Ronaldo zorgt voor grote verbazing bij Rangnick

door
Ronaldo zorgt voor grote verbazing bij Rangnick

Manchester United stelde onlangs Ralf Rangnick voor als nieuwe coach en die zet werd goed onthaald in de Engelse voetbalwereld. Onder de Duitse coach moeten The Reds terug een absolute topclub worden op het sportieve vlak. Al valt het nog af te wachten hoe Rangnick de grote vedette Cristiano Ronaldo in zijn ploeg zal passen.


De Portugees is alweer 36 jaar en aan die leeftijd beginnen de fysieke capaciteiten van elke speler wat af te botten – hoewel die van Cristiano Ronaldo eigenlijk wel nog dik oké zijn. Toch valt het af te wachten hoe Ronaldo zich zal aanpassen aan de filosofie van Ralf Ragnick, die één van de grondleggers is van de veelbesproken gegenpress-tactiek. Eerder dit seizoen kreeg Ronaldo namelijk al te horen dat hij te weinig bijdrage levert in de pressing en in het defensieve werk.

Maar dat counterde Cristiano Ronaldo onlangs nog zelf in de match tegen Arsenal. Het databureau Opta noteerde immers dat Ronaldo toen maar liefst zestien keer druk ging gaan zetten diep op de helft van Arsenal. Dat is een opmerkelijke verbetering, want datzelfde aantal liet hij noteren in zijn laatste drie matchen samen. Geen enkele keer dit seizoen ging Ronaldo al vaker druk zetten, want in totaal probeerde hij 27 keer de tegenstander de bal te ontfutselen.

RANGNICK-RONALDO

En nu heeft ook Ralf Rangnick zich voor het eerst uitgelaten over zijn plannen met Cristiano Ronaldo. “Je moet jouw filosofie altijd aanpassen aan de beschikbare spelers en niet vice versa”, zei de coach van Manchester United. “Als je Cristiano zag tegen Arsenal op een leeftijd van 36 … Dat is een onwaarschijnlijke top professional. Op zijn leeftijd heb ik niemand gezien die fysiek zo fit is als hem.”

LEES OOK: 'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Is Ronaldo onmisbaar bij Manchester United?

Meest recent

Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

18
18
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

109
109
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

33
33
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

96
96
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

318
318
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

37
37
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

70
70
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

137
137
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

184
184
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

140
140
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

76
76
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

166
166
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

130
130
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

195
195
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

153
153
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

72
72
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

88
88
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

262
262
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

381
381
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

198
198
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

101
101
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

44
44
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

494
494
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

69
69
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

186
186

Meer sportnieuws