'Real Madrid heeft Mbappé definitief te pakken'

370
'Real Madrid heeft Mbappé definitief te pakken'

Nadat er door de financiële impact van het coronavirus de afgelopen mercato's vrij weinig beweging was op de internationale transfermarkt, lijken de Europese kleppers stilaan weer klaar om de strijd te doen losbarsten. Vooral in Bernabeu hebben ze grootse plannen. Daar spaart Real Madrid namelijk al een tijdje om een grote coup te plegen. Voornaamste target is uiteraard Kylian Mbappé, op wiens diensten de Koninklijke al een tijdje jaagt.


Nu krijgt men in de Spaanse hoofdstad echter een uitgelezen kans om de 22-jarige aanvaller eindelijk binnen te rijven, en dat zelfs zonder een monstersom op tafel te leggen. Komende zomer loopt het contract van Mbappé namelijk af bij PSG, dat ondanks haar verwoede pogingen om een gratis vertrek af te wenden nog geen akkoord vond omtrent een nieuwe verbintenis. Die zit er ook niet aan te komen, want volgens AS heeft de Fransman nu zelf zijn zinnen gezet op een verhuis naar Madrid. Een van de voornaamste redenen daarvoor is dat hij uit de schaduw wil treden van Lionel Messi en Neymar Jr.

Zo eindigde Mbappé in de afgelopen Gouden Bal-verkiezing pas op de negende plaats, en meent hij in Bernabeu meer kans te maken op de prestigieuze trofee. Nadat het afgelopen zomer tot zijn onvrede niet tot een transfer kwam, sloeg hij daarom tot dusver alle nochtans lucratieve aanbiedingen voor een verlengd verblijf in Parijs af. Het gevolg is dat Real nog slechts 28 dagen moet wachten vooraleer het met Mbappé rond de tafel mag zitten om zich met het oog op volgend seizoen van zijn kribbel te verzekeren. Vanaf 1 januari 2022 mogen de onderhandelingen tenslotte officieel worden geopend.

EXIT EDEN
Een formaliteit, zo meent de Spaanse sportkrant verder nog, want bronnen binnen de club bevestigen dat de deal eigenlijk al zo goed als in kannen en kruiken is. Een domper voor PSG, dat in 2018 nog 180 miljoen neertelde voor de 53-voudig international en van die investering ondanks meerdere recordaanbiedingen dus niets terugverdient. En wellicht meteen ook voor Eden Hazard, die vermoedelijk mag vertrekken bij Real. Daar zou Carlo Ancelotti per slot van rekening dromen van een voorhoede die bestaat uit Mbappé, Karim Benzema en Vinicius Junior, met Mbappé dan aan de rechterkant.

LEES OOK: Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Denkt u dat Mbappé in januari zijn kribbel zet bij Real?

Meest recent

'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

6
6
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

20
20
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

61
61
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

265
265
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

163
163
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

80
80
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

28
28
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

108
108
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

28
28
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

142
142
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

384
384
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

48
48
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

408
408
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

177
177
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

188
188
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

561
561
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

160
160
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

170
170
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

771
771
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

191
191
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

113
113
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

154
154
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

89
89

Meer sportnieuws