'Schoonmaak bij PSG: zeven spelers moeten weg'

door
'Schoonmaak bij PSG: zeven spelers moeten weg'

PSG heeft een peperdure spelerskern en de club wil in januari een aantal spelers van de hand gaan doen. Volgens Foot Mercato mogen er maar liefst zeven spelers de club gaan verlaten. Daar zitten enkele kleppers bij.


Achteraan is er de terugkeer van Sergio Ramos en de club zou graag verlost geraken van Layvin Kurzawa, Thilo Kehrer en Abdou Diallo. Die laatste speelde in het verleden nog voor Zulte Waregem. Het trio kostte de club in het verleden nog 94 miljoen euro aan transfergelden. Ook derde doelman Sergio Rico, voor 6 miljoen euro gekocht van Sevilla, mag andere oorden opzoeken.

ICARDI EN PAREDES

Op het middenveld zijn er ook een aantal jongens die nog weinig toekomst hebben in Parijs. Leandro Paredes zou naar de Serie A kunnen, maar PSG wil vooral af van Rafinha. Die laatste heeft zeker geen toekomst meer bij de Franse topclub. Paredes en Rafinha kostten PSG respectievelijk 40 miljoen en 1,5 miljoen euro. Tot slot is er de aanval. Daar lopen met Neymar, Kylian Mbappé (in de zomer naar Real Madrid?) en Lionel Messi een pak kleppers rond.

Een aantal andere spelers weten dat ze niet aan de bak komen en moeten tevreden zijn met invalbeurten. Mauro Icardi is een zeer dure aanvaller die ze graag willen lozen. Juventus, Newcastle, FC Barcelona en Tottenham tonen interesse. PSG betaalde in de zomer van 2020 nog 50 miljoen euro aan Inter om hem aan te kopen. PSG wil dus zeven spelers van de hand doen die de club in het verleden 191,5 miljoen euro hebben gekost. De kans is onbestaande dat ze dat bedrag zullen terugverdienen.

LEES OOK: FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

Zal Icardi in januari vertrekken?

Meest recent

'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

15
15
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

72
72
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

44
44
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

44
44
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

12
12
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

116
116
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

62
62
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

260
260
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

240
240
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

214
214
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

107
107
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

285
285
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

250
250
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

203
203
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

85
85
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

49
49
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

523
523
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

378
378
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

631
631
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

409
409
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

118
118
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

132
132
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

489
489
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

175
175
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

283
283

Meer sportnieuws