Ronaldo zorgt voor grote verbazing bij Rangnick

door
Ronaldo zorgt voor grote verbazing bij Rangnick

Manchester United stelde onlangs Ralf Rangnick voor als nieuwe coach en die zet werd goed onthaald in de Engelse voetbalwereld. Onder de Duitse coach moeten The Reds terug een absolute topclub worden op het sportieve vlak. Al valt het nog af te wachten hoe Rangnick de grote vedette Cristiano Ronaldo in zijn ploeg zal passen.


De Portugees is alweer 36 jaar en aan die leeftijd beginnen de fysieke capaciteiten van elke speler wat af te botten – hoewel die van Cristiano Ronaldo eigenlijk wel nog dik oké zijn. Toch valt het af te wachten hoe Ronaldo zich zal aanpassen aan de filosofie van Ralf Ragnick, die één van de grondleggers is van de veelbesproken gegenpress-tactiek. Eerder dit seizoen kreeg Ronaldo namelijk al te horen dat hij te weinig bijdrage levert in de pressing en in het defensieve werk.

Maar dat counterde Cristiano Ronaldo onlangs nog zelf in de match tegen Arsenal. Het databureau Opta noteerde immers dat Ronaldo toen maar liefst zestien keer druk ging gaan zetten diep op de helft van Arsenal. Dat is een opmerkelijke verbetering, want datzelfde aantal liet hij noteren in zijn laatste drie matchen samen. Geen enkele keer dit seizoen ging Ronaldo al vaker druk zetten, want in totaal probeerde hij 27 keer de tegenstander de bal te ontfutselen.

RANGNICK-RONALDO

En nu heeft ook Ralf Rangnick zich voor het eerst uitgelaten over zijn plannen met Cristiano Ronaldo. “Je moet jouw filosofie altijd aanpassen aan de beschikbare spelers en niet vice versa”, zei de coach van Manchester United. “Als je Cristiano zag tegen Arsenal op een leeftijd van 36 … Dat is een onwaarschijnlijke top professional. Op zijn leeftijd heb ik niemand gezien die fysiek zo fit is als hem.”

LEES OOK: Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Is Ronaldo onmisbaar bij Manchester United?

Meest recent

Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

0
0
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

103
103
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

30
30
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

27
27
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

106
106
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

27
27
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

209
209
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

214
214
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

28
28
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

270
270
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

183
183
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

252
252
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

185
185
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

222
222
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

890
890
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

172
172
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

739
739
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

524
524
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

506
506
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

260
260
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

340
340
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

695
695
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

814
814
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

569
569
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

287
287

Meer sportnieuws