Italiaan. Dat zorgt voor wrevel bij de doelmannen en de Donnarumma zou volgens Calciomercato niet gelukkig zijn bij PSG. Het medium meldt dat de doelman al uitkijkt naar een andere club, Manchester United wordt alvast genoemd.



Volgens verschillende Engelse bronnen zal Jesse Lingard in januari bij Newcastle United tekenen. De aanvallende middenvelder komt amper aan de bak bij Manchester United, ondanks zijn eerdere fantastische uitleenbeurt aan West Ham vorig seizoen. Intussen worden ook Ross Barkley (Chelsea) en Arthur Cabral (FC Basel) genoemd bij The Magpies.

LEES OOK: UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Mertens speelt volgend seizoen voor een andere club ...

Meest recent

Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

43
43
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

85
85
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

63
63
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

128
128
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

74
74
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

119
119
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

40
40
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

82
82
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

239
239
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

56
56
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

249
249
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

225
225
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

116
116
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

304
304
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

57
57
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

140
140
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

285
285
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

370
370
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

143
143
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

82
82
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

65
65
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

78
78
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

185
185
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

163
163

Meer sportnieuws