'Lewandowski wil transfer na Ballon d'Or-drama'

door
'Lewandowski wil transfer na Ballon d'Or-drama'

Lionel Messi mocht maandagavond zijn zevende Ballon d'Or in ontvangst nemen. Maar volgens een pak kenners had die prijs naar Robert Lewandowski moeten gaan. De Poolse spits presteert bij Bayern München al twee jaar op een ongezien hoog niveau, dat bleek echter niet voldoende om de Gouden Bal te winnen. En die teleurstelling heeft mogelijk grote gevolgen.


Lewandowski heeft altijd al een goede neus voor goals gehad, maar de laatste jaren is hij uitgegroeid tot een ware doelpuntenmachine. Vorig seizoen verbrak hij bijvoorbeeld het historische Bundesliga-record van Gerd Müller door in totaal 41-competitietreffers te maken. En dit seizoen staat zijn teller alweer op 25 goals in 20 officiële duels op clubniveau. Krankzinnige statistieken die blijkbaar onvoldoende waren voor Ballon d'Or-winst.

Volgens AS zou Lewandowski dan ook overwegen om Bayern te verlaten. Hij zou zijn zinnen hebben gezet op een club die wereldwijd nog meer visibiliteit heeft, om zo zijn kansen op de Gouden Bal te boosten. Real Madrid lijkt in dat opzicht een ideale keuze. Bij AS beweert men dat de Poolse spits zijn zaakwaarnemer Pini Zahavi inmiddels de opdracht heeft gegeven om te onderzoeken of een transfer naar het Estadio Santiago Bernabeu mogelijk is.

NIEUW CONTRACT?
De kans dat het effectief tot zo'n overgang komt, lijkt op dit moment klein. Met Karim Benzema (4de bij de Ballon d'Or-verkiezing) heeft Real immers al een ervaren topspits in zijn rangen. Bovendien is Bayern niet van plan om zijn aanvaller zomaar te laten gaan. Karl-Heinz Rummenigge, tot voor kort de sterke man in de Allianz Arena, liet bij BILD zelfs verstaan dat Der Rekordmeister eraan denkt om zijn contract open te breken.

LEES OOK: 'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Lewandowski was dit jaar de enige terechte winnaar van de Ballon d'Or ...

Meest recent

Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

14
14
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

28
28
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

39
39
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

152
152
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

107
107
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

191
191
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

312
312
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

55
55
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

267
267
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

416
416
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

141
141
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

123
123
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

587
587
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

82
82
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

406
406
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

220
220
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

351
351
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

515
515
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

293
293
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

256
256
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

331
331
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

395
395
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

419
419
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

343
343

Meer sportnieuws