Standard dankt Henkinet voor diefstal tegen Beerschot

288 stemmen
Standard dankt Henkinet voor diefstal tegen Beerschot

Het was deze week tijd voor bekervoetbal in België, waarin de 1/8 finales werden afgewerkt. Die wisten allesbehalve te ontgoochelen, want zo kregen we al  een aantal echte cupmatchen voorgeschoteld waarin een karrevracht aan doelpunten vielen. Het was dan ook hopen op meer van dat in de wedstrijd die de laatste kwartfinalist moest bepalen.


Met de nadruk op hopen. Want zo konden zowel Standard en Beerschot dit seizoen nog niet overtuigen., en was het dus maar de vraag of zij voor een nieuwe knalpartij konden zorgen. De Rouches kunnen in de competitie geen aansluiting vinden bij de top en moeten zelfs eerder naar beneden beginnen kijken. Helemaal onderaan zien ze daar Beerschot staan, die de laatste weken wel een eerste stap uit het dal zetten met een 7 op 12. Een bekermatch leek voor beide ploegen dan ook een ideaal moment om de competitiezorgen een beetje van zich af te kunnen schudden.

De twijfel of we een aangename partij zouden krijgen bleek in de eerste helft echter al ongegrond. Er werd in de eerste 45 minuten dan wel niet gescoord, maar desondanks leverden Standard en Beerschot een aangenaam kijkstuk af. Na enkele minuten leken de Rouches al op voorsprong te klimmen, maar het doelpunt van Klauss werd afgekeurd voor buitenspel. Voor het overige waren het voornamelijk de bezoekers die zich het gevaarlijkst toonden, maar kwamen dus ook de Antwerpenaren niet tot scoren.




Na de pauze was het Standard dat via Dussenne na tien minuten ei zo na op 1-0 klom, maar bleef Beerschot toch het meest aanspraak maken op een voorsprong. Holshauzer kon met een vrije trap tegen de paal én een onwaarschijnlijke misser de bal echter niet voorbij een ijzersterk keepende Henkinet krijgen. Ook in het slot kregen de bezoekers nog kansen genoeg om het pleit te beslechten binnen de 90 minuten, maar scoren blijkt toch o zo moeilijk voor de mannen van Torrente.

Een wet in het voetbal is dan ook dat je vroeg of laat het deksel op de neus krijgt indien je de eigen kansen niet afmaakt, en dat is ook precies wat er gebeurde in de eerste verlenging. Muleka zorgde daarin al snel voor 1-0, een erg gevleide voorsprong voor de thuisploeg. Het maakte Beerschot evenwel meteen monddood, die deze uppercut van jewelste ook niet meer te boven kwamen. In het absolute slot zorgde Bokadi zelfs nog voor 2-0, maar hebben de Luikenaars hun plaats in de kwartfinale toch vooral te danken aan doelman Henkinet.

Scoreverloop:
(97') Muleka 1-0
(119') Bokadi 2-0


LEES OOK: Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon
121

Beerschot verdiende te winnen..

Meest recent

'Anderlecht drukt door voor terugkeer publiekslieveling'

RSC Anderlecht staat de komende weken andermaal voor een grote wederopbouw. En daarbij zal men niet ...

19
19
Héérlijke beelden: Trossard en co volledig door het lint na titel

Enkele dagen voor de slotspeeldag is de beslissing dan toch al gevallen in de Premier League. Door ...

8
8
Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

75
75
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

61
61
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

73
73
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

158
158
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

116
116
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

199
199
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

95
95
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

447
447
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

122
122
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

266
266
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

776
776
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

22
22
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

562
562
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

123
123
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

270
270
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

881
881
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

134
134
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

238
238
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

214
214
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

589
589
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

618
618
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1031
1031
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

374
374

Meer sportnieuws