'Club Brugge doet gouden zaak op transfermarkt'

door
'Club Brugge doet gouden zaak op transfermarkt'

Club Brugge kende vorig seizoen een flinke terugval na de winterstop, uiteindelijk werd de landstitel slechts met het kleinste verschil over de streep getrokken. Dergelijk scenario willen de Bruggelingen in de huidige jaargang absoluut vermijden. Er is dan ook versterking onderweg voor de tweede seizoenshelft.


Zo maakt Blauw-Zwart zich momenteel op voor de komst van Tajon Buchanan. De Canadese winger werd afgelopen zomer al weggekocht bij New England Revolution, maar maakte daar eerste het seizoen af. Sinds dinsdagnacht is de club uit Massachusetts echter uitgeschakeld in de MLS. Buchanan, die werd opgenomen in het 'Elftal van het Jaar' van de Noord-Amerikaanse competitie, zal nu even een rustperiode inlassen. Vervolgens maakt hij definitief de overstap naar Club Brugge.

Na zijn goede prestaties van de voorbije maanden zijn de verwachtingen alvast groot. En volgens zijn landgenoot Michael Klukowski, die zelf meer dan 150 wedstrijden bij Club op de teller heeft staan, is dat ook terecht. "Hij is echt heel erg snel", stelt Klukowski in een uitgebreid interview met La Dernière Heure. "Hij is sterk tijdens één tegen één-situaties, heeft een goede techniek en kan ook nog eens goed afwerken voor doel. Hij is een jongen met een groot potentieel. Met al deze kwaliteiten heeft hij alles om het te maken bij Club Brugge."

GOUDEN ZAAK
Vincent Mannaert en co deden er in ieder geval goed aan om afgelopen zomer al toe te slaan. Sindsdien is zijn marktwaarde immers flink gestegen, terwijl Club zo'n 5 à 6 miljoen euro voor hem betaald zou hebben. Klukowski is er van overtuigd dat Blauw-Zwart op die manier een gouden zaak deed. "Zo bedrag voor een speler uit de MLS die international is en gegeerd wordt in het buitenland, ik denk dat Club Brugge een hele goede slag heeft geslagen. Bravo dat ze hem konden overtuigen."

LEES OOK: ‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Club moet naast Buchanan nog meer versterking aantrekken in januari?

Meest recent

Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

26
26
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

17
17
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

75
75
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

294
294
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

222
222
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

60
60
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

207
207
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

691
691
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

135
135
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

199
199
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

622
622
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

318
318
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

74
74
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

149
149
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

98
98
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

71
71
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

101
101
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

224
224
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

107
107
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

110
110
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

161
161
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

60
60
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

365
365
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

385
385
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

178
178

Meer sportnieuws