"Ik wil voor altijd bij Antwerp blijven"

266 stemmen

De ogen van voetbalminnend Antwerpen zijn zondagmiddag integraal op het Olympisch stadion gericht. Beerschot VA ontvangt dan aartsrivaal Antwerp FC in de eerste Antwerpse stadsderby van dit seizoen. De zenuwen zullen dan ook hooggespannen staan, niet in het minst bij Ritchie De Laet.


De inmiddels 33-jarige verdediger is een rasechte Antwerpenaar en supportert al van jongs af aan voor de Great Old. Hij weet dus als geen ander wat de derby betekent voor de achterban van zijn club. Zondagmiddag zal hij dan ook gebrand zijn op een goede prestaties. Zeker omdat dit mogelijk ook een invloed kan hebben op zijn toekomst. Zo blijft het afwachten hoe lang De Laet nog bij Antwerp actief zal blijven.

Zijn huidig contract loopt in ieder geval tot medio 2023. Maar als het aan de speler zelf ligt, komt daar nog een tijdje bij. "Ik hoop dat ik hier voor altijd kan blijven", vertelt hij in een uitgebreide monoloog voor de krant Het Laatste Nieuws. "Mijn contract loopt nog anderhalf jaar door. Veel zal afhangen van mijn prestaties en van wat ze beslissen bovenaf. Ik heb nog één droom en één ambitie. Kampioen spelen met deze club."

BLESSUREVRIJ
De Laet zit in ieder geval gebeiteld tot minstens eind volgend seizoen. Al is het voor hem ook een nadeel dat de overeenkomst pas dan afloopt. Op dit moment zou er immers geen twijfel over bestaan dat zijn contract opnieuw wordt verlengd. Maar op een jaar tijd kan natuurlijk veel gebeuren en de verdediger is niet meer van de jongsten. Indien hij echter blessurevrij kan blijven, komt hij ongetwijfeld in aanmerking voor nog een (laatste) contractverlenging.

LEES OOK: 'Grote Verschaeren-schok: nieuwe Belgische club op tafel'

Antwerp moet De Laet een contract tot het einde van zijn carrière geven ...

Meest recent

'Miljoenentransfer Cercle, Kortrijk wil ook nog toeslaan'

Het seizoen in de Jupiler Pro League is nu helemaal onderweg. Na de openingsspeeldag willen een ...

7
7
Fabrizio Romano meldt straf nieuws in dossier Lukaku

Al maandenlang wordt er gespeculeerd over de toekomst van Romelu Lukaku en nu lijkt het er echt op ...

54
54
Standard begint nieuw seizoen met serieuze mokerslag

Standard leek lange tijd op weg naar een mooie avond op Sclessin, maar zag die in het slot alsnog ...

56
56
‘Miljoenenbom bij Club Brugge: Leko krijgt zijn eigen Yamal’

Club Brugge trekt stevig de portefeuille open voor een jonge winger die in Spanje met Lamine Yamal ...

346
346
Wilmots baalt over Anderlecht: "Anders 10 miljoen euro"

Standard was deze mercato al zeer aanwezig. De club kijkt uit naar opportuniteiten, een defensieve ...

254
254
'PSG vindt akkoord en haalt grote naam bij FC Barcelona'

Ferran Torres staat op het punt om FC Barcelona te verlaten voor Paris Saint-Germain. De Spaanse ...

41
41
Vanderbiest geeft info over transferplannen KV Mechelen

KV Mechelen was al actief op de transfermarkt, maar het huiswerk is nog niet klaar. Trainer Fred ...

108
108
"Dat ik naar Standard kon? Anderlecht is de grootste club"

Anderlecht investeerde al 12,5 miljoen euro in nieuwe spelers. Dat is voorlopig minder dan vorig ...

242
242
Vanhaezebrouck scherp voor topclub: "Geen verbetering"

Union SG speelde tot op heden twee officiële duels. Tegen Club Brugge en Bodo Glimt. Daaruit ...

190
190
De Mil herstelt ‘foutje’: "Had goed gesprek met de coach"

Bij AA Gent wisten ze opgelucht adem te halen na de 0-1-zege tegen Göteborg. Er zat druk op de ...

118
118
Anderlecht en La Louvière sloten héél opvallend akkoord

RSC Anderlecht opent zijn seizoen in de Jupiler Pro League met een thuiswedstrijd tegen La ...

300
300
Standard is gewaarschuwd: "Hen pijn doen"

Cercle Brugge opent zijn seizoen met een verplaatsing naar Standard. Zijn de Bruggelingen klaar voor ...

48
48
Euvrard verrast: toptalent zet stap terug bij Standard

Bij Standard willen ze meer de kaart van de jeugd trekken, maar door het wanbeleid van de ...

75
75
Coucke en Borsato zorgen voor immens vuurwerk in Knokke

Marc Coucke liet zijn volgers opnieuw even meekijken in zijn leven buiten de bestuurskamer. De ...

46
46
'STVV strijkt miljoenen op dankzij PSG'

STVV is financieel een zeer gezonde club. De Kanaries verkochten deze mercato al voor een zevental ...

158
158
'Stassin kan transfer versieren naar de Serie A'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil niet langer in de Ligue 2 ...

40
40
Leko niet zeker van mercato: "Kan nog veel gebeuren"

Club Brugge speelde een degelijk partij tegen KV Kortrijk. Het werd 3-0 in het Jan Breydelstadion. ...

378
378
Union SG legt volgende aanwinst officieel vast

Union SG heeft nog een transfer weten af te ronden. De Brusselaars hebben een buitenlandse speler ...

45
45
'Vader Lionel Messi overleden op 68-jarige leeftijd'

Jorge Messi, de vader van voetbalster Lionel Messi, is op 68-jarige leeftijd overleden. Dat melden ...

0
0
'KRC Genk verrast met komst JPL-smaakmaker'

KRC Genk staat op het punt om zijn derde ingaande transfer af te ronden. De Limburgers zouden ...

412
412
PSV pakt uit met peperdure ingaande transfer

PSV is een club die financieel nog steeds meer middelen heeft dan Club Brugge. De Eindhovenaren ...

47
47
Van Gaal lokt met Instagram-bericht massale smeekbede uit

Louis van Gaal viert vandaag een bijzondere dag, maar het is vooral een heel ander bericht dat ...

32
32
Simons ontdekt ‘nieuwe smaakmaker’ bij OHL

OH Leuven wordt naar jaarlijkse traditie door de ‘experts’ naar voren geschoven als een ...

135
135
'Nieuwe twist Lukaku: topclub knoopt gesprekken aan'

Van Romelu Lukaku was deze week geen spoor te bekennen op het trainingskamp van SSC Napoli. Een ...

202
202
Anderlecht haalt slag thuis: goudhaantje tekent tot 2029

RSC Anderlecht is deze zomer begonnen aan een gloednieuw sportief project. Maar ook daarin zal de ...

436
436

Meer sportnieuws