'Everton lonkt met miljoenen naar Anderlecht'

door
'Everton lonkt met miljoenen naar Anderlecht'

Niemand kan dit seizoen om Sergio Gomez heen. De Spaanse linksachter van Anderlecht is momenteel één van de meest beslissende spelers van de Belgische competitie en een transfer is niet ver weg. Voorlopig werd enkel Olympique Marseille gelinkt aan Gomez, maar er heerst uiteraard nog veel meer interesse.


De wedstrijd tegen Charleroi vorig weekend werd alvast gevolg door vertegenwoordigers van Saint-Étienne, Ajax, Schalke 04, Everton, Manchester United, Hellas Verona, Fortuna Dusseldorf, Zulte Waregem, Villarreal, Stade Rennes, Hamburg, Borussia Dortmund, Southampton, Lille OSC, lnter, Rangers, AA Gent, Bayer Leverkusen, Alaves, AZ, Atalanta, AS Monaco en Genoa. En volgens HITC waren Everton en Southampton daar enkel aanwezig om Sergio Gomez te scouten.

TRANSFER NABIJ

Ook Olivier Deschacht beaamde onlangs in een interview met Het Laatste Nieuws dat Anderlecht Sergio Gomez snel zal verliezen omdat zo’n spelers nu eenmaal erg gewild zijn op de transfermarkt. Deschacht noemde de Spanjaard een fantastische speler maar dat hij zeker nog vooruitgang kan boeken op het defensieve vlak. Onlangs werd Olympique Marseille opgevoerd als kandidaat-overnemer voor Sergio Gomez, hier kan u de analyse lezen

Sergio Gomez hoopt dan weer om weldra een sportieve stap vooruit te zetten in zijn carrière, nadat hij zich terug op de kaart kon zetten bij Anderlecht. Het jeugdproduct van FC Barcelona hoopt straks in dezelfde voetsporen te treden van Dani Olmo, Marc Cucurella, Alex Moreno, Cristian Tello en Oriol Romeu, die allen mooie carrières uitbouwden nadat ze Camp Nou verlieten.

LEES OOK: Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Past Gomez in de Premier League?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

1
1
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

47
47
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

15
15
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

95
95
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

14
14
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

27
27
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

165
165
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

131
131
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

84
84
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

144
144
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

207
207
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

124
124
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

166
166
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

275
275
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

201
201
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

526
526
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

237
237
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

328
328
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

304
304
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

341
341
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

163
163
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

226
226
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

151
151
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

187
187
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

90
90

Meer sportnieuws