TU: 'Grote Donnarumma-schok, prijskaartje Sergio Gomez bekend'

door
TU: 'Grote Donnarumma-schok, prijskaartje Sergio Gomez bekend'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht wil uiteraard Sergio Gomez liever niet al na een half seizoen zien vertrekken en heeft daarom een stevig prijskaartje rond zijn nek gehangen. Volgens Jeunes Footeux zullen geïnteresseerde clubs minstens 9 miljoen euro moeten neertellen. Dat is een veelvoud van wat Paars-Wit in de zomer nog betaalde. Er heerst interesse van onder meer Everton, Southampton en Olympique Marseille. De gehuurde Christian Kouamé keert dan weer mogelijk iets sneller terug naar Italië. Zo zou Bologna interesse hebben om hem in januari over te nemen.


Standard zal in januari sowieso al niet kunnen rekenen op Selim Amallah, want die speelt in principe dan de Africa Cup met Marokko. Maar mogelijk zal hij ook daarna niet meer terugkeren. "Het is mijn ambitie om naar een ploeg in een prestigieuzere competitie te trekken", stelt Amallah onomwonden bij Sudpresse. "Maar ik leg mezelf geen druk op."



BUITENLAND
Dries Mertens denkt er momenteel niet aan om SSC Napoli te verlaten, ook al werd zijn contract er nog steeds niet verlengd. Na de match tegen Atalanta was hij bij Sky Sport Italia alweer glashelder over zijn toekomst. "Ik ben hier graag, het is zelfs een eer om hier te spelen. Ik hoop dat Napoli de optie licht om mijn contract te verlengen", klonk het immers.



PSG wist afgelopen zomer Gianluigi Donnarumma transfervrij over te nemen van AC Milan. Maar de 22-jarige doelman is er geen vaste basisspeler. De ene keer staat Keylor Navas in doel, de andere keer de Italiaan. Dat zorgt voor wrevel bij de doelmannen en de Donnarumma zou volgens Calciomercato niet gelukkig zijn bij PSG. Het medium meldt dat de doelman al uitkijkt naar een andere club, Manchester United wordt alvast genoemd.



Volgens verschillende Engelse bronnen zal Jesse Lingard in januari bij Newcastle United tekenen. De aanvallende middenvelder komt amper aan de bak bij Manchester United, ondanks zijn eerdere fantastische uitleenbeurt aan West Ham vorig seizoen. Intussen worden ook Ross Barkley (Chelsea) en Arthur Cabral (FC Basel) genoemd bij The Magpies.

JOUW MENING TELT:
Mertens speelt volgend seizoen voor een andere club ...

Meest recent

Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

21
21
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

23
23
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

65
65
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

241
241
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

244
244
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

313
313
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

154
154
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

381
381
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

991
991
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

81
81
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

77
77
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

145
145
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

82
82
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

543
543
'Overbodige pion kan Union aan topaanwinst helpen'

Het zal ongetwijfeld weer een drukke transferzomer worden bij Union. De Brusselaars zullen zich ...

34
34
'Lommel SK plukt ervaren middenvelder weg bij Beerschot'

Bij Beerschot gaat er veel volk vertrekken deze zomer, waardoor een aantal ploegen uiteraard ...

171
171
'Wilmots wil ex-speler aanstellen als coach van Standard'

De zoektocht naar een nieuwe trainer loopt niet alleen moeizaam bij Royal Antwerp FC, maar ook bij ...

284
284
'Rapid Wenen plukt smaakmaker weg bij AA Gent'

AA Gent gaat mogelijk een van zijn aanvallende krachten verliezen. VoetbalNieuws weet dat Rapid ...

347
347
WK Clubs: Messi opgelucht na sensationele fase, Atlético in nesten

In de Verenigde Staten wordt momenteel het gloednieuwe WK voor clubteams afgewerkt. In Groep A kon ...

70
70
'Vanden Borre duikt plots op bij Belgische eersteklasser'

Anthony Vanden Borre was de voorbije jaren wat van de radar verdwenen. Maar de 29-voudige Rode ...

295
295
'Club zet zich schrap: nieuwe transferontwikkeling Jashari'

Ardon Jashari werd afgelopen seizoen door zijn collega's verkozen tot beste speler in de Jupiler Pro ...

778
778
'City gaat compleet los: vijfde (!) zomeraanwinst binnen'

Manchester City start woensdag zijn campagne op het WK voor clubteams tegen het Marokkaanse ...

168
168
Doelmannenklucht bij Anderlecht: Coosemans verraden?

Anderlecht leeft in een doelmannenklucht: Colin Coosemans schitterde afgelopen seizoen, maar ...

694
694
'Genk vreest vervelende clausule: exit steunpilaar dreigt'

Bij KRC Genk staat de voorbereiding op het komende seizoen alweer voor de deur. Aanstaande vrijdag ...

552
552
'Toptarget maakt zwaar offer voor droomtransfer Barça'

FC Barcelona was afgelopen seizoen de oppermachtige ploeg in Spanje en wil die suprematie in de ...

220
220

Meer sportnieuws