Superjoker staat klaar bij KV Mechelen

door
Superjoker staat klaar bij KV Mechelen

KV Mechelen heeft zich woensdag op gepaste wijze herpakt na de competitienederlaag van enkele dagen eerder. Zo plaatste Malinwa zich voor de kwartfinale van de Croky Cup door na verlengingen te winnen van Cercle Brugge. Al kwam de ploeg van coach Wouter Vrancken niet ongehavend uit die strijd.


Na een botsing met de bezoekende doelman, moest Hugo Cuypers immers vroegtijdig naar de kant. Daags nadien werd een fractuur aan de jukboog vastgesteld. Vrijdag zal hij hieraan geopereerd worden. Met behulp van een gezichtsmasker zal Cuypers zijn rentree kunnen maken, maar sowieso staat hij enkele wedstrijden aan de kant. Een flinke streep door de rekening van KVM. Met Ferdy Druijf en Niklo Dailly lagen immers al twee spitsen in de lappenmand.

Aan Vrancken dus om met een oplossing te komen. Hij zou zijn speelwijze kunnen aanpassen en zonder echte diepe spits gaan spelen. Een andere optie is om Gustav Engvall of Maryan Shved opnieuw in een meer centrale rol te gaan gebruiken. Maar de meest voor de hand liggende oplossing is het uitspelen van de superjoker: Igor De Camargo.

LANG NIET VERSLETEN
De voormalige Rode Duivel is inmiddels alweer 38 jaar, maar toonde woensdag dat hij nog steeds van goudwaarde kon zijn. Zo tekende hij vlak na zijn invalbeurt voor de belangrijke gelijkmaker. De Camargo lijkt dan ook klaar om in afwezigheid van de andere spitsen weer een belangrijke rol op te gaan eisen. "Nog eens scoren doet echt deugd, het was al een hele tijd geleden. Ik ben er om te scoren, maar wie me kent, weet dat ik er altijd zal zijn", reageerde hij op de clubwebstek.

LEES OOK: Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt
137

De Camargo is de beste optie om Cuypers te vervangen ...

Meest recent

'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

23
23
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

19
19
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

144
144
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

12
12
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

288
288
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

125
125
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

39
39
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

393
393
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

84
84
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

90
90
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

49
49
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

182
182
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

108
108
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

90
90
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

33
33
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

150
150
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

162
162
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

78
78
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

176
176
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

144
144
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

137
137
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

272
272
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

349
349

Meer sportnieuws