'Lewandowski wil transfer na Ballon d'Or-drama'

942 stemmen
'Lewandowski wil transfer na Ballon d'Or-drama'

Lionel Messi mocht maandagavond zijn zevende Ballon d'Or in ontvangst nemen. Maar volgens een pak kenners had die prijs naar Robert Lewandowski moeten gaan. De Poolse spits presteert bij Bayern München al twee jaar op een ongezien hoog niveau, dat bleek echter niet voldoende om de Gouden Bal te winnen. En die teleurstelling heeft mogelijk grote gevolgen.


Lewandowski heeft altijd al een goede neus voor goals gehad, maar de laatste jaren is hij uitgegroeid tot een ware doelpuntenmachine. Vorig seizoen verbrak hij bijvoorbeeld het historische Bundesliga-record van Gerd Müller door in totaal 41-competitietreffers te maken. En dit seizoen staat zijn teller alweer op 25 goals in 20 officiële duels op clubniveau. Krankzinnige statistieken die blijkbaar onvoldoende waren voor Ballon d'Or-winst.

Volgens AS zou Lewandowski dan ook overwegen om Bayern te verlaten. Hij zou zijn zinnen hebben gezet op een club die wereldwijd nog meer visibiliteit heeft, om zo zijn kansen op de Gouden Bal te boosten. Real Madrid lijkt in dat opzicht een ideale keuze. Bij AS beweert men dat de Poolse spits zijn zaakwaarnemer Pini Zahavi inmiddels de opdracht heeft gegeven om te onderzoeken of een transfer naar het Estadio Santiago Bernabeu mogelijk is.

NIEUW CONTRACT?
De kans dat het effectief tot zo'n overgang komt, lijkt op dit moment klein. Met Karim Benzema (4de bij de Ballon d'Or-verkiezing) heeft Real immers al een ervaren topspits in zijn rangen. Bovendien is Bayern niet van plan om zijn aanvaller zomaar te laten gaan. Karl-Heinz Rummenigge, tot voor kort de sterke man in de Allianz Arena, liet bij BILD zelfs verstaan dat Der Rekordmeister eraan denkt om zijn contract open te breken.

LEES OOK: 'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?
161

Lewandowski was dit jaar de enige terechte winnaar van de Ballon d'Or ...

Meest recent

Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

16
16
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

114
114
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

177
177
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

747
747
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

305
305
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

107
107
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

160
160
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

583
583
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

393
393
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

239
239
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

21
21
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

95
95
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

171
171
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

51
51
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

69
69
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

56
56
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

78
78
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

80
80
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

134
134
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

445
445
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

103
103
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

161
161
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

101
101
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

558
558
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

486
486

Meer sportnieuws