'Lamkel Zé maakt het ook in Slowakije te bont'

door
'Lamkel Zé maakt het ook in Slowakije te bont'

Afgelopen zomer geraakte Antwerp dan toch nog verlost van Didier Lamkel Zé. De Kameroener zette het huis in Deurne-Noord meermaals op stelten, en wou hij uiteindelijk zelf ook vertrekken bij The Great Old. Mogelijk had LZ7 hierbij echter wel een meer idyllische bestemming in gedachten dan het Slowaakse Dunajska Streda, of kortweg DAC genoemd.


Dat werd immers de nieuwe club van Lamkel Zé, die hem voor één seizoen huren van Antwerp. Een verplichte aankoopoptie werd daarbij niet in de deal opgenomen. De flankspeler begon sterk aan zijn seizoen in Slowakije met samengeteld vijf doelpunten en assists in evenveel wedstrijden. Hierna stokte de motor van Zé evenwel, en viel hij ook nog eens geblesseerd uit. De vraag is echter of we hierbij wel degelijk spreken over een blessure.

Zo staat er immers overal te lezen, onder meer bij het gerenommeerde Transfermarkt, dat de reden van blessure ‘onbekend’ is. Zelfs op de clubwebstek van DAC valt er niets terug te vinden over wat er nu precies aan de hand is met Lamkel Zé. Dit doet dan ook het vermoeden rijzen dat zijn ontbreken eerder om disciplinaire reden zou kunnen zijn. Met zekerheid kunnen we dit niet stellen, maar er zijn wel enkele redenen om aan te nemen dat dit wel degelijk het geval is.

Zo kennen we in België uiteraard de reputatie van Lamkel Zé, die niet verlegen is om tegen enkele schenen te schoppen, en niet verder kijkt dan zijn eigen persoon. Die gedachtegang ligt dan meteen ook in strijd met die van de nieuwe coach van DAC, Joao Janeiro. “Om een club goed te laten werken, is het essentieel dat iedereen aan hetzelfde touw trekt”, liet die meteen weten bij zijn voorstelling begin november. Niet bepaald het motto waarmee Zé door het leven trekt.

Geen Instagram
Opvallend genoeg is het ook sinds de komst van de opvolger van Antal Németh dat Lamkel Zé niet meer tot de selectie behoort. Dit doet dan ook enkele alarmbellen afgaan, eens te meer omdat het Kameroense woelwater sindsdien ook niet meer actief is op Instagram. Zoals geweten zijn favoriete medium waarin hij zichzelf graag in de kijker zet en vaak controversiële berichten post. Ook bij Antwerp werd hem hierdoor al eens een verbod op het gebruik van Instagram opgelegd, na een zoveelste uitspatting.

Is er hier meer aan de hand?

Meest recent

Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

0
0
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

104
104
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

37
37
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

80
80
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

39
39
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

143
143
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

144
144
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

84
84
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

549
549
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

235
235
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

263
263
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

805
805
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

517
517
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

366
366
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

286
286
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

717
717
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

192
192
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

61
61
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

93
93
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

401
401
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

60
60
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

547
547
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

434
434
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

41
41

Meer sportnieuws