'Schoonmaak bij PSG: zeven spelers moeten weg'

door
'Schoonmaak bij PSG: zeven spelers moeten weg'

PSG heeft een peperdure spelerskern en de club wil in januari een aantal spelers van de hand gaan doen. Volgens Foot Mercato mogen er maar liefst zeven spelers de club gaan verlaten. Daar zitten enkele kleppers bij.


Achteraan is er de terugkeer van Sergio Ramos en de club zou graag verlost geraken van Layvin Kurzawa, Thilo Kehrer en Abdou Diallo. Die laatste speelde in het verleden nog voor Zulte Waregem. Het trio kostte de club in het verleden nog 94 miljoen euro aan transfergelden. Ook derde doelman Sergio Rico, voor 6 miljoen euro gekocht van Sevilla, mag andere oorden opzoeken.

ICARDI EN PAREDES

Op het middenveld zijn er ook een aantal jongens die nog weinig toekomst hebben in Parijs. Leandro Paredes zou naar de Serie A kunnen, maar PSG wil vooral af van Rafinha. Die laatste heeft zeker geen toekomst meer bij de Franse topclub. Paredes en Rafinha kostten PSG respectievelijk 40 miljoen en 1,5 miljoen euro. Tot slot is er de aanval. Daar lopen met Neymar, Kylian Mbappé (in de zomer naar Real Madrid?) en Lionel Messi een pak kleppers rond.

Een aantal andere spelers weten dat ze niet aan de bak komen en moeten tevreden zijn met invalbeurten. Mauro Icardi is een zeer dure aanvaller die ze graag willen lozen. Juventus, Newcastle, FC Barcelona en Tottenham tonen interesse. PSG betaalde in de zomer van 2020 nog 50 miljoen euro aan Inter om hem aan te kopen. PSG wil dus zeven spelers van de hand doen die de club in het verleden 191,5 miljoen euro hebben gekost. De kans is onbestaande dat ze dat bedrag zullen terugverdienen.

Zal Icardi in januari vertrekken?

Meest recent

El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

10
10
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

89
89
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

19
19
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

16
16
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

43
43
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

27
27
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

138
138
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

191
191
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

76
76
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

114
114
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

60
60
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

200
200
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

207
207
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

157
157
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

195
195
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

229
229
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

280
280
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

129
129
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

121
121
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

80
80
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

362
362
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

263
263
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

301
301
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

487
487

Meer sportnieuws