Ronaldo zorgt voor grote verbazing bij Rangnick

door
Ronaldo zorgt voor grote verbazing bij Rangnick

Manchester United stelde onlangs Ralf Rangnick voor als nieuwe coach en die zet werd goed onthaald in de Engelse voetbalwereld. Onder de Duitse coach moeten The Reds terug een absolute topclub worden op het sportieve vlak. Al valt het nog af te wachten hoe Rangnick de grote vedette Cristiano Ronaldo in zijn ploeg zal passen.


De Portugees is alweer 36 jaar en aan die leeftijd beginnen de fysieke capaciteiten van elke speler wat af te botten – hoewel die van Cristiano Ronaldo eigenlijk wel nog dik oké zijn. Toch valt het af te wachten hoe Ronaldo zich zal aanpassen aan de filosofie van Ralf Ragnick, die één van de grondleggers is van de veelbesproken gegenpress-tactiek. Eerder dit seizoen kreeg Ronaldo namelijk al te horen dat hij te weinig bijdrage levert in de pressing en in het defensieve werk.

Maar dat counterde Cristiano Ronaldo onlangs nog zelf in de match tegen Arsenal. Het databureau Opta noteerde immers dat Ronaldo toen maar liefst zestien keer druk ging gaan zetten diep op de helft van Arsenal. Dat is een opmerkelijke verbetering, want datzelfde aantal liet hij noteren in zijn laatste drie matchen samen. Geen enkele keer dit seizoen ging Ronaldo al vaker druk zetten, want in totaal probeerde hij 27 keer de tegenstander de bal te ontfutselen.

RANGNICK-RONALDO

En nu heeft ook Ralf Rangnick zich voor het eerst uitgelaten over zijn plannen met Cristiano Ronaldo. “Je moet jouw filosofie altijd aanpassen aan de beschikbare spelers en niet vice versa”, zei de coach van Manchester United. “Als je Cristiano zag tegen Arsenal op een leeftijd van 36 … Dat is een onwaarschijnlijke top professional. Op zijn leeftijd heb ik niemand gezien die fysiek zo fit is als hem.”

LEES OOK: Ronaldo met historische mijlpaal, Engeland stelt weer teleur

Is Ronaldo onmisbaar bij Manchester United?

Meest recent

'Club Brugge krijgt nieuws over vertrek Nilsson'

Een dik jaar geleden legde Club Brugge nog 6,5 miljoen euro op tafel om Gustaf Nilsson weg te kapen ...

45
45
Eerste stunt in Croky Cup een feit: 2 profclubs sneuvelen

Er wordt dit weekend niet gevoetbald in de Challenger Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

49
49
Garcia stuurt Duivels stevige waarschuwing voor Kazachstan

Zondag moeten de Rode Duivels alweer aan de bak. Dan staat al hun vierde kwalificatiewedstrijd voor ...

18
18
'Standard wil nog transfervrije slag slaan'

Standard beleefde een opmerkelijke zomer. Met Marc Wilmots kwam er een nieuwe sportief directeur die ...

51
51
'Karetsas en Simic naar zelfde club: slag van 30 miljoen'

De zomermercato is nog niet eens helemaal voorbij, want in België en enkele andere landen mogen ...

299
299
'Plots toch witte rook: Antwerp slaat alsnog toe'

Antwerp ziet in het slot van de mercato de kassa plots nog stevig rinkelen. Senne Lammens werd al ...

428
428
Anderlecht-vertrekker gaat viraal met zeer pijnlijk moment

Dit weekend staat in het teken van interlandvoetbal en dus wordt er op het hoogste niveau niet ...

78
78
'Club Brugge mag last-minute-aanwinst vergeten'

Club Brugge leek zijn transferhuiswerk af te hebben, maar er beweegt de laatste dagen plots nog ...

304
304
'Besiktas gaat na njet Trossard voor Belgische sensatie'

In Turkije is de transfermarkt nog een tijdje open en daar willen ook de lokale topclubs van ...

84
84
Pijnlijke blunder: Tavolieri moet Anderlecht-bom inslikken

Het zijn nog maar eens woelige tijden bij Anderlecht. Vrijdag kwam bijvoorbeeld de bevestiging dat ...

614
614
Club Brugge verrast met opvallende coaching-switch

Club Brugge kreeg dit weekend nog te maken met een onverwacht vertrek. Het moest immers afscheid ...

375
375
De Ketelaere vernederd door Garcia: bom barst bijna

Charles De Ketelaere blijft bij de Rode Duivels een luxe-optie, terwijl er duidelijk twijfels zijn ...

1022
1022
Ronaldo met historische mijlpaal, Engeland stelt weer teleur

Er stonden vandaag al een aantal WK-kwalificatiematchen op het programma. Zo kwamen onder meer ...

93
93
'OHL wil stunten met terugkeer ex-smaakmaker'

OH Leuven heeft duidelijk nog versterking nodig. De fans mogen zich daar ook nog aan verwachten de ...

110
110
Caluwé slaat toe met nieuwe toptransfer bij KV Mechelen

KV Mechelen zit niet stil op de transfermarkt. Sportief directeur Tom Caluwé heeft alweer een ...

181
181
'Standard pakt uit met "belachelijk" transfervoorstel'

Standard wil zich de komende twee dagen nog roeren op de transfermarkt. Marc Wilmots probeert nog ...

236
236
Union SG verrast compleet met komst ex-Buffalo

Zeer verrassend nieuws vanuit het Dudenpark. Union SG heeft vandaag een volgende aanwinst aan de ...

146
146
De Bruyne reageert scherp op groot Duivels-probleem

Kevin De Bruyne is klaar om met België Kazachstan te bekampen. De speler van Napoli weet dat ...

123
123
"Oei!” – Ruben Van Gucht laat dames verbijsterd achter

Wat begon als een doodgewone zaterdagmorgen op Radio 2, eindigde in pure verbazing en een virale ...

96
96
STVV vangt bot bij smaakmaker: "Ik blijf hier"

Bij STVV doen ze al heel wat jaren goede transfers. Dat vulde de kassa al zeer goed, maar de ...

175
175
Garcia neemt Duivel in bescherming: "Alle vertrouwen!"

Morgen ontvangt België Kazachstan in het Lotto Park van RSC Anderlecht. De fans verwachten een ...

92
92
De Bruyne breekt de stilte over link met Anderlecht

Kevin De Bruyne sprak met de media naar aanleiding van het duel tegen Kazachstan. De Rode Duivel ...

596
596
Garcia verklapt grote wijziging voor duel met Kazachstan

Na de makkelijke 0-6-zege tegen Kazachstan nemen de Rode Duivels het zondag op tegen Kazachstan. Een ...

257
257
'KV Mechelen stoomt door met volgende knaltransfer'

Sportief directeur Tom Caluwé liet het vorige week nog weten: er waren nog een aantal spelers ...

307
307
FCV Dender heeft hoofdcoach beet: Club Brugge baalt

De kogel is door de kerk: FCV Dender heeft zijn nieuwe trainer beet. Na het vertrek van Vincent ...

267
267

Meer sportnieuws