'Club Brugge doet gouden zaak op transfermarkt'

1142 stemmen
'Club Brugge doet gouden zaak op transfermarkt'

Club Brugge kende vorig seizoen een flinke terugval na de winterstop, uiteindelijk werd de landstitel slechts met het kleinste verschil over de streep getrokken. Dergelijk scenario willen de Bruggelingen in de huidige jaargang absoluut vermijden. Er is dan ook versterking onderweg voor de tweede seizoenshelft.


Zo maakt Blauw-Zwart zich momenteel op voor de komst van Tajon Buchanan. De Canadese winger werd afgelopen zomer al weggekocht bij New England Revolution, maar maakte daar eerste het seizoen af. Sinds dinsdagnacht is de club uit Massachusetts echter uitgeschakeld in de MLS. Buchanan, die werd opgenomen in het 'Elftal van het Jaar' van de Noord-Amerikaanse competitie, zal nu even een rustperiode inlassen. Vervolgens maakt hij definitief de overstap naar Club Brugge.

Na zijn goede prestaties van de voorbije maanden zijn de verwachtingen alvast groot. En volgens zijn landgenoot Michael Klukowski, die zelf meer dan 150 wedstrijden bij Club op de teller heeft staan, is dat ook terecht. "Hij is echt heel erg snel", stelt Klukowski in een uitgebreid interview met La Dernière Heure. "Hij is sterk tijdens één tegen één-situaties, heeft een goede techniek en kan ook nog eens goed afwerken voor doel. Hij is een jongen met een groot potentieel. Met al deze kwaliteiten heeft hij alles om het te maken bij Club Brugge."

GOUDEN ZAAK
Vincent Mannaert en co deden er in ieder geval goed aan om afgelopen zomer al toe te slaan. Sindsdien is zijn marktwaarde immers flink gestegen, terwijl Club zo'n 5 à 6 miljoen euro voor hem betaald zou hebben. Klukowski is er van overtuigd dat Blauw-Zwart op die manier een gouden zaak deed. "Zo bedrag voor een speler uit de MLS die international is en gegeerd wordt in het buitenland, ik denk dat Club Brugge een hele goede slag heeft geslagen. Bravo dat ze hem konden overtuigen."

LEES OOK: Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Club moet naast Buchanan nog meer versterking aantrekken in januari?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

27
27
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

22
22
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

22
22
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

65
65
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

63
63
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

76
76
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

57
57
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

91
91
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

31
31
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

84
84
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

149
149
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

220
220
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

499
499
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

173
173
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

448
448
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

853
853
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

362
362
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

175
175
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

696
696
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

598
598
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

180
180
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws