'Everton lonkt met miljoenen naar Anderlecht'

door
'Everton lonkt met miljoenen naar Anderlecht'

Niemand kan dit seizoen om Sergio Gomez heen. De Spaanse linksachter van Anderlecht is momenteel één van de meest beslissende spelers van de Belgische competitie en een transfer is niet ver weg. Voorlopig werd enkel Olympique Marseille gelinkt aan Gomez, maar er heerst uiteraard nog veel meer interesse.


De wedstrijd tegen Charleroi vorig weekend werd alvast gevolg door vertegenwoordigers van Saint-Étienne, Ajax, Schalke 04, Everton, Manchester United, Hellas Verona, Fortuna Dusseldorf, Zulte Waregem, Villarreal, Stade Rennes, Hamburg, Borussia Dortmund, Southampton, Lille OSC, lnter, Rangers, AA Gent, Bayer Leverkusen, Alaves, AZ, Atalanta, AS Monaco en Genoa. En volgens HITC waren Everton en Southampton daar enkel aanwezig om Sergio Gomez te scouten.

TRANSFER NABIJ

Ook Olivier Deschacht beaamde onlangs in een interview met Het Laatste Nieuws dat Anderlecht Sergio Gomez snel zal verliezen omdat zo’n spelers nu eenmaal erg gewild zijn op de transfermarkt. Deschacht noemde de Spanjaard een fantastische speler maar dat hij zeker nog vooruitgang kan boeken op het defensieve vlak. Onlangs werd Olympique Marseille opgevoerd als kandidaat-overnemer voor Sergio Gomez, hier kan u de analyse lezen

Sergio Gomez hoopt dan weer om weldra een sportieve stap vooruit te zetten in zijn carrière, nadat hij zich terug op de kaart kon zetten bij Anderlecht. Het jeugdproduct van FC Barcelona hoopt straks in dezelfde voetsporen te treden van Dani Olmo, Marc Cucurella, Alex Moreno, Cristian Tello en Oriol Romeu, die allen mooie carrières uitbouwden nadat ze Camp Nou verlieten.

LEES OOK: Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Past Gomez in de Premier League?

Meest recent

'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

1
1
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

62
62
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

68
68
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

191
191
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

53
53
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

444
444
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

577
577
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

171
171
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

405
405
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

243
243
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

195
195
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

88
88
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

80
80
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

49
49
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

221
221
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

34
34
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

180
180
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

229
229
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

47
47
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

131
131
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

220
220
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

136
136
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

82
82
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

161
161

Meer sportnieuws