'Lamkel Zé maakt het ook in Slowakije te bont'

969 stemmen
'Lamkel Zé maakt het ook in Slowakije te bont'

Afgelopen zomer geraakte Antwerp dan toch nog verlost van Didier Lamkel Zé. De Kameroener zette het huis in Deurne-Noord meermaals op stelten, en wou hij uiteindelijk zelf ook vertrekken bij The Great Old. Mogelijk had LZ7 hierbij echter wel een meer idyllische bestemming in gedachten dan het Slowaakse Dunajska Streda, of kortweg DAC genoemd.


Dat werd immers de nieuwe club van Lamkel Zé, die hem voor één seizoen huren van Antwerp. Een verplichte aankoopoptie werd daarbij niet in de deal opgenomen. De flankspeler begon sterk aan zijn seizoen in Slowakije met samengeteld vijf doelpunten en assists in evenveel wedstrijden. Hierna stokte de motor van Zé evenwel, en viel hij ook nog eens geblesseerd uit. De vraag is echter of we hierbij wel degelijk spreken over een blessure.

Zo staat er immers overal te lezen, onder meer bij het gerenommeerde Transfermarkt, dat de reden van blessure ‘onbekend’ is. Zelfs op de clubwebstek van DAC valt er niets terug te vinden over wat er nu precies aan de hand is met Lamkel Zé. Dit doet dan ook het vermoeden rijzen dat zijn ontbreken eerder om disciplinaire reden zou kunnen zijn. Met zekerheid kunnen we dit niet stellen, maar er zijn wel enkele redenen om aan te nemen dat dit wel degelijk het geval is.

Zo kennen we in België uiteraard de reputatie van Lamkel Zé, die niet verlegen is om tegen enkele schenen te schoppen, en niet verder kijkt dan zijn eigen persoon. Die gedachtegang ligt dan meteen ook in strijd met die van de nieuwe coach van DAC, Joao Janeiro. “Om een club goed te laten werken, is het essentieel dat iedereen aan hetzelfde touw trekt”, liet die meteen weten bij zijn voorstelling begin november. Niet bepaald het motto waarmee Zé door het leven trekt.

Geen Instagram
Opvallend genoeg is het ook sinds de komst van de opvolger van Antal Németh dat Lamkel Zé niet meer tot de selectie behoort. Dit doet dan ook enkele alarmbellen afgaan, eens te meer omdat het Kameroense woelwater sindsdien ook niet meer actief is op Instagram. Zoals geweten zijn favoriete medium waarin hij zichzelf graag in de kijker zet en vaak controversiële berichten post. Ook bij Antwerp werd hem hierdoor al eens een verbod op het gebruik van Instagram opgelegd, na een zoveelste uitspatting.

🚀

Is er hier meer aan de hand?

Meest recent

'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

38
38
Vervanger Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

43
43
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

36
36
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

219
219
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

299
299
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

91
91
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

133
133
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

500
500
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

66
66
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

125
125
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

245
245
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

276
276
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

276
276
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

84
84
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

59
59
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

283
283
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

109
109
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

289
289
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

408
408
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

79
79
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

65
65
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

625
625
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

78
78
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

197
197
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

461
461

Meer sportnieuws