'Schoonmaak bij PSG: zeven spelers moeten weg'

door
'Schoonmaak bij PSG: zeven spelers moeten weg'

PSG heeft een peperdure spelerskern en de club wil in januari een aantal spelers van de hand gaan doen. Volgens Foot Mercato mogen er maar liefst zeven spelers de club gaan verlaten. Daar zitten enkele kleppers bij.


Achteraan is er de terugkeer van Sergio Ramos en de club zou graag verlost geraken van Layvin Kurzawa, Thilo Kehrer en Abdou Diallo. Die laatste speelde in het verleden nog voor Zulte Waregem. Het trio kostte de club in het verleden nog 94 miljoen euro aan transfergelden. Ook derde doelman Sergio Rico, voor 6 miljoen euro gekocht van Sevilla, mag andere oorden opzoeken.

ICARDI EN PAREDES

Op het middenveld zijn er ook een aantal jongens die nog weinig toekomst hebben in Parijs. Leandro Paredes zou naar de Serie A kunnen, maar PSG wil vooral af van Rafinha. Die laatste heeft zeker geen toekomst meer bij de Franse topclub. Paredes en Rafinha kostten PSG respectievelijk 40 miljoen en 1,5 miljoen euro. Tot slot is er de aanval. Daar lopen met Neymar, Kylian Mbappé (in de zomer naar Real Madrid?) en Lionel Messi een pak kleppers rond.

Een aantal andere spelers weten dat ze niet aan de bak komen en moeten tevreden zijn met invalbeurten. Mauro Icardi is een zeer dure aanvaller die ze graag willen lozen. Juventus, Newcastle, FC Barcelona en Tottenham tonen interesse. PSG betaalde in de zomer van 2020 nog 50 miljoen euro aan Inter om hem aan te kopen. PSG wil dus zeven spelers van de hand doen die de club in het verleden 191,5 miljoen euro hebben gekost. De kans is onbestaande dat ze dat bedrag zullen terugverdienen.

LEES OOK: OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

Zal Icardi in januari vertrekken?

Meest recent

Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

2
2
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

1850
1850
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

49
49
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

92
92
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

154
154
KRC Genk dumpt Fink: opvallende zondebok kop van Jut

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

118
118
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

227
227
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

141
141
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

855
855
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

316
316
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

1180
1180
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

401
401
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

59
59
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

94
94
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

449
449
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

421
421
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

402
402
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

143
143
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

222
222
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

509
509
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

377
377
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

101
101
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

486
486
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

268
268

Meer sportnieuws