Standard dankt Henkinet voor diefstal tegen Beerschot

door
Standard dankt Henkinet voor diefstal tegen Beerschot

Het was deze week tijd voor bekervoetbal in België, waarin de 1/8 finales werden afgewerkt. Die wisten allesbehalve te ontgoochelen, want zo kregen we al  een aantal echte cupmatchen voorgeschoteld waarin een karrevracht aan doelpunten vielen. Het was dan ook hopen op meer van dat in de wedstrijd die de laatste kwartfinalist moest bepalen.


Met de nadruk op hopen. Want zo konden zowel Standard en Beerschot dit seizoen nog niet overtuigen., en was het dus maar de vraag of zij voor een nieuwe knalpartij konden zorgen. De Rouches kunnen in de competitie geen aansluiting vinden bij de top en moeten zelfs eerder naar beneden beginnen kijken. Helemaal onderaan zien ze daar Beerschot staan, die de laatste weken wel een eerste stap uit het dal zetten met een 7 op 12. Een bekermatch leek voor beide ploegen dan ook een ideaal moment om de competitiezorgen een beetje van zich af te kunnen schudden.

De twijfel of we een aangename partij zouden krijgen bleek in de eerste helft echter al ongegrond. Er werd in de eerste 45 minuten dan wel niet gescoord, maar desondanks leverden Standard en Beerschot een aangenaam kijkstuk af. Na enkele minuten leken de Rouches al op voorsprong te klimmen, maar het doelpunt van Klauss werd afgekeurd voor buitenspel. Voor het overige waren het voornamelijk de bezoekers die zich het gevaarlijkst toonden, maar kwamen dus ook de Antwerpenaren niet tot scoren.




Na de pauze was het Standard dat via Dussenne na tien minuten ei zo na op 1-0 klom, maar bleef Beerschot toch het meest aanspraak maken op een voorsprong. Holshauzer kon met een vrije trap tegen de paal én een onwaarschijnlijke misser de bal echter niet voorbij een ijzersterk keepende Henkinet krijgen. Ook in het slot kregen de bezoekers nog kansen genoeg om het pleit te beslechten binnen de 90 minuten, maar scoren blijkt toch o zo moeilijk voor de mannen van Torrente.

Een wet in het voetbal is dan ook dat je vroeg of laat het deksel op de neus krijgt indien je de eigen kansen niet afmaakt, en dat is ook precies wat er gebeurde in de eerste verlenging. Muleka zorgde daarin al snel voor 1-0, een erg gevleide voorsprong voor de thuisploeg. Het maakte Beerschot evenwel meteen monddood, die deze uppercut van jewelste ook niet meer te boven kwamen. In het absolute slot zorgde Bokadi zelfs nog voor 2-0, maar hebben de Luikenaars hun plaats in de kwartfinale toch vooral te danken aan doelman Henkinet.

Scoreverloop:
(97') Muleka 1-0
(119') Bokadi 2-0


LEES OOK: 'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

🚀

Beerschot verdiende te winnen..

Meest recent

"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

0
0
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

34
34
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

105
105
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

42
42
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

89
89
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

300
300
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

168
168
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

107
107
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

76
76
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

321
321
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

254
254
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

243
243
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

358
358
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

91
91
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

187
187
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

198
198
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1107
1107
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

92
92
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

130
130
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

414
414
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

167
167
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

544
544
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

53
53
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

211
211
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

180
180

Meer sportnieuws