Noa Lang legt Genk-aanhang brutaal het zwijgen op

592 stemmen
Noa Lang legt Genk-aanhang brutaal het zwijgen op

Club Brugge heeft concurrent KRC Genk op enkele dagen tijd twee mokerslagen verkocht. Afgelopen zondag ging Blauw-Zwart met tien man in de Cegeka Arena winnen tijdens hun competitieduel en woensdag knikkerde het de Limburgers uit de beker. Telkens speelde Noa Lang daar een belangrijke rol in.


In de competitiematch kroonde de Nederlandse aanvaller zich zelfs tot 'Man van de Match', met onder meer een doelpunt en een assist. Woensdag trapte hij dan weer de beslissende strafschop binnen voor Club Brugge. Na die penalty verloor hij even volledig de controle. Zo ging hij bijna het stadion rond waarbij hij vinger ostentatief voor de mond hield. Coach Philippe Clement moest zelfs ingrijpen en stuurde hem richting zijn ploegmaats om daar te gaan feesten.

Na zijn doelpunt van zondag had Lang immers ook al gevierd op deze bedenkelijke manier en dat leverde hem toen heel wat kritiek op, niet in het minst vanuit zijn geboorteland. Maar dit keer had hij wel veel meer reden om zo te reageren. Zo werd Lang tijdens de match meermaals bejegend door de thuisaanhang. "Noa janet", werd gescandeerd. En ook "Hij is te zwak voor Amsterdam" rolde vanuit de tribunes.

ZWIJGEN OPGELEGD
Daarmee verwezen de Genkse fans uiteraard al snerend naar het feit dat Lang niet kon doorbreken bij Ajax. Maar uiteindelijk was het dus de Oranje-international die het laatste woord had met zijn goed gemikte strafschop en het ticket voor de kwartfinales van de beker. En daags nadien prikte hij ook nog eens genadeloos terug via zijn Instagram-verhaal. Zo deelde Lang een foto van zichzelf terwijl hij de bekerzege vierde. "Te sterk voor Limburg", klonk het bijschrift, een ultiem antwoord op de Genkse gezangen.

LEES OOK: TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Lang verdient dit jaar de Gouden Schoen ...

Meest recent

Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

2
2
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

403
403
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

21
21
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

22
22
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

38
38
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

37
37
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

102
102
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

171
171
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

193
193
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

343
343
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

811
811
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

130
130
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

712
712
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

196
196
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

583
583
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

189
189
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

61
61
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

178
178
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

156
156
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

839
839
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

581
581
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

210
210
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

72
72
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

40
40
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

51
51

Meer sportnieuws