'Everton lonkt met miljoenen naar Anderlecht'

803
'Everton lonkt met miljoenen naar Anderlecht'

Niemand kan dit seizoen om Sergio Gomez heen. De Spaanse linksachter van Anderlecht is momenteel één van de meest beslissende spelers van de Belgische competitie en een transfer is niet ver weg. Voorlopig werd enkel Olympique Marseille gelinkt aan Gomez, maar er heerst uiteraard nog veel meer interesse.


De wedstrijd tegen Charleroi vorig weekend werd alvast gevolg door vertegenwoordigers van Saint-Étienne, Ajax, Schalke 04, Everton, Manchester United, Hellas Verona, Fortuna Dusseldorf, Zulte Waregem, Villarreal, Stade Rennes, Hamburg, Borussia Dortmund, Southampton, Lille OSC, lnter, Rangers, AA Gent, Bayer Leverkusen, Alaves, AZ, Atalanta, AS Monaco en Genoa. En volgens HITC waren Everton en Southampton daar enkel aanwezig om Sergio Gomez te scouten.

TRANSFER NABIJ

Ook Olivier Deschacht beaamde onlangs in een interview met Het Laatste Nieuws dat Anderlecht Sergio Gomez snel zal verliezen omdat zo’n spelers nu eenmaal erg gewild zijn op de transfermarkt. Deschacht noemde de Spanjaard een fantastische speler maar dat hij zeker nog vooruitgang kan boeken op het defensieve vlak. Onlangs werd Olympique Marseille opgevoerd als kandidaat-overnemer voor Sergio Gomez, hier kan u de analyse lezen. 

Sergio Gomez hoopt dan weer om weldra een sportieve stap vooruit te zetten in zijn carrière, nadat hij zich terug op de kaart kon zetten bij Anderlecht. Het jeugdproduct van FC Barcelona hoopt straks in dezelfde voetsporen te treden van Dani Olmo, Marc Cucurella, Alex Moreno, Cristian Tello en Oriol Romeu, die allen mooie carrières uitbouwden nadat ze Camp Nou verlieten.

LEES OOK: Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Past Gomez in de Premier League?

Meest recent

Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

1
1
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

25
25
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

35
35
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

80
80
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

139
139
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

57
57
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

76
76
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

55
55
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

102
102
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

12
12
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

15
15
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

71
71
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

187
187
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

105
105
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

91
91
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

826
826
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

147
147
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

96
96
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

38
38
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

381
381
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

415
415
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

398
398
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

402
402

Meer sportnieuws