'Lewandowski wil transfer na Ballon d'Or-drama'

door
'Lewandowski wil transfer na Ballon d'Or-drama'

Lionel Messi mocht maandagavond zijn zevende Ballon d'Or in ontvangst nemen. Maar volgens een pak kenners had die prijs naar Robert Lewandowski moeten gaan. De Poolse spits presteert bij Bayern München al twee jaar op een ongezien hoog niveau, dat bleek echter niet voldoende om de Gouden Bal te winnen. En die teleurstelling heeft mogelijk grote gevolgen.


Lewandowski heeft altijd al een goede neus voor goals gehad, maar de laatste jaren is hij uitgegroeid tot een ware doelpuntenmachine. Vorig seizoen verbrak hij bijvoorbeeld het historische Bundesliga-record van Gerd Müller door in totaal 41-competitietreffers te maken. En dit seizoen staat zijn teller alweer op 25 goals in 20 officiële duels op clubniveau. Krankzinnige statistieken die blijkbaar onvoldoende waren voor Ballon d'Or-winst.

Volgens AS zou Lewandowski dan ook overwegen om Bayern te verlaten. Hij zou zijn zinnen hebben gezet op een club die wereldwijd nog meer visibiliteit heeft, om zo zijn kansen op de Gouden Bal te boosten. Real Madrid lijkt in dat opzicht een ideale keuze. Bij AS beweert men dat de Poolse spits zijn zaakwaarnemer Pini Zahavi inmiddels de opdracht heeft gegeven om te onderzoeken of een transfer naar het Estadio Santiago Bernabeu mogelijk is.

NIEUW CONTRACT?
De kans dat het effectief tot zo'n overgang komt, lijkt op dit moment klein. Met Karim Benzema (4de bij de Ballon d'Or-verkiezing) heeft Real immers al een ervaren topspits in zijn rangen. Bovendien is Bayern niet van plan om zijn aanvaller zomaar te laten gaan. Karl-Heinz Rummenigge, tot voor kort de sterke man in de Allianz Arena, liet bij BILD zelfs verstaan dat Der Rekordmeister eraan denkt om zijn contract open te breken.

LEES OOK: Hommeles bij Barça: Club Brugge wrijft zich in de handen

Lewandowski was dit jaar de enige terechte winnaar van de Ballon d'Or ...

Meest recent

Coucke krijgt bizarre tip: "Haal hem als sportief directeur"

Bij RSC Anderlecht gaat er dit seizoen nog het een en ander gebeuren. Marc Coucke heeft de eerste ...

3
3
Tom Waes raakt iedereen recht in het hart met emotionele zet

Tom Waes kennen we in Vlaanderen als een man van vele talenten en ontelbaar veel uitdagingen. Zo ...

1
1
Union SG gaat voor énorme stunt: Burgess verklaart hoe

Union SG speelt morgenavond om 21u in het Lotto Park tegen Internazionale. Een loodzware opdracht. ...

15
15
Crisis Antwerp houdt aan: Wils laat zich uit over ontslag

Royal Antwerp FC verkeert momenteel in degradatiegevaar. Een blamage voor de Great Old. De positie ...

81
81
Deschacht: "Hij is niet goed genoeg voor Anderlecht"

Olivier Deschacht pakte maar liefst acht landstitels met RSC Anderlecht. In die periode was RSCA nog ...

137
137
Standard dompelt Antwerp in zeer grote crisis

Standard en Royal Antwerp FC speelden om 15u de resterende zes minuten van de gestaakte partij van ...

283
283
Hubert waarschuwt Union: "We moeten lessen trekken"

David Hubert beleefde vorig weekend een geslaagd debuut als trainer van Union met een zege tegen ...

17
17
Albert doet keiharde vaststelling over Hasi

Het blijft een seizoen met vallen en opstaan voor Anderlecht. Paars-Wit liet zondag nog maar eens ...

138
138
De Bruyne krijgt enorme lof: "Eén van grootste spelers ooit"

Vorig weekend leed Napoli een pijnlijke nederlaag op het veld van Torino. Daar kon ook Kevin De ...

43
43
'Antwerp slikt extra domper voor clash met Standard'

Om 15u staat er nog even voetbal op het programma in de Jupiler Pro League op het programma. Dan ...

219
219
Lammens spreekt voor het eerst na knallende start bij United

Hij moest enkele weken wachten op zijn kans bij Manchester United, maar intussen heeft Senne Lammens ...

81
81
Goots schrikt zich rot: Gheysens belt met pikante boodschap

“Ik verslikte me, ook al was mijn koffie al op,” zo liet Goots zopas optekenen bij GVA. ...

250
250
Harde conclusie Fink: "Kwestie van maturiteit"

Bij KRC Genk slagen ze er dit seizoen maar niet in om regelmaat in de prestaties te krijgen. Voor de ...

99
99
Vlaamse en Waalse pers in de clinch over tirade Wilmots

Om 15u werken Standard en Antwerp nog de laatste minuten af van hun onderlinge confrontatie. Vrijdag ...

224
224
Hasi trekt straffe vergelijking: "Al gezien bij Tielemans"

Anderlecht zag afgelopen weekend de kloof met Union en Club Brugge weer oplopen, want het raakte ...

142
142
Degryse vreest rampscenario voor Club Brugge

Er staat deze week weer Europees voetbal op het programma. In de Champions League staan de twee ...

316
316
Ophef in Lokeren: TV-deelname Nainggolan beroert iedereen

Radja Nainggolan, voormalig Rode Duivel en huidig speler van Sporting Lokeren, verschijnt vanavond ...

158
158
TRANSFERUURTJE: 'Droomjob Kompany, icoon terug bij Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

324
324
Leko gaat te ver bij KAA Gent: “Niet de juiste aanpak"

KAA Gent ging afgelopen speeldag pijnlijk onderuit tegen Zulte Waregem. De promovendus gaf een pak ...

346
346
Wéér ontslag: Deila ook in de VS genadeloos op de schop

Ronny Deila heeft een verleden in de België bij Standard Luik en Club Brugge. Bij die ...

79
79
Goud in handen: Anderlecht-talenten schrijven geschiedenis

Op het WK U20 heeft Marokko geschiedenis geschreven. Met Ali Maamar (RSC Anderlecht) en Yassine ...

166
166
JPL-stunt in de maak? Vandenbempt ziet grote kans

Heel wat Belgische (sub)topclubs stellen toch stevig teleur dit seizoen. Ploegen als RSC Anderlecht, ...

276
276
Bertaccini misnoegd: "We missen hem bij Anderlecht"

Adriano Bertaccini was misschien wel de speler die het meest teleurgesteld was bij RSC Anderlecht na ...

379
379
Bayern onklopbaar: liggen hier de kansen voor Club Brugge?

Club Brugge neemt het woensdag op tegen Bayern München. Dat belooft een zeer zware partij te ...

200
200
De nieuwe Courtois? "Kan beste doelman ter wereld worden"

De Rode Duivels hebben enorm veel weelde onder de lat. Thibaut Courtois is nog altijd de nummer ...

321
321

Meer sportnieuws