Noa Lang legt Genk-aanhang brutaal het zwijgen op

door
Noa Lang legt Genk-aanhang brutaal het zwijgen op

Club Brugge heeft concurrent KRC Genk op enkele dagen tijd twee mokerslagen verkocht. Afgelopen zondag ging Blauw-Zwart met tien man in de Cegeka Arena winnen tijdens hun competitieduel en woensdag knikkerde het de Limburgers uit de beker. Telkens speelde Noa Lang daar een belangrijke rol in.


In de competitiematch kroonde de Nederlandse aanvaller zich zelfs tot 'Man van de Match', met onder meer een doelpunt en een assist. Woensdag trapte hij dan weer de beslissende strafschop binnen voor Club Brugge. Na die penalty verloor hij even volledig de controle. Zo ging hij bijna het stadion rond waarbij hij vinger ostentatief voor de mond hield. Coach Philippe Clement moest zelfs ingrijpen en stuurde hem richting zijn ploegmaats om daar te gaan feesten.

Na zijn doelpunt van zondag had Lang immers ook al gevierd op deze bedenkelijke manier en dat leverde hem toen heel wat kritiek op, niet in het minst vanuit zijn geboorteland. Maar dit keer had hij wel veel meer reden om zo te reageren. Zo werd Lang tijdens de match meermaals bejegend door de thuisaanhang. "Noa janet", werd gescandeerd. En ook "Hij is te zwak voor Amsterdam" rolde vanuit de tribunes.

ZWIJGEN OPGELEGD
Daarmee verwezen de Genkse fans uiteraard al snerend naar het feit dat Lang niet kon doorbreken bij Ajax. Maar uiteindelijk was het dus de Oranje-international die het laatste woord had met zijn goed gemikte strafschop en het ticket voor de kwartfinales van de beker. En daags nadien prikte hij ook nog eens genadeloos terug via zijn Instagram-verhaal. Zo deelde Lang een foto van zichzelf terwijl hij de bekerzege vierde. "Te sterk voor Limburg", klonk het bijschrift, een ultiem antwoord op de Genkse gezangen.

LEES OOK: Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Lang verdient dit jaar de Gouden Schoen ...

Meest recent

'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

14
14
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

68
68
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

231
231
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

261
261
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

186
186
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

247
247
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

155
155
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

293
293
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

208
208
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

402
402
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

456
456
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

318
318
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

431
431
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

301
301
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

326
326
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

79
79
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

349
349
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

293
293
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

212
212
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

375
375
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

145
145
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

111
111
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

189
189
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

304
304
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

608
608

Meer sportnieuws