'Club Brugge doet gouden zaak op transfermarkt'

door
'Club Brugge doet gouden zaak op transfermarkt'

Club Brugge kende vorig seizoen een flinke terugval na de winterstop, uiteindelijk werd de landstitel slechts met het kleinste verschil over de streep getrokken. Dergelijk scenario willen de Bruggelingen in de huidige jaargang absoluut vermijden. Er is dan ook versterking onderweg voor de tweede seizoenshelft.


Zo maakt Blauw-Zwart zich momenteel op voor de komst van Tajon Buchanan. De Canadese winger werd afgelopen zomer al weggekocht bij New England Revolution, maar maakte daar eerste het seizoen af. Sinds dinsdagnacht is de club uit Massachusetts echter uitgeschakeld in de MLS. Buchanan, die werd opgenomen in het 'Elftal van het Jaar' van de Noord-Amerikaanse competitie, zal nu even een rustperiode inlassen. Vervolgens maakt hij definitief de overstap naar Club Brugge.

Na zijn goede prestaties van de voorbije maanden zijn de verwachtingen alvast groot. En volgens zijn landgenoot Michael Klukowski, die zelf meer dan 150 wedstrijden bij Club op de teller heeft staan, is dat ook terecht. "Hij is echt heel erg snel", stelt Klukowski in een uitgebreid interview met La Dernière Heure. "Hij is sterk tijdens één tegen één-situaties, heeft een goede techniek en kan ook nog eens goed afwerken voor doel. Hij is een jongen met een groot potentieel. Met al deze kwaliteiten heeft hij alles om het te maken bij Club Brugge."

GOUDEN ZAAK
Vincent Mannaert en co deden er in ieder geval goed aan om afgelopen zomer al toe te slaan. Sindsdien is zijn marktwaarde immers flink gestegen, terwijl Club zo'n 5 à 6 miljoen euro voor hem betaald zou hebben. Klukowski is er van overtuigd dat Blauw-Zwart op die manier een gouden zaak deed. "Zo bedrag voor een speler uit de MLS die international is en gegeerd wordt in het buitenland, ik denk dat Club Brugge een hele goede slag heeft geslagen. Bravo dat ze hem konden overtuigen."

LEES OOK: Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Club moet naast Buchanan nog meer versterking aantrekken in januari?

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

10
10
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

5
5
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

45
45
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

19
19
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

58
58
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

21
21
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

98
98
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

46
46
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

269
269
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

42
42
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

30
30
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

31
31
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

44
44
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

35
35
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

618
618
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

147
147
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

127
127
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

139
139
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

102
102
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

106
106
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

189
189
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

53
53
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

102
102
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

101
101

Meer sportnieuws