'Club Brugge doet gouden zaak op transfermarkt'

1142 stemmen
'Club Brugge doet gouden zaak op transfermarkt'

Club Brugge kende vorig seizoen een flinke terugval na de winterstop, uiteindelijk werd de landstitel slechts met het kleinste verschil over de streep getrokken. Dergelijk scenario willen de Bruggelingen in de huidige jaargang absoluut vermijden. Er is dan ook versterking onderweg voor de tweede seizoenshelft.


Zo maakt Blauw-Zwart zich momenteel op voor de komst van Tajon Buchanan. De Canadese winger werd afgelopen zomer al weggekocht bij New England Revolution, maar maakte daar eerste het seizoen af. Sinds dinsdagnacht is de club uit Massachusetts echter uitgeschakeld in de MLS. Buchanan, die werd opgenomen in het 'Elftal van het Jaar' van de Noord-Amerikaanse competitie, zal nu even een rustperiode inlassen. Vervolgens maakt hij definitief de overstap naar Club Brugge.

Na zijn goede prestaties van de voorbije maanden zijn de verwachtingen alvast groot. En volgens zijn landgenoot Michael Klukowski, die zelf meer dan 150 wedstrijden bij Club op de teller heeft staan, is dat ook terecht. "Hij is echt heel erg snel", stelt Klukowski in een uitgebreid interview met La Dernière Heure. "Hij is sterk tijdens één tegen één-situaties, heeft een goede techniek en kan ook nog eens goed afwerken voor doel. Hij is een jongen met een groot potentieel. Met al deze kwaliteiten heeft hij alles om het te maken bij Club Brugge."

GOUDEN ZAAK
Vincent Mannaert en co deden er in ieder geval goed aan om afgelopen zomer al toe te slaan. Sindsdien is zijn marktwaarde immers flink gestegen, terwijl Club zo'n 5 à 6 miljoen euro voor hem betaald zou hebben. Klukowski is er van overtuigd dat Blauw-Zwart op die manier een gouden zaak deed. "Zo bedrag voor een speler uit de MLS die international is en gegeerd wordt in het buitenland, ik denk dat Club Brugge een hele goede slag heeft geslagen. Bravo dat ze hem konden overtuigen."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

Club moet naast Buchanan nog meer versterking aantrekken in januari?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

43
43
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

64
64
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

108
108
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

53
53
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

32
32
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

237
237
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

82
82
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

132
132
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

358
358
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

100
100
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

274
274
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

448
448
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

257
257
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

810
810
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

388
388
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

296
296
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

293
293
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

80
80
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

574
574
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

94
94
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

299
299
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

281
281
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

340
340
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1355
1355
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

593
593

Meer sportnieuws