Noa Lang legt Genk-aanhang brutaal het zwijgen op

door
Noa Lang legt Genk-aanhang brutaal het zwijgen op

Club Brugge heeft concurrent KRC Genk op enkele dagen tijd twee mokerslagen verkocht. Afgelopen zondag ging Blauw-Zwart met tien man in de Cegeka Arena winnen tijdens hun competitieduel en woensdag knikkerde het de Limburgers uit de beker. Telkens speelde Noa Lang daar een belangrijke rol in.


In de competitiematch kroonde de Nederlandse aanvaller zich zelfs tot 'Man van de Match', met onder meer een doelpunt en een assist. Woensdag trapte hij dan weer de beslissende strafschop binnen voor Club Brugge. Na die penalty verloor hij even volledig de controle. Zo ging hij bijna het stadion rond waarbij hij vinger ostentatief voor de mond hield. Coach Philippe Clement moest zelfs ingrijpen en stuurde hem richting zijn ploegmaats om daar te gaan feesten.

Na zijn doelpunt van zondag had Lang immers ook al gevierd op deze bedenkelijke manier en dat leverde hem toen heel wat kritiek op, niet in het minst vanuit zijn geboorteland. Maar dit keer had hij wel veel meer reden om zo te reageren. Zo werd Lang tijdens de match meermaals bejegend door de thuisaanhang. "Noa janet", werd gescandeerd. En ook "Hij is te zwak voor Amsterdam" rolde vanuit de tribunes.

ZWIJGEN OPGELEGD
Daarmee verwezen de Genkse fans uiteraard al snerend naar het feit dat Lang niet kon doorbreken bij Ajax. Maar uiteindelijk was het dus de Oranje-international die het laatste woord had met zijn goed gemikte strafschop en het ticket voor de kwartfinales van de beker. En daags nadien prikte hij ook nog eens genadeloos terug via zijn Instagram-verhaal. Zo deelde Lang een foto van zichzelf terwijl hij de bekerzege vierde. "Te sterk voor Limburg", klonk het bijschrift, een ultiem antwoord op de Genkse gezangen.

LEES OOK: 'Noa Lang heeft het gehad: bliksemvertrek uit Napels dreigt'

Lang verdient dit jaar de Gouden Schoen ...

Meest recent

Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

0
0
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

3
3
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

102
102
Vanaken ontploft: schokkend signaal zet García onder vuur

Terwijl de Rode Duivels punten lieten liggen in Kazachstan, is er één man die ...

111
111
'Miljoenentransfer Ordoñez: Club krijgt cruciaal nieuws'

Hoewel hij zijn zinnen had gezet op een verhuis naar Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er ...

88
88
België-Liechtenstein: Garcia grijpt stevig in met basiself

Behoudens een monumentale verrassing, verzekeren de Rode Duivels zich dinsdagavond van hun ...

171
171
'Over & out: dure flop pakt koffers bij Anderlecht'

Achter de schermen blijkt Olivier Renard al druk in de weer met de voorbereiding van de aanstaande ...

329
329
WK-kwalificaties: doelpuntenkermis doorheen Europa

Tegen het bescheiden Liechtenstein moeten de Rode Duivels zich dinsdag zien te verzekeren van een ...

55
55
Garcia doet boekje open over 'conflict' met Mannaert

Naar eigen zeggen is er geen haar op zijn hoofd die eraan twijfelt dat het WK-ticket dinsdag tegen ...

195
195
KRC Genk pakt uit met record: kaap van 100 miljoen bereikt

Extra trofeeën in de prijzenkast leverde het de voorbije jaren niet meer op, maar de stabiele ...

104
104
Marc Coucke gooit alles op tafel: "Ruim 30.000 zijn het er!"

Marc Coucke is een naam die ondertussen klinkt als een klok in heel België. De man maakte ...

572
572
'Afscheid Deschamps: Frankrijk krijgt nieuwe topbondscoach'

Frankrijk trekt komende zomer opnieuw als één van de favorieten voor de eindzege naar ...

123
123
Géén WK voor Rode Duivel? "Dan liever De Cat meenemen"

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

194
194
'Eén Duivel teleurgesteld door aanvoerdersrol Vanaken'

Indien Youri Tielemans dinsdagavond andermaal niet start, wordt het uitkijken naar wie dit keer de ...

617
617
'Tzolis niet meer te houden: transfersom nu al gelekt'

Club Brugge slaagde er afgelopen zomer in om Christos Tzolis nog een jaartje aan boord te ...

694
694
Lijdensweg Lavia: opzienbarende transferonthulling duikt op

De Rode Duivels kunnen ook tijdens de huidige interland-periode geen beroep doen op Roméo ...

211
211
Grote zorgen bij Rode Duivels: "Slechtste sinds ... 2012"

Mathematisch gezien kan het nog mislopen, maar niemand die echt nog twijfelt aan de WK-kwalificatie ...

269
269
'Duitsers duwen door: exact prijskaartje De Cat onthuld'

Er gaat momenteel haast geen dag voorbij of een nieuwe grootmacht komt op de proppen voor Nathan De ...

550
550
'Smaakmaker verlaat Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Club Brugge mag stilaan vrezen voor een heuse leegloop tijdens de wintermercato, want tal van ...

660
660
Complete chaos bij VTM: Deschacht reageert verbijsterd

Sinds het einde van zijn actieve voetbalcarrière heeft Olivier Deschacht zijn plaats stevig ...

180
180
'Hasi velt verdict: Anderlecht dumpt aanwinst Renard'

De wintermercato opent pas binnen anderhalve maand zijn deuren, maar RSC Anderlecht blijkt nu al ...

795
795
Pech voor Garcia: steunpilaar Rode Duivels haakt af

Zaterdag bleven de Rode Duivels steken op een 1-1 gelijkspel in Kazachstan. Een afgesloten ...

350
350
Bayern ontploft: Duitsers vrezen drama voor De Cat

Nathan De Cat staat op een kruispunt dat zijn hele carrière kan maken of kraken. In Duitsland ...

499
499
Garcia stevig: "Anders ben je geen fan van de Rode Duivels"

Rudi Garcia heeft zijn persbabbel met flinke tegenzin afgewerkt. De Franse coach van de Rode Duivels ...

92
92
Raskin voert druk op: "Anders geen plaats op het WK"

Nicolas Raskin staat voor een zeer leuk duel. Hij neemt het met de Rode Duivels morgen op tegen ...

64
64

Meer sportnieuws