'Lamkel Zé maakt het ook in Slowakije te bont'

969
'Lamkel Zé maakt het ook in Slowakije te bont'

Afgelopen zomer geraakte Antwerp dan toch nog verlost van Didier Lamkel Zé. De Kameroener zette het huis in Deurne-Noord meermaals op stelten, en wou hij uiteindelijk zelf ook vertrekken bij The Great Old. Mogelijk had LZ7 hierbij echter wel een meer idyllische bestemming in gedachten dan het Slowaakse Dunajska Streda, of kortweg DAC genoemd.


Dat werd immers de nieuwe club van Lamkel Zé, die hem voor één seizoen huren van Antwerp. Een verplichte aankoopoptie werd daarbij niet in de deal opgenomen. De flankspeler begon sterk aan zijn seizoen in Slowakije met samengeteld vijf doelpunten en assists in evenveel wedstrijden. Hierna stokte de motor van Zé evenwel, en viel hij ook nog eens geblesseerd uit. De vraag is echter of we hierbij wel degelijk spreken over een blessure.

Zo staat er immers overal te lezen, onder meer bij het gerenommeerde Transfermarkt, dat de reden van blessure ‘onbekend’ is. Zelfs op de clubwebstek van DAC valt er niets terug te vinden over wat er nu precies aan de hand is met Lamkel Zé. Dit doet dan ook het vermoeden rijzen dat zijn ontbreken eerder om disciplinaire reden zou kunnen zijn. Met zekerheid kunnen we dit niet stellen, maar er zijn wel enkele redenen om aan te nemen dat dit wel degelijk het geval is.

Zo kennen we in België uiteraard de reputatie van Lamkel Zé, die niet verlegen is om tegen enkele schenen te schoppen, en niet verder kijkt dan zijn eigen persoon. Die gedachtegang ligt dan meteen ook in strijd met die van de nieuwe coach van DAC, Joao Janeiro. “Om een club goed te laten werken, is het essentieel dat iedereen aan hetzelfde touw trekt”, liet die meteen weten bij zijn voorstelling begin november. Niet bepaald het motto waarmee Zé door het leven trekt.

Geen Instagram
Opvallend genoeg is het ook sinds de komst van de opvolger van Antal Németh dat Lamkel Zé niet meer tot de selectie behoort. Dit doet dan ook enkele alarmbellen afgaan, eens te meer omdat het Kameroense woelwater sindsdien ook niet meer actief is op Instagram. Zoals geweten zijn favoriete medium waarin hij zichzelf graag in de kijker zet en vaak controversiële berichten post. Ook bij Antwerp werd hem hierdoor al eens een verbod op het gebruik van Instagram opgelegd, na een zoveelste uitspatting.

Is er hier meer aan de hand?

Meest recent

Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

5
5
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

1
1
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

30
30
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

14
14
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

79
79
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

29
29
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

14
14
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

8
8
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

25
25
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

292
292
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

75
75
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

74
74
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

52
52
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

139
139
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

262
262
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

93
93
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

304
304
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

141
141
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

52
52
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20

Meer sportnieuws