Noa Lang legt Genk-aanhang brutaal het zwijgen op

592 stemmen
Noa Lang legt Genk-aanhang brutaal het zwijgen op

Club Brugge heeft concurrent KRC Genk op enkele dagen tijd twee mokerslagen verkocht. Afgelopen zondag ging Blauw-Zwart met tien man in de Cegeka Arena winnen tijdens hun competitieduel en woensdag knikkerde het de Limburgers uit de beker. Telkens speelde Noa Lang daar een belangrijke rol in.


In de competitiematch kroonde de Nederlandse aanvaller zich zelfs tot 'Man van de Match', met onder meer een doelpunt en een assist. Woensdag trapte hij dan weer de beslissende strafschop binnen voor Club Brugge. Na die penalty verloor hij even volledig de controle. Zo ging hij bijna het stadion rond waarbij hij vinger ostentatief voor de mond hield. Coach Philippe Clement moest zelfs ingrijpen en stuurde hem richting zijn ploegmaats om daar te gaan feesten.

Na zijn doelpunt van zondag had Lang immers ook al gevierd op deze bedenkelijke manier en dat leverde hem toen heel wat kritiek op, niet in het minst vanuit zijn geboorteland. Maar dit keer had hij wel veel meer reden om zo te reageren. Zo werd Lang tijdens de match meermaals bejegend door de thuisaanhang. "Noa janet", werd gescandeerd. En ook "Hij is te zwak voor Amsterdam" rolde vanuit de tribunes.

ZWIJGEN OPGELEGD
Daarmee verwezen de Genkse fans uiteraard al snerend naar het feit dat Lang niet kon doorbreken bij Ajax. Maar uiteindelijk was het dus de Oranje-international die het laatste woord had met zijn goed gemikte strafschop en het ticket voor de kwartfinales van de beker. En daags nadien prikte hij ook nog eens genadeloos terug via zijn Instagram-verhaal. Zo deelde Lang een foto van zichzelf terwijl hij de bekerzege vierde. "Te sterk voor Limburg", klonk het bijschrift, een ultiem antwoord op de Genkse gezangen.

LEES OOK: Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

Lang verdient dit jaar de Gouden Schoen ...

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

90
90
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

15
15
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

47
47
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

30
30
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

117
117
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

27
27
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

56
56
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

278
278
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

157
157
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

44
44
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

212
212
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

142
142
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

140
140
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

92
92
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

427
427
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

335
335
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

133
133
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

166
166
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

200
200
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws