'Schoonmaak bij PSG: zeven spelers moeten weg'

door
'Schoonmaak bij PSG: zeven spelers moeten weg'

PSG heeft een peperdure spelerskern en de club wil in januari een aantal spelers van de hand gaan doen. Volgens Foot Mercato mogen er maar liefst zeven spelers de club gaan verlaten. Daar zitten enkele kleppers bij.


Achteraan is er de terugkeer van Sergio Ramos en de club zou graag verlost geraken van Layvin Kurzawa, Thilo Kehrer en Abdou Diallo. Die laatste speelde in het verleden nog voor Zulte Waregem. Het trio kostte de club in het verleden nog 94 miljoen euro aan transfergelden. Ook derde doelman Sergio Rico, voor 6 miljoen euro gekocht van Sevilla, mag andere oorden opzoeken.

ICARDI EN PAREDES

Op het middenveld zijn er ook een aantal jongens die nog weinig toekomst hebben in Parijs. Leandro Paredes zou naar de Serie A kunnen, maar PSG wil vooral af van Rafinha. Die laatste heeft zeker geen toekomst meer bij de Franse topclub. Paredes en Rafinha kostten PSG respectievelijk 40 miljoen en 1,5 miljoen euro. Tot slot is er de aanval. Daar lopen met Neymar, Kylian Mbappé (in de zomer naar Real Madrid?) en Lionel Messi een pak kleppers rond.

Een aantal andere spelers weten dat ze niet aan de bak komen en moeten tevreden zijn met invalbeurten. Mauro Icardi is een zeer dure aanvaller die ze graag willen lozen. Juventus, Newcastle, FC Barcelona en Tottenham tonen interesse. PSG betaalde in de zomer van 2020 nog 50 miljoen euro aan Inter om hem aan te kopen. PSG wil dus zeven spelers van de hand doen die de club in het verleden 191,5 miljoen euro hebben gekost. De kans is onbestaande dat ze dat bedrag zullen terugverdienen.

LEES OOK: 'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Zal Icardi in januari vertrekken?

Meest recent

Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

154
154
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

73
73
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

236
236
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

149
149
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

105
105
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

599
599
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

112
112
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

53
53
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

135
135
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

168
168
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

820
820
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

134
134
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

209
209
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

78
78
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

231
231
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

1072
1072
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

294
294
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

221
221
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

194
194
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

229
229
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

504
504
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

623
623
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

47
47
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

60
60

Meer sportnieuws