Noa Lang legt Genk-aanhang brutaal het zwijgen op

door
Noa Lang legt Genk-aanhang brutaal het zwijgen op

Club Brugge heeft concurrent KRC Genk op enkele dagen tijd twee mokerslagen verkocht. Afgelopen zondag ging Blauw-Zwart met tien man in de Cegeka Arena winnen tijdens hun competitieduel en woensdag knikkerde het de Limburgers uit de beker. Telkens speelde Noa Lang daar een belangrijke rol in.


In de competitiematch kroonde de Nederlandse aanvaller zich zelfs tot 'Man van de Match', met onder meer een doelpunt en een assist. Woensdag trapte hij dan weer de beslissende strafschop binnen voor Club Brugge. Na die penalty verloor hij even volledig de controle. Zo ging hij bijna het stadion rond waarbij hij vinger ostentatief voor de mond hield. Coach Philippe Clement moest zelfs ingrijpen en stuurde hem richting zijn ploegmaats om daar te gaan feesten.

Na zijn doelpunt van zondag had Lang immers ook al gevierd op deze bedenkelijke manier en dat leverde hem toen heel wat kritiek op, niet in het minst vanuit zijn geboorteland. Maar dit keer had hij wel veel meer reden om zo te reageren. Zo werd Lang tijdens de match meermaals bejegend door de thuisaanhang. "Noa janet", werd gescandeerd. En ook "Hij is te zwak voor Amsterdam" rolde vanuit de tribunes.

ZWIJGEN OPGELEGD
Daarmee verwezen de Genkse fans uiteraard al snerend naar het feit dat Lang niet kon doorbreken bij Ajax. Maar uiteindelijk was het dus de Oranje-international die het laatste woord had met zijn goed gemikte strafschop en het ticket voor de kwartfinales van de beker. En daags nadien prikte hij ook nog eens genadeloos terug via zijn Instagram-verhaal. Zo deelde Lang een foto van zichzelf terwijl hij de bekerzege vierde. "Te sterk voor Limburg", klonk het bijschrift, een ultiem antwoord op de Genkse gezangen.

LEES OOK: Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Lang verdient dit jaar de Gouden Schoen ...

Meest recent

'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

15
15
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

200
200
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

88
88
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

90
90
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

217
217
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

453
453
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

119
119
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

37
37
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

59
59
Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

50
50
‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

474
474
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

220
220
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

141
141
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

477
477
België vs VS op tv: waar kijk je live naar de Rode Duivels?

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

285
285
Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

114
114
VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

183
183
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

215
215
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

263
263
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

324
324
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

758
758
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

208
208
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

161
161
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

543
543

Meer sportnieuws