'Lamkel Zé maakt het ook in Slowakije te bont'

door
'Lamkel Zé maakt het ook in Slowakije te bont'

Afgelopen zomer geraakte Antwerp dan toch nog verlost van Didier Lamkel Zé. De Kameroener zette het huis in Deurne-Noord meermaals op stelten, en wou hij uiteindelijk zelf ook vertrekken bij The Great Old. Mogelijk had LZ7 hierbij echter wel een meer idyllische bestemming in gedachten dan het Slowaakse Dunajska Streda, of kortweg DAC genoemd.


Dat werd immers de nieuwe club van Lamkel Zé, die hem voor één seizoen huren van Antwerp. Een verplichte aankoopoptie werd daarbij niet in de deal opgenomen. De flankspeler begon sterk aan zijn seizoen in Slowakije met samengeteld vijf doelpunten en assists in evenveel wedstrijden. Hierna stokte de motor van Zé evenwel, en viel hij ook nog eens geblesseerd uit. De vraag is echter of we hierbij wel degelijk spreken over een blessure.

Zo staat er immers overal te lezen, onder meer bij het gerenommeerde Transfermarkt, dat de reden van blessure ‘onbekend’ is. Zelfs op de clubwebstek van DAC valt er niets terug te vinden over wat er nu precies aan de hand is met Lamkel Zé. Dit doet dan ook het vermoeden rijzen dat zijn ontbreken eerder om disciplinaire reden zou kunnen zijn. Met zekerheid kunnen we dit niet stellen, maar er zijn wel enkele redenen om aan te nemen dat dit wel degelijk het geval is.

Zo kennen we in België uiteraard de reputatie van Lamkel Zé, die niet verlegen is om tegen enkele schenen te schoppen, en niet verder kijkt dan zijn eigen persoon. Die gedachtegang ligt dan meteen ook in strijd met die van de nieuwe coach van DAC, Joao Janeiro. “Om een club goed te laten werken, is het essentieel dat iedereen aan hetzelfde touw trekt”, liet die meteen weten bij zijn voorstelling begin november. Niet bepaald het motto waarmee Zé door het leven trekt.

Geen Instagram
Opvallend genoeg is het ook sinds de komst van de opvolger van Antal Németh dat Lamkel Zé niet meer tot de selectie behoort. Dit doet dan ook enkele alarmbellen afgaan, eens te meer omdat het Kameroense woelwater sindsdien ook niet meer actief is op Instagram. Zoals geweten zijn favoriete medium waarin hij zichzelf graag in de kijker zet en vaak controversiële berichten post. Ook bij Antwerp werd hem hierdoor al eens een verbod op het gebruik van Instagram opgelegd, na een zoveelste uitspatting.

Is er hier meer aan de hand?

Meest recent

Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

5
5
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

24
24
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

9
9
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

131
131
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

82
82
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

61
61
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

115
115
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

235
235
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

226
226
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

50
50
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

104
104
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

195
195
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

112
112
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

179
179
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

176
176
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

411
411
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

357
357
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

240
240
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

167
167
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

136
136
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

229
229
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

81
81
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

393
393
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

124
124

Meer sportnieuws